صفحه 41 از 84 نخستنخست ... 313233343536373839404142434445464748495051 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 401 تا 410 , از مجموع 837

موضوع: کسانی که از دانشگاه Alberta پذیرش دارند و عازم هستند

پیش فرض پاسخ : کسانی که از دانشگاه Alberta پذیرش دارند و عازم هستند

رضا جان من دو تا سوال ازت داشتم:
    1- توی این سایت http://www.rentingspaces.ca/index.htm محله هایی که خوبه و توش سرچ کنیم بهتره کدوم هستن؟ من از یکی شنیدم: University Area, south gate و Downtown بهترن، یعنی بقیه محله ها رو نگردم و اگه آره کدوم اولویت دارن؟
    2- من شنیدم دانشگاه حدود 1000 دلار واسه لپ تاپ کمک میکنه، این صحت داره؟ چون من نمیخوام لپ تاپم رو بیارم و اگه قرار باشه با ارز آزاد 2000 تومنی بیام اونجا بخرم که خوب منطقی نیست و بهتره یه عادی رو همین جا بخرم و بیارم. ممنون میشم اینم لطف کنی بگی

نقل قول نوشته اصلی توسط reza82 نمایش پست ها
    شیباک جان, همون که همکارم دکطر منتظر گفت.

نگار علی جان, ساس چیه؟ نمیدونم چیه. اما چیزی که اینجا تو تابستون زیاده "پشه" اس.. پشه نگو اژدها بگو. در دسته های دو هزارتایی بهتون حمله میکنن. نگین نگفت! چیز دیگه ای هم که شایع نمیشه گفت, اما به هر حال هست Bed Bug ئه. خونه های قدیمی یا درب و داغون یا حتی به ندرت جدید, ممکنه بِد باگ داشته باشن. من ندیدم کسی بگه دیده, ولی به هر حال هست.

به همه ی دوستان پیشنهاد میکنم هر چه سریعتر این پست رو بخونن. من میتونم هماهنگی هاش رو انجام بدم. به قول بچه ها گفتی First come, first served. من خودم به شخصه تو این خونه بارها رفتم.

https://www.facebook.com/groups/Iran...1323725230653/
    Bed Bug اسم خیلی خارجی ساسه. ممنون از اطلاعاتت

ApplyAbroad Superstar shibaak آواتار ها

بچه ها کسی میدونه برای آلبرتا باید مدارک تحصیلی رو با تایید دادگستری و خارجه حتما داد یا نه؟
    من مدارک ارشدم آماده شده و الان ترجمه رسمیش بدون تایید دستمه. دانشگاه هم میذاره برام تو پاکت و مهر و موم میکنه و میفرسته. میخواستم ببینم بازم حتما لازمه که تایید دادگستری و خارجه رو داشته باشه یا نه؟
    کسی بوده اینجوری فرستاده باشه تایید نشده باشه تو bear track؟
    من تو FGSR که خوندم ننوشته بود باید حتما تایید دادگستری و خارجه داشته باشه.
    ویرایش توسط shibaak : August 7th, 2012 در ساعت 08:48 AM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shibaak نمایش پست ها
    بچه ها کسی میدونه برای آلبرتا باید مدارک تحصیلی رو با تایید دادگستری و خارجه حتما داد یا نه؟
    من مدارک ارشدم آماده شده و الان ترجمه رسمیش بدون تایید دستمه. دانشگاه هم میذاره برام تو پاکت و مهر و موم میکنه و میفرسته. میخواستم ببینم بازم حتما لازمه که تایید دادگستری و خارجه رو داشته باشه یا نه؟
    کسی بوده اینجوری فرستاده باشه تایید نشده باشه تو bear track؟
    من تو FGSR که خوندم ننوشته بود باید حتما تایید دادگستری و خارجه داشته باشه.

شیباک جان اگه فرصتشو داری مهر وزارت خارجه رو بگیر چون اگه خودت برای گرفتنش بری و نخوای بدی به دارالترجمه ها یه هزینه ناچیز ازت میگیرن برای مهرش در ضمن خیلی هم معطلی نداره (البته اگه تو ترافیکشون نباشه که اونم اگه زود بری okی چون دارالترجمه ها خیلی صبح زود مدارکشون رو برا گرفتن مهر وزارت خارجه نمیبرند). اما برای مهر دادگستری یه ایمیل به دانشکدتون و بخش تحصیلات تکمیلیش بزن که 100% خیالت راحت شه . معمولا زود جوابتو میدن به ویژه اگه یه توضیح کوچیک بدی که جواب این سوال رو به فلال دلیل زود لازم داری.

Good luck

نقل قول نوشته اصلی توسط orbit نمایش پست ها
    شیباک جان اگه فرصتشو داری مهر وزارت خارجه رو بگیر چون اگه خودت برای گرفتنش بری و نخوای بدی به دارالترجمه ها یه هزینه ناچیز ازت میگیرن برای مهرش در ضمن خیلی هم معطلی نداره (البته اگه تو ترافیکشون نباشه که اونم اگه زود بری okی چون دارالترجمه ها خیلی صبح زود مدارکشون رو برا گرفتن مهر وزارت خارجه نمیبرند). اما برای مهر دادگستری یه ایمیل به دانشکدتون و بخش تحصیلات تکمیلیش بزن که 100% خیالت راحت شه . معمولا زود جوابتو میدن به ویژه اگه یه توضیح کوچیک بدی که جواب این سوال رو به فلال دلیل زود لازم داری.

Good luck
    امور خارجه بدون مهر دادگستری مهر نمیکنه آخه. منم مدارکو تهران دادم ترجمه و برام آوردن. حالا که اومده دیدم مهرا رو نداره. اگر بخوام دادگستری تایید کنه باید برم تهران باز. بعدم بره خارجه.
    به تحصیلات تکمیلی هم که ایمیل دادم میگه از توی سایت بخونید که شرایط آفیشال بودن مدارک چیه. اونجا هم فقط نوشته certified true copies از اصل مدارک به زبان اصلی و ترجمه انگلیسی. هیچی ننوشته از اینکه اینا باید تایید هم بشه یا نه...!!! اسمی از ایران نیاورده براشون. واسه همین میخوام ببینم کسی بوده بدون این مهرا برای دانشگاه فرستاده باشه و توی bear tracks براش تایید کرده باشه یا نه؟ ضمنا مدارک لیسانسم این مهرا رو همه رو داشت. حالا اگر بخوام باز این مهرا رو بگیرم باید یه سری برم تهران و برگردم...!!!

Junior Member

امور خارجه بدون مهر دادگستری مهر نمیکنه آخه. منم مدارکو تهران دادم ترجمه و برام آوردن. حالا که اومده دیدم مهرا رو نداره. اگر بخوام دادگستری تایید کنه باید برم تهران باز. بعدم بره خارجه.
    به تحصیلات تکمیلی هم که ایمیل دادم میگه از توی سایت بخونید که شرایط آفیشال بودن مدارک چیه. اونجا هم فقط نوشته certified true copies از اصل مدارک به زبان اصلی و ترجمه انگلیسی. هیچی ننوشته از اینکه اینا باید تایید هم بشه یا نه...!!! اسمی از ایران نیاورده براشون. واسه همین میخوام ببینم کسی بوده بدون این مهرا برای دانشگاه فرستاده باشه و توی bear tracks براش تایید کرده باشه یا نه؟ ضمنا مدارک لیسانسم این مهرا رو همه رو داشت. حالا اگر بخوام باز این مهرا رو بگیرم باید یه سری برم تهران و برگردم...!!!
    ok
    ببین اگه نتونستی جواب سوالتو بگیری و خواستی دوباره بری تهران قبلش از دارالترجمه های شهرتون بپرس بعضیاشون برات این کار رو میکنند که دیگه خودت نخواهی بری.

تهران رفتن نمیخاد که توی خود اصفهان دفتر وزارت امور خارجه داخل خیابان شمس آبادی هستش خودت میتونی صبح ببری فکر کنم دو سه روزه تاییدش رو بگیری پارسال که اینطوری
    اگه هم وقت نداری بده به دارالترجمه خودش هم مهر دادگشتری و هم امورخارجه رو ردیف می کنه. فکر کنم 4 الی 5 روزه بهتون تحویل بدند.

در ضمن رسیدن مدارک به دانشگاه و مورد تائید بودن اونها رو (حداقل برای دانشکده عمران) توی Bear Track نشون نمیده بلکه توی بخشی از وب سایت دانشکده که مربوط به پذیرش هستش و شما داخلش log in میکنید نشون میده.
    ویرایش توسط montazar : August 7th, 2012 در ساعت 05:44 PM
    Best Wishes

نقل قول نوشته اصلی توسط montazar نمایش پست ها
    تهران رفتن نمیخاد که توی خود اصفهان دفتر وزارت امور خارجه داخل خیابان شمس آبادی هستش خودت میتونی صبح ببری فکر کنم دو سه روزه تاییدش رو بگیری پارسال که اینطوری
    اگه هم وقت نداری بده به دارالترجمه خودش هم مهر دادگشتری و هم امورخارجه رو ردیف می کنه. فکر کنم 4 الی 5 روزه بهتون تحویل بدند.
    ممنون. مشکل اینه که ترجمه ها از تهرانه. و برای تایید دادگستری به من کگفتن باید حتما دادگستری همون شهری تایید کنه که مجوز مترجم مال اونجاست. این رو کسی میدونه حقیقت داره یا نه؟
    هیچ کدوم شما نبودید که مدارک بدون تایید داده باشید و تو بیر ترک براتون ok شده باشه.؟

Member reza82 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Engineering Management, University of Alberta

من یادم نمیاد مدارکم مهر پر داشت یا نه. اما ترجمه ی رسمی بود, دانشگاه هم مهر و مومش کرده بود تو پاکت.

من خودم دستی ورداشتم بردم FGSR یه دختره بازش کرد و نگاه کرد و گفت خوبه و کاندیشن رو برداشت از رو ادمیشن. شما هم به نظرم صبر کن ایشالا ویزات اومد دستی ببر. نمیخواد پست کنی. مگه چند ماه فرصت نداری؟

در مورد اون لینک خونه ای که گذاشته بودم رو پست قبلی انتظار داشتم یه چند نفری اقلا لایکش بکنن! دنبال خونه نیستین شما؟ امروز هم توی uaisn سه تا خونه ی خوب اومده بود.
    Mess with the best, Die like the rest..

بچه ها مگه باید مدارک مهر و موم شه؟ من مدرک شریفم که دو زبانست. باید ببرم واسم بذاره توی کاغذ همر و موم شده؟ نمیشه همین جوری بیارم؟؟؟ (نگید خواب بوده ها)
    مدرک کارشناسی هم ترجمه میخواد؟ لطفا بگید بهم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)