صفحه 10 از 84 نخستنخست 123456789101112131415161718192060 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 837

موضوع: کسانی که از دانشگاه Alberta پذیرش دارند و عازم هستند

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کسانی که از دانشگاه Alberta پذیرش دارند و عازم هستند

نقل قول نوشته اصلی توسط zahra7
    اتفاقا من اصلا از خوابگاه خوشم نمیاد یعنی در حالت طبیعی 2روزه دپ میشم
    امکانش هست که از اول بشه خونه گرفت؟
    یعنی معمولا بچه ها چی کار می کنن؟ یه ترم خوابگاه میگیرن یا از همون اول خونه میگیرن
    دانشگاه جایی واسه اقامت موقت نداره؟ میشه یه هفته یه جا بود تا هم خونه ای و خونه پیدا بشه؟
    تورو خدا اگه نشدنیه بگید اونجایخ نزنیم!!! :-X
    نشدنی‌ که نیست چون من خودم همین کارو کردم، یه هفته لیستر بودم بد آف کمپس خونه گرفتم، ولی‌ من هم-خونه-هام از ایران معلوم بودن.

لیستر سنتر جای خوبیه‌.

اتفاقا بر خلاف تصور عموم اینجا هواش از اغلب جاهای کانادا بهتره، تابستونش که حرف نداره ، زمستونش تا -40 میره ولی‌ خوبیش اینه که در حال برف باریدن هنوز آفتاب تو آسمونه و بارون هم نمیاد، یعنی‌ مثل ونکوور هوا ابری نیست همیشه، در ضمن -40 با -10 فرقی‌ نمی‌کنه، آب از سر گذشته.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط zahra7
    اتفاقا من اصلا از خوابگاه خوشم نمیاد یعنی در حالت طبیعی 2روزه دپ میشم
    امکانش هست که از اول بشه خونه گرفت؟
    یعنی معمولا بچه ها چی کار می کنن؟ یه ترم خوابگاه میگیرن یا از همون اول خونه میگیرن
    دانشگاه جایی واسه اقامت موقت نداره؟ میشه یه هفته یه جا بود تا هم خونه ای و خونه پیدا بشه؟
    تورو خدا اگه نشدنیه بگید اونجایخ نزنیم!!! :-X
    نشدنی‌ که نیست چون من خودم همین کارو کردم، یه هفته لیستر بودم بد آف کمپس خونه گرفتم، ولی‌ من هم-خونه-هام از ایران معلوم بودن.

لیستر سنتر جای خوبیه‌.

اتفاقا بر خلاف تصور عموم اینجا هواش از اغلب جاهای کانادا بهتره، تابستونش که حرف نداره ، زمستونش تا -40 میره ولی‌ خوبیش اینه که در حال برف باریدن هنوز آفتاب تو آسمونه و بارون هم نمیاد، یعنی‌ مثل ونکوور هوا ابری نیست همیشه، در ضمن -40 با -10 فرقی‌ نمی‌کنه، آب از سر گذشته.

Junior Member

برای مستر از آلبرتا پذیرش دارم، برای ویزا هم تقاضا دادم و فعلا مدیکال گرفتم. دنبال همخونه می گردم. اگه کسی تمایل داره خبرم کنه لطفا.

Junior Member

سلام

من هم از آلبرتا MA در رشته تاریخ پذیرش دارم. هنوز برای ویزا اقدام نکردم.
    خوشحال می شم با بچه هایی که میخوان برن آلبرتا آشنا بشم .

الهام
    I found it hard, It's hard to find

Junior Member

سلام دوستان من دپارتمان عمرانش پذیرش گرفتم با ماهی 1550$ که شامل هزینه شهریه دانشگاه نمیشه . متاهل هم هستم البته استادی که بهم پذیرش داده گفته اگر آمدی اینجا امکان 50-50 هست که شهریه را هم ویو کنیم اگر از آن دانجویانی که پذیرش کزدیم نیایند.
    می خوام بدونم دقیقا هزینه ها اونجا چقدر در می اید ( برای خودم و خانومم ) که ببیتم به استاده چه جوابی بدم.

Junior Member

سلام دوستان من دپارتمان عمرانش پذیرش گرفتم با ماهی 1550$ که شامل هزینه شهریه دانشگاه نمیشه . متاهل هم هستم البته استادی که بهم پذیرش داده گفته اگر آمدی اینجا امکان 50-50 هست که شهریه را هم ویو کنیم اگر از آن دانجویانی که پذیرش کزدیم نیایند.
    می خوام بدونم دقیقا هزینه ها اونجا چقدر در می اید ( برای خودم و خانومم ) که ببیتم به استاده چه جوابی بدم.
    اگه از همین پول بایست شهریتونو بدین که کم می‌کنن از پولتونو دریافتیتون احتمالا اینجوری می‌شه ماه به ماه:

9:Sept

9=1550$, 10=650, 11=650, 12=650, 1=1550, 2=650, 3=650, 4=650, 5=1550, 6=1550, 7=1550, 8=1550

اگه متاهل هستید یخورده کم میارید، ولی‌ اگه شهریه کم نشه زیادم هست.

موفق باشید.

Junior Member

سلام بچها

توی نامه financial یک فیلدی هست Scholarship/Teaching assistantship که جلوش نوشته N/K؛ کسی‌ میدونه یعنی‌ چی‌؟

ضمنا من وقتم آزاده هروقت که بگین میام واسهٔ گرده همایی

Junior Member

سلام بچه ها
    امسال دانشجوهای ایرانی آلبرتا تصمیم دارن برای پیدا کردن مسکن، مسکن موقت و کارای اداری روزهای اول و ... به بچه های جدیدالورود کمک بدن. اگه دوس دارین به این آدرس ایمیل بزنین تا اسمتون تو لیستشون اضافه شه: heavenly_maede85@yahoo.com

Junior Member

سلام بچها،

می‌خواستم بدونم کسی‌ راجع به خط هوایه IranAir/AirCanada که از لندن می‌گذره (to Edmonton) نظری نداره؟ یا راجع به پروازه KLM/Lufthanza که از امستردام به کلگری میره که بعد از اونجا باید به Edmonton طوره دیگه ای رفت

مرسی‌

Junior Member

من از هرکی پرسیدم IR/AC رو توصیه کرد. فکر میکنم همین که مستقیم میره ادمنتون بهتر باشه. البته نظر شخصیه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)