صفحه 3 از 84 نخستنخست 1234567891011121353 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 837

موضوع: کسانی که از دانشگاه Alberta پذیرش دارند و عازم هستند

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کسانی که از دانشگاه Alberta پذیرش دارند و عازم هستند

[
    شبها تو پارک (معادل پارسی ؟) که نمی شه خوابید هیچی، تو اتاق (پارسی اطاق) هم به زور می شه خوابید.

راستش اگر از من می شنوید هر چه زود تر برای در خواست خوابگاه دست بزنید (اقدام کنید). در Website دانشگاه در بخش Housing می تونید آگاهی های دربایست (لازم) رو بدست بیاورید. تا آنجایی که من آگاهی دارم و به خوابگاه با اتاق خود سالار (مستقل) همراه گرمابه (حمام) و آشپزخانه نا همسود (غیر مشترک) دلبسته ام (علاقه مندم) ، Hub International و International House گزینه های خوبی هستند که گونه های مختلفی از گزینش های (Options) گوناگون را در پیش پای ما می گذارند. در همان Website می توانید برای در خواست خوابگاه Apply کنید.

کرایه (اجاره) خانه های Bachelor در Hub International برای پاییز 2008 اگر به همراه کاچال (اثاث) باشد 671$ در ماه و اگر بدون کاچال باشد 617$ در ماه. در Hub International پیمان نامه ها (قراردادها) نیز به روش (صورت) ماه به ماه بسته می شود.

کاچال خانه در بر گیرنده ی (شامل) یک تخت خواب که در زیرش کمد دارد. یک Drawer، یک اجاق گاز (Gas !) است ، نمی دانم که آیا یخچال هم دارند یا نه.

منم احتمالا یا واسه هاب یا خانهء بین الملل ثبت نام می کنم. ولی هاب به نظرم بهتره، چون بعد چند ماه میتونی بری یه خونهء دیگه بگیری. راستی برای ثبت نام چقدر Credit card باید جور کنیم؟
    بقیه کجا ثبت نام کردن؟

در ضمن، الان دیگه اقدام واسه گرفتن خوابگاهاش یه کم دیره
    چرا دیره؟ من هنوز نامه ام نرسیده، تو راه گم شده. swanson هم که رفته مسافرت. ما هنوز اول این راه درازیم!

نقل قول نوشته اصلی توسط 123
    [
    شبها تو پارک (معادل پارسی ؟) که نمی شه خوابید هیچی، تو اتاق (پارسی اطاق) هم به زور می شه خوابید.

راستش اگر از من می شنوید هر چه زود تر برای در خواست خوابگاه دست بزنید (اقدام کنید). در Website دانشگاه در بخش Housing می تونید آگاهی های دربایست (لازم) رو بدست بیاورید. تا آنجایی که من آگاهی دارم و به خوابگاه با اتاق خود سالار (مستقل) همراه گرمابه (حمام) و آشپزخانه نا همسود (غیر مشترک) دلبسته ام (علاقه مندم) ، Hub International و International House گزینه های خوبی هستند که گونه های مختلفی از گزینش های (Options) گوناگون را در پیش پای ما می گذارند. در همان Website می توانید برای در خواست خوابگاه Apply کنید.

کرایه (اجاره) خانه های Bachelor در Hub International برای پاییز 2008 اگر به همراه کاچال (اثاث) باشد 671$ در ماه و اگر بدون کاچال باشد 617$ در ماه. در Hub International پیمان نامه ها (قراردادها) نیز به روش (صورت) ماه به ماه بسته می شود.

کاچال خانه در بر گیرنده ی (شامل) یک تخت خواب که در زیرش کمد دارد. یک Drawer، یک اجاق گاز (Gas !) است ، نمی دانم که آیا یخچال هم دارند یا نه.

منم احتمالا یا واسه هاب یا خانهء بین الملل ثبت نام می کنم. ولی هاب به نظرم بهتره، چون بعد چند ماه میتونی بری یه خونهء دیگه بگیری. راستی برای ثبت نام چقدر Credit card باید جور کنیم؟
    بقیه کجا ثبت نام کردن؟

در ضمن، الان دیگه اقدام واسه گرفتن خوابگاهاش یه کم دیره
    چرا دیره؟ من هنوز نامه ام نرسیده، تو راه گم شده. swanson هم که رفته مسافرت. ما هنوز اول این راه درازیم!

به نامه نیازی نیست. تنها شماره ی دانشجویی لازمه. به گمانم زود پر بشه هرچه زودتر دست بزنید (اقدام کنید). 175$ میزان Application Fee هست برای خونه.

