صفحه 1 از 28 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 273

موضوع: انتقال وجه به حساب بانکی نروژ

Junior Member

پیش فرض انتقال وجه به حساب بانکی نروژ

از بچه ها هر کس تجربه یا پیشنهادی در این زمینه داره در این تاپیک مطرح کنه . با توجه به تحریم بانکی ایران انتقال وجه از بانک ایرانی به بانک های اروپایی بصورت متداول امکان پذیر نیست . بعضی از بانک ها از یکسری روش ها برای دور زدن این مشکل استفاده می کنن که هزینه خاص خودشو داره , صرافی هم گزینه دیگه برای انتقال وجه هستن که بازم دردسرهای خاص خودشون رو دارن

(لطفا هر اطلاعاتی در این زمینه دارین اینجا مطرح کنین )

ApplyAbroad Superstar pimi810 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : انتقال وجه به حساب بانکی نروژ

هر چی که هست اصلا" سراغ این شرکتهای اینترنتی که تو گوگل پیدا می کنی نرو. بعضیهاشون اصلا شماره تلفن تو ایران ندارن، من آدرس چندتاشونم رفتم یا مسکونی بود یا بقالی!!! بهترین راه استفاده از صرافی است که متاسفانه برای مبالغ پایین (مثلا 50 یورو اینا) ناز می کنن. Western Union هم هست منتهی باید یه آدم اونور داشته باشید پول رو بگیره.

اگه این اطلاعات رو از بانک و حساب مورد نظر دارین و روشهای قوق هم جواب نداد من راه دیگه ای هم سراغ دارم.

BIC code (former SWIFT code)
    IBAN code

Bank Name & Address

Accountholder Name & Address

Accountnumber
    !One hundred sixty-three thousand sq mi of awesomeness

پیش فرض پاسخ : مباحث مربوط به اخذ ویزای دانشجویی نروژ

دوستان سلام. من از دانشگاه Telemark پذیرش گرفتم. توی نامه ای که ایمیل کردن نوشته فش 15 May باید جواب بدی و تا اون موقع هم باید 90800 کرون بریزی به حساب و یه آدرس سایت هم دده که باز نمیشه (www.hit.no/eng/tfm.) آیا حتما باید تا یه ماه دیگه این پول رو بریزم؟؟ دوستان اطلاعی دارند؟
    ممنون.

ApplyAbroad Veteran
    saeid_plove آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

پیش فرض پاسخ : مباحث مربوط به اخذ ویزای دانشجویی نروژ

نقل قول نوشته اصلی توسط e_y نمایش پست ها
    دوستان سلام. من از دانشگاه Telemark پذیرش گرفتم. توی نامه ای که ایمیل کردن نوشته فش 15 May باید جواب بدی و تا اون موقع هم باید 90800 کرون بریزی به حساب و یه آدرس سایت هم دده که باز نمیشه (www.hit.no/eng/tfm.) آیا حتما باید تا یه ماه دیگه این پول رو بریزم؟؟ دوستان اطلاعی دارند؟
    ممنون.
    بله باید تا تاریخ گفته شده پول ترنسفر شده باشه.
    لینک هم باز میشه !!
    The road is better than inn, So shut up! and drive

سلام و خسته نباشید

من منتظر جواب پذیرش دانشگاه اسلو هستم .یه سئوال داشتم: اگر من بخوام هم زمان برای همسرم و دخترم در خواست ویزا کنم آیا همون 89000 کرون کافیه؟ یا باید بیشتر ترانسفر کنم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shadi jahanbin نمایش پست ها
    سلام و خسته نباشید

من منتظر جواب پذیرش دانشگاه اسلو هستم .یه سئوال داشتم: اگر من بخوام هم زمان برای همسرم و دخترم در خواست ویزا کنم آیا همون 89000 کرون کافیه؟ یا باید بیشتر ترانسفر کنم؟
    تا اونجایی که من می دونم این مبلغ به ازای هر نفره و برای همسر و دخترت جداگانه محاسبه میشه .بازم مطمئن نیستم , از روی سایت سفارت نروژ می تونی اطلاعات لازم رو دربیاری

Junior Member hbah آواتار ها

سلام من از umb پذیرش گرفتم . توی سایت بانک سامان دیدم انتقال ارزی دارند ولی هنوز مراجعه نکردم. برای پول هم فکر کنم برای یک نفره.

Junior Member

سلام
    من تو پست هاي سال پيش خوندم فقط بانك تجارت تحريم نبوده ! از يه رئيس بانك تجارت پرسيدم گفت از شعبه ارزي ريالي بانك تجارت مي شه ريال به اروپا حواله كرد ولي هنوز 100 در 100 مطمئن نيستم. بانكاي ديگه مثل پاسارگاد و غيره هم گفتن نمي شه. ولي حواستون باشه اگه از صرافي پول مي فرستين، صرافي هاي معتبر بانكها باشن مثلا صرافي بانك X. بازم كسي اگه از بانك تجارت اطلاعات داره بگه لطفا

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahsa_s نمایش پست ها
    سلام
    من تو پست هاي سال پيش خوندم فقط بانