صفحه 5 از 84 نخستنخست 12345678910111213141555 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 837

موضوع: کسانی که از دانشگاه Alberta پذیرش دارند و عازم هستند

پیش فرض پاسخ : کسانی که از دانشگاه Alberta پذیرش دارند و عازم هستند

سلام
    من نمیدونم که شما واسه ویزا اقدام کردین یا نه؟ چون اگه هنوز اقدام نکردین، بعید میدونم که به آگوست برسین! یعنی مثلا من که هفته دیگه تازه میخوام اقدام کنم، احتمالا اصلا بهش فکر نکنم.

0hamed0
    Guest

ببخشید این برنامه زبان ماجراش چیه؟ منظورتون اون دوره آموزشی واسه TA هاست که باید 5 جلسه قبل از شروع ترم شرکت کنیمه یا نه؟
    دوستای من پارسال یادمه تو تابستون واسه ویزا اقدام کردن و یه هفته مونده به ترم ویزا گرفتن و رفتن. فکر نکنم الان خیلی هم دیر باشه.

691038
    Guest

سلام:
    ببخشيد اگر دير جوابتون را دادم.برنامه زبان براي دانشجوهايinternational هست كه با محيط دانشگاه و اينجور چيزا اشنا بشند.5 جلسه قبل از ترم هم نيست از اول اگوست هست ويك برنامه يك ماه است.اين هم متني كه راجع بهش برام فرستادند:The Department of Physics participates in the Intensive English Language
    Experience (INTEL) program. This program is designed to ease the
    transition of newly admitted international students into campus life.
    Participation in this program is voluntary but it is essential for your
    effectiveness as a Teaching Assistant in the Fall Term. This program will
    consist of intensive practical language training as well as general
    information and orientation for Teaching Assistants. In order to
    participate in the INTEL program you should arrive on campus by August 1,
    . There will be no cost to you to participate in the program, and you
    will receive financial support of $1,900 for your living expenses during
    the month of August. This financial support will be paid to you at the end
    of August after you complete the INTEL program.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط 691038
    سلام:
    ببخشيد اگر دير جوابتون را دادم.برنامه زبان براي دانشجوهايinternational هست كه با محيط دانشگاه و اينجور چيزا اشنا بشند.5 جلسه قبل از ترم هم نيست از اول اگوست هست ويك برنامه يك ماه است.اين هم متني كه راجع بهش برام فرستادند:The Department of Physics participates in the Intensive English Language
    Experience (INTEL) program. This program is designed to ease the
    transition of newly admitted international students into campus life.
    Participation in this program is voluntary but it is essential for your
    effectiveness as a Teaching Assistant in the Fall Term. This program will
    consist of intensive practical language training as well as general
    information and orientation for Teaching Assistants. In order to
    participate in the INTEL program you should arrive on campus by August 1,
    . There will be no cost to you to participate in the program, and you
    will receive financial support of $1,900 for your living expenses during
    the month of August. This financial support will be paid to you at the end
    of August after you complete the INTEL program.
    فکر کنم برنامة هر دانشکده برای TA شدن فرق داره. دانشکده برق و کامپیوتر که به من گفته سال اول اصلا نمی خواد TA بشی و باید تو این سال یه دورة آموزشی که پیش نیاز TA شدنه رو بگذرونی که از سال بعد بتونی TA بشی! فکر نکنم لازم باشه که ما زودتر از شروع ترم اونجا باشیم. (نظر بقیه چیه؟) ولی این برنامه ای که دانشکده فیزیک واسه شما گذاشته هم جالبه، و فکر کنم که مفید باشه، خودشونم که گفتن پولشو میدن. اگه ویزا و کارات جور بشه که به این دوره برسی خیلی می تونه مفید باشه

بقیة بچه های برق-کامپیوتر هم در مورد TA این طوری بهشون گفتن؟؟

اون چیزی که من شنیدم (با توجه نامه Admission ) که سال اول TA هستم و از تابستون کتر تحقیقاتیم شروع می شه و قبل از ترم هم یک برنامه چند روزه برای TA Orientation و International Orientation خواهیم داشت.
    The things you own end up owning you

Junior Member

من هم خودمو به ليست اضافه كردم (نفر 13)‘ گرچه خيلي نمي دونم فايدش چيه كه بيايم مشخصات دقيقمونو تو يك فايل بگيم. با همين فروم هم مي تونستيم ارتباط داشته باشيم. تازه اونجا فكر كنم اينقدر ايراني در هر رشته اي از سالهاي قبل باشن كه بشود اطلاعات مفيدي ازشون گرفت. به من كه حدوداً يك ماه پيش از طرف دانشكده يك ايميل زدن و اسم و مشخصات چند تا از دانشجويان ايراني در دانشكده رو گفتن تا از شون در اين انتقال از ايران به اونجا كمك بخوام‘ بدون اينكه ازشون همچين چيزي خواسته باشم! ما اونجا واقعاً يك مليت شناخته شده هستيم و ظاهراً خيلي هوامونو دارن ;D من هم با 1-2 تاشون تماس گرفتم و يك چيزاي كلي ازشون پرسيدم‘ دستشون درد نكنه. البته هنوز در مورد خونه نمي دونم چيكار بايد بكنيم. ظاهراً اولش بايد رفت خونه كسي از دوستان و از اونجا دنبالش گشت تا پيدا كرد
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

نقل قول نوشته اصلی توسط hodaraad
    من هم خودمو به ليست اضافه كردم (نفر 13)‘ گرچه خيلي نمي دونم فايدش چيه كه بيايم مشخصات دقيقمونو تو يك فايل بگيم. با همين فروم هم مي تونستيم ارتباط داشته باشيم. تازه اونجا فكر كنم اينقدر ايراني در هر رشته اي از سالهاي قبل باشن كه بشود اطلاعات مفيدي ازشون گرفت. به من كه حدوداً يك ماه پيش از طرف دانشكده يك ايميل زدن و اسم و مشخصات چند تا از دانشجويان ايراني در دانشكده رو گفتن تا از شون در اين انتقال از ايران به اونجا كمك بخوام‘ بدون اينكه ازشون همچين چيزي خواسته باشم! ما اونجا واقعاً يك مليت شناخته شده هستيم و ظاهراً خيلي هوامونو دارن ;D من هم با 1-2 تاشون تماس گرفتم و يك چيزاي كلي ازشون پرسيدم‘ دستشون درد نكنه. البته هنوز در مورد خونه نمي دونم چيكار بايد بكنيم. ظاهراً اولش بايد رفت خونه كسي از دوستان و از اونجا دنبالش گشت تا پيدا كرد
    شما کی و کجا با چه مدارکی برای ویزا اقدام کرده بودی که ویزا گرفتی ؟ (من یه XLS خون بالاخره Download کردم. 10MB بهتر از نصب اون Excel ه )
    The things you own end up owning you

Junior Member

آقا کسی بوده که ویزا نگیره؟! من این هفته میخوام تازه برم سفارت!! اوضاع آلبرتاییا خوبه؟

Junior Member

آقا کسی بوده که ویزا نگیره؟! من این هفته میخوام تازه برم سفارت!! اوضاع آلبرتاییا خوبه؟
    نترس، تا حالا که فکر نکنم کسی با داشتن فاند رد شده باشه، با همین مدارک معمولی به اضافه ی نامه ی ادمیشن و فاند همه چیز حله، اون روزی که من رفتم دانشجو نسبتا زیاد بود ولی هیچکس مدارک خارق العاده ای تحویل نداد، اندک افرادی بودن که Job Offer داشتن. منم داشتم، ولی از تک تک مسئولین سفارت (مخصوصا یه خانم خندان کانادایی، که فکر کنم اونجا همه کاره بود) پرسیدم گفتن نیاز نیست، منم تحویل ندادم.

راستی، قضیه ی ثبت نام چیه؟ چند واحد باید بگیریم؟ با کی باید هماهنگ کنیم؟ کی باید شروع کنیم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط saharm
    نقل قول نوشته اصلی توسط Parsan

‌منم از دانشگاه آلبرتا پذیرش دکترا دارم با 21000 $ فاند. به نظرتون این مبلغ full fund حساب میشه؟
    میشه اون فرم صفحة قبل رو هم پر کنید. این فاندی که گرفتید با شهریه است یا بدون شهریه؟ یعنی شهریه هم ازش کم میشه؟
    اطلاعات پذیرشمو اضافه کردم.
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)