صفحه 52 از 84 نخستنخست ... 2424344454647484950515253545556575859606162 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 511 تا 520 , از مجموع 837

موضوع: کسانی که از دانشگاه Alberta پذیرش دارند و عازم هستند

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Business PhD (OIS) - U of Alberta

پیش فرض پاسخ : کسانی که از دانشگاه Alberta پذیرش دارند و عازم هستند

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_47 نمایش پست ها
    من یه سوالی برام پیش اومد
    میشه 2 ترم دیفر کرد؟
    اینو باید از مسئول دانشکده و دانشگاه و استادا بپرسی.

سلام دوستان.
    این قصه دیر اومدن ویزای من این روزا خیلی ذهنمو درگیر کرده. جایی بهتر از اینجا پیدا نکردم سوالمو بپرسم. سوالی شخصی برام پیش اومده که میخوام نظر شمارو هم بدونم. البته واقعا ازتون میخوام با تعمق (!) جوابمو بدید.
    راستش در حال حاضر تو یه دوراهی موندم. الان من و همسرم واسه ژانویه آلبرتا دیفر کردیم و فاندمون هم سرجاشه. از طرفی برای سپتامبر یه پذیرش از دانشگاه UST هنگ کنگ داشتیم که اونم دیفر کردیم به ژانویه. الان هنوز ویزای کانادام نیومده و نمیدونم اگه بیاد کدوم رو انتخاب کنم. عجله نکنید! اینکه تو انتخابم شک کردم دلایل زیر رو داره:
    مزایاش:
    1- استاد دانشگاه UST واقعا واقعا انسان با شخصیت با معرفت و در یک کلام انسانه. تو زمینه کاری خودشم تو دنیا معروفه. ما اونو تو تهران حضوری ملاقات کردیم. همه کار واسمون میکنه اینو میدونم.برعکس استاد اینور که زورش میاد جواب میل مارو مده و خوش اخلاقم نیست.
    2- دانشگاه UST چندساله که رنکش همواره تو مهندسی زیر 30 بوده.
    3- آب و هوا مناسب و استاندارد زندگی بالاست. هنگ کنگ جای پیشرفته ایه و امکانات دانشگاش عالیه. همه هم انگلیسی میدونن!
    4- PhD ایش سه سالست و رشتمون اونجا مکانیکه تو آلبرتا مهندسی مواده. هرچند که زمینه کاریمون تو هردو یکیه.
    5- مقدار فاندمون تو هردو تقریبا یکیه.
    معایبش:
    1- امکان گرفتن اقامتش سخته برعکس کانادا.
    2- اسمش "هنگ کنگ" هست! جایی که خیلیا اسمشم نشنیدن و به هرکی میگی میگه کجا؟ چین؟! تایلند؟!!!!
    3- شهرش گرونتر از ادمونتون هست.

نمیدونم...خلاصه اینجوریه. ممنون میشم نظرتون رو بدونم.

Senior Member amin25m آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering/University of Alberta

یه سوال از دوستانی که اونجا هستند علی الخصوص دکتر رضا 82
    خواستم ببینم که تعطیلات زمستون دانشگاه آلبرتا دقیقا کی هست؟
    ممنون
    اگر یک روز هیچ مشکلی سر راهم نبود، میفهمم که راه را اشتباه رفته ام . . .

Senior Member amin25m آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering/University of Alberta

نقل قول نوشته اصلی توسط mohakbari نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    این قصه دیر اومدن ویزای من این روزا خیلی ذهنمو درگیر کرده. جایی بهتر از اینجا پیدا نکردم سوالمو بپرسم. سوالی شخصی برام پیش اومده که میخوام نظر شمارو هم بدونم. البته واقعا ازتون میخوام با تعمق (!) جوابمو بدید.
    راستش در حال حاضر تو یه دوراهی موندم. الان من و همسرم واسه ژانویه آلبرتا دیفر کردیم و فاندمون هم سرجاشه. از طرفی برای سپتامبر یه پذیرش از دانشگاه UST هنگ کنگ داشتیم که اونم دیفر کردیم به ژانویه. الان هنوز ویزای کانادام نیومده و نمیدونم اگه بیاد کدوم رو انتخاب کنم. عجله نکنید! اینکه تو انتخابم شک کردم دلایل زیر رو داره:
    .
    .
    .
    من اگر جای شما بودم واسه ویزای هنگ کنگ هم اقدام می کردم چون کانادا هیچ حساب و کتاب خاصی نداره.
    ولی
    ولی
    مطمعنا دانشگاه آلبرتا رو انتخاب می کردم ولو اینکه استادش کم محلی بکنه. لا اقلش اینه که دانشگاه آلبرتا تو ایران شناخته شده تره و ایرانی های بیشتری اونجا هستند.
    من خودم از بین ملبورن و آلبرتا، آلبرتا رو انتخاب کردم. گرچه رنکینگ ملبورن خیلی بهتر از آلبرتا بود. البته با این اوضاع ویزای کانادا یکم احساس می کنم اشتباه کردم. به هر حال نظر نهایی با خودتونه.
    اگر یک روز هیچ مشکلی سر راهم نبود، میفهمم که راه را اشتباه رفته ام . . .

ApplyAbroad Superstar shibaak آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mohakbari نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    مزایاش:
    1- استاد دانشگاه UST واقعا واقعا انسان با شخصیت با معرفت و در یک کلام انسانه. تو زمینه کاری خودشم تو دنیا معروفه. ما اونو تو تهران حضوری ملاقات کردیم. همه کار واسمون میکنه اینو میدونم.برعکس استاد اینور که زورش میاد جواب میل مارو مده و خوش اخلاقم نیست.
    2- دانشگاه UST چندساله که رنکش همواره تو مهندسی زیر 30 بوده.
    3- آب و هوا مناسب و استاندارد زندگی بالاست. هنگ کنگ جای پیشرفته ایه و امکانات دانشگاش عالیه. همه هم انگلیسی میدونن!
    4- PhD ایش سه سالست و رشتمون اونجا مکانیکه تو آلبرتا مهندسی مواده. هرچند که زمینه کاریمون تو هردو یکیه.
    5- مقدار فاندمون تو هردو تقریبا یکیه.
    معایبش:
    1- امکان گرفتن اقامتش سخته برعکس کانادا.
    2- اسمش "هنگ کنگ" هست! جایی که خیلیا اسمشم نشنیدن و به هرکی میگی میگه کجا؟ چین؟! تایلند؟!!!!
    3- شهرش گرونتر از ادمونتون هست.

منم با امین موافقم. ضمن اینکه شما تو کانادا برای حال و اینده باهم برنامه ریزی میکنین. ولی اگر رفتین هنگ کنگ ممکنه مجبور باشین بعد از درستون برگردین ایران علی رغم میلتون...!!!

Member vigitemon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Food Science- Ferdowsi

سلام
    من رسیدم ادمونتون. توی فرودگاه آفیسر ازم نامه می خواست که دیر اومدنم مشکلی نداره. بنابراین اگر کسی می خواد بیاد بهتره یه نامه از استادش یا دانشگاه داشته باشه که گیر ندند.
    نگران آینده نباشید. اگر هم دلتان می خواهد نگران باشید، فقط این را بدانید که نگرانی همان اندازه موثر است که جویدن آدامس بادکنکی در حل یک مسئله جبر. مشکلات اساسی زندگی شما بی تردید چیزهایی خواهند بود که هرگز به مخیله ی نگرانتان هم خطور نکرده اند.

ApplyAbroad Superstar shibaak آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط vigitemon نمایش پست ها
    سلام
    من رسیدم ادمونتون. توی فرودگاه آفیسر ازم نامه می خواست که دیر اومدنم مشکلی نداره. بنابراین اگر کسی می خواد بیاد بهتره یه نامه از استادش یا دانشگاه داشته باشه که گیر ندند.
    سلااااااااااااااااااااااا ااااام هم دانشگاهی. خدا قوت...!!! بالاخره این سفر 20 و چند ساعته تموم شد...!!!!
    مرسی. به نظرتون اگر با نامه ادمیشن ترم بعدی بیایم چی؟ بازم گیر میده؟

Member reza82 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Engineering Management, University of Alberta

اون دوستمون که میخواد بره هنگ کنگ, نظر من اینه که کانادا بهتره, چون آینده داری. ولی خب من هنگ کنگ که نرفتم, شاید اونجا هم آینده داشته باشی! اما کانادا صد در صد آینده داری, شاید و اما اگر نداره. مگه اینکه بدشانسی بیاری یا خودت نخوای و تنبلی کنی.

در مورد تعطیلات زمستونی, دقیقش بستگی به این داره که آخرین امتحانت کی باشه و آخرین تحویل پروژه ات کی باشه. اما معمولا دیگه از 20 دسامبر تمومه. ممکنه حالا یکی آخرین امتحانش 8 دسامبر باشه, و پروژه اش هم 10 دسامبر. از اونور هم معمولا تا 2 یا 3 ژانویه تعطیله. البته این فقط مال دانشجوهاس. اداره ها و شرکتا و اینا همه شون تا فقط دو روز تعطیلی واسه ژانویه دارن ( به علاوه ی کریسمس و باکسینگ دی).

ویجیتمون خوش اومدی دادا.
    Mess with the best, Die like the rest..

Member vigitemon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Food Science- Ferdowsi

نقل قول نوشته اصلی توسط shibaak نمایش پست ها
    سلااااااااااااااااااااااا ااااام هم دانشگاهی. خدا قوت...!!! بالاخره این سفر 20 و چند ساعته تموم شد...!!!!
    مرسی. به نظرتون اگر با نامه ادمیشن ترم بعدی بیایم چی؟ بازم گیر میده؟
    اگر خیلی زودتر ترم بخواهید بیاید ممکن هست گیر بده. بهتره اگر می خواهید خیلی زود بیایید یه نامه چیزی بیارید.
    نگران آینده نباشید. اگر هم دلتان می خواهد نگران باشید، فقط این را بدانید که نگرانی همان اندازه موثر است که جویدن آدامس بادکنکی در حل یک مسئله جبر. مشکلات اساسی زندگی شما بی تردید چیزهایی خواهند بود که هرگز به مخیله ی نگرانتان هم خطور نکرده اند.

Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک در حرارت و سیالات، University of Alberta

سلام بچه ها

به نظرتون من از کجا می تونم هم خونه ای ایرانی پیدا کنم برای این وقت سال؟
    جایی رو سراغ دارین؟

مرسی...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)