صفحه 84 از 84 نخستنخست ... 347475767778798081828384
نمایش نتایج: از شماره 831 تا 837 , از مجموع 837

موضوع: کسانی که از دانشگاه Alberta پذیرش دارند و عازم هستند

ApplyAbroad Superstar shibaak آواتار ها

سلام.
    دوستان برین به گروه ISAUA توی فیسبوک. این گروه مال دانشجوهای ایرانی دانشگاه آلبرتا هستش. اونجا خیلی موارد خونه پیدا میشه.
    راهه دیگه اینکه برین وبسایت https://www.rentingspaces.ca/index.htm و دانشگاه و منطقه دانشگاه رو انتخاب کنین. اونجا موارد خیلی زیادی واسه خونه هست.

ضمنا خوابگاههای دانشگاه گرون هست ولی واحدهای بچلور دانشگاه واسه graduate students به نسبت بیرون شاید ارزونتر هم باشه. ضمن اینکه تو خود دانشگاه هستش و مزیتای خودشو داره. اگه کسی میخواد خونه جدا بگیره اون آپشن هم هست.
    ویرایش توسط qwerty_1002 : August 10th, 2016 در ساعت 09:39 PM

Member jamalkheiri آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MA in Tourism Management and Marketing from UT

پیش فرض پاسخ : کسانی که از دانشگاه Alberta پذیرش دارند و عازم هستند

نقل قول نوشته اصلی توسط AD12 نمایش پست ها
    اتفاقا آلبرتا مجموعه ای از خوابگاه ها با شرایط متنوع ارائه میده ولی چون هزینه خوابگاه نسبت به سایر موارد off campus بیشتره اکثر دوستان ترجیح میدن که خوابگاه نگیرن
    چه جالب. میشه بپرسم فرق هزینه هارو بگید؟ آن کمپس ماهی چنده (برای مجرد و متاهل) و آف کمپس؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط jamalkheiri نمایش پست ها
    چه جالب. میشه بپرسم فرق هزینه هارو بگید؟ آن کمپس ماهی چنده (برای مجرد و متاهل) و آف کمپس؟
    همونطور که عرض کردم خدمت دوستان دانشگاه آلبرتا نزدیک به ۱۴ مجموعه مستقل خوابگاهی داره که هر کدوم هزینه و آپشن های خودشون رو دارن. مهمترین مشکلی که اکثر این مجتمع های خوابگاهی دارن اینه که اکثرا برای ۸ ماه از سال بازن و چهار ماه بهار و تابستون کار نمی کنن. در مورد هزینه ها هم به طور مثال یه اتاق شخصی توی مجموعه International House برای یه ترم (۴ ماه) حدود ۳۵۰۰ هزینه اش میشه در صورتی که توی شهر یه اتاق توی یه خونه حدود ۴۰۰ دلار در ماه (۴۵۰ با هزینه های متفرقه) هزینه میبره. یا مثلا واحد های یک خوابه توی مجموعه Hub حدود 1030$ هزینه داره در صورتی که در شهر میانگین 700$ دلار. البته خوابگاه بلاخره خوبی های خودش رو داره ولی خب خونه شخصی از نظره آزادی های فردی، مهمونی، رفت و آمد دوستان و مسائل از این دست راحت تره. توی این لینک همه اطلاعات مورد نیاز در مورد خوابگاه های دانشگاه آلبرتا رو می تونید ببنید: https://www.residence.ualberta.ca/

دوستانی که پذیرش دارن و ایمیل آلبرتا دارد می تونن تو ایمیل لیست دانشگاه عضو بشن و هر روز کلی آپشن های مختلف براشون ایمیل بشه. از خونه تا پارتی !!! خودتون هم می تونید ایمیل بدید به همه که مثلا دنبال فلان چیز هستم.
    اینم لینک http://www.mailman.srv.ualberta.ca/m...listinfo/uaisn

Junior Member

سلام.
    من از فال 2016 از دانشگاه آلبرتا پذیرش گرفتم و دنبال هم خونه ای هستم. لطفا اگر کسی دنبال هم خونه ای بود خصوصی بهم پیام بده.
    ممنونم

Junior Member

سلام خدمت دوستان،
    من برای Winter اپلای کردم برای دکترا عمران دانشگاه آلبرتا و پی روز نامه Admission ام اومد ولی تو اون نامه تو قسمت Scholarship/Teaching Assistantship/Other Financial Aid زده Not Known،در حالیکه من تو Interview با استاده پرسیدم گفت من به همه دانشجو دکتراهام فاند میدم. میخواستم بپرسم برای بقیه دوستان که از آلبرتا فاند گرفتن روالش چه جوریه؟ یعنی یه ایمیل جدا میاد که مقدار فاندو مشخص کرده؟من الان باید چیکار کنم به نظرتون؟با تشکر.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aminimot نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان،
    من برای Winter اپلای کردم برای دکترا عمران دانشگاه آلبرتا و پی روز نامه Admission ام اومد ولی تو اون نامه تو قسمت Scholarship/Teaching Assistantship/Other Financial Aid زده Not Known،در حالیکه من تو Interview با استاده پرسیدم گفت من به همه دانشجو دکتراهام فاند میدم. میخواستم بپرسم برای بقیه دوستان که از آلبرتا فاند گرفتن روالش چه جوریه؟ یعنی یه ایمیل جدا میاد که مقدار فاندو مشخص کرده؟من الان باید چیکار کنم به نظرتون؟با تشکر.
    سلام من هم برا دکترای عمران نامه ی ادمیشنم اومده و not known هست. نامه ی ادمیشن با نامه ی فاند فرق داره. این طبیعیه نگران نباشید. شما با کدوم استاد کار میکنین؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)