راستی Email های دانشگاه آلبرتا تونو هم اگر هنوز پویا (فعال) نکردید بکنید . توی BearTracks باید یک ماه دیگه باهاش گزینش یکتاها (انتخاب واحد) رو انجام بدیم. 17 june تاریخ آغاز برای این کاره.
    باید یک CCID داشته باشید به هم راه گذرواژه (Password). من دیشب برای نخستین بار Email دانشگاه آلبرتام رو چک کردم.

این استاد من که گفت در آینده تصمیم می گیریم که چه آموزه هایی (درسهایی) رو باید بگیرم و چیارو باید آموزش بدم.

نشانی برای Email

https://webmail.ualberta.ca

برای Bear Tracks

https://www.beartracks.ualberta.ca/
    The things you own end up owning you

امروز تو سفارت کانادا چندتا از بچه های آینده کامپیوتر آلبرتا رو دیدم از دور، منتهی وقتی دیدمشون که نمی دونستم آلبرتایی هستن !!! وقتی رفتن فهمیدم !! از یکی از بچه هایی که UBC بود پرسیدم !

یه سوال ، شما ثبت نام رو چیکار کردین ؟ جریان Register کردن چیه ؟

Junior Member

من یه فایل excel از جواب هایی که بچه ها داده بودند ساختم. اگه می شه اونایی که رفتنی هستن اطلاعاتشون رو به این فایل اضافه کنن و دوباره upload کنن. این طوری اطلاعات مرتب و منظمی خواهیم داشت.

من خودم هنوز نتیجة پذیرش FGSR برام نیومده :-[ واسه همین تو این فایل پر نکردم، به محض اینکه وضعیتم معلوم بشه خودمو اضافه می کنم

سحر موقتی، برق، PHD
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

Junior Member

من قسمت خودمو تکمیل کردم

Junior Member

من بالاخره نتیجة پذیرشم معلوم شد.

نقل قول نوشته اصلی توسط saharm
    من بالاخره نتیجة پذیرشم معلوم شد.
    مبارکه . منم حالا ایشالا در برنامه پنج ساله دوم و چشم انداز 25 ساله سوم دارم که Excel نصب کنم و اون فایل رو پر کنم. از Excel استفاده ایی نمی کنم آخه. از World زیاد و از Power Point ای ، بستگی به مرام استادهایی داره که کنفرانس باید ارائه می دادیم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط VoidPointer
    مبارکه . منم حالا ایشالا در برنامه پنج ساله دوم و چشم انداز 25 ساله سوم دارم که Excel نصب کنم و اون فایل رو پر کنم. از Excel استفاده ایی نمی کنم آخه. از World زیاد و از Power Point ای ، بستگی به مرام استادهایی داره که کنفرانس باید ارائه می دادیم.
    مرسی...سلامت باشید....
    excel چیز به درد بخوریه! توصیه می کنم حتما نصبش کنید.
    از اونایی هم که فقط داونلود می کنن و خودشون فرم رو تکمیل نمی کنن خیلی ممنمونم ;D

منم کامل کردم!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط saharm
    نقل قول نوشته اصلی توسط VoidPointer
    مرسی...سلامت باشید....
    excel چیز به درد بخوریه! توصیه می کنم حتما نصبش کنید.
    از اونایی هم که فقط داونلود می کنن و خودشون فرم رو تکمیل نمی کنن خیلی ممنمونم ;D
    آره من موندم که چرا تعداد دفعات Download برای این فایل اینقدر زیاده !

دوستان اگه دو نفر همزمان این فایل رو Download کنن و بعد با هم پر کنن و Upload کنن ، دو تا ورژن مختلف از فایل به وجود می آد. حل این مشکل فقط از دوستان CS ی بر میاد که می دونن Semaphore چیه ! (این قسمت فقط برای این مطرح شد که کمی پز بدیم که CS هستیم ) . به همین دلیل لزوما آخرین فایل upload شده شامل آخرین و کاملترین اطلاعات نیست.

پیشنهاد اینکه یه فرمول (که خیلی هم ساده می تونه باشه) برای این بگذاریم که هر کسی بعد از پر کردن بدونه که ورژن چند رو پر کرده و ورژن فعلیش چی هست که اگه همچین مشکلی پیش اومد بشه به سادگی رفعش کرد.

هر کسی که پر کرد بگه نفر چندم بوده و اسم نفر قبلی چی بوده.

(کشتم خودمو نه ؟ )

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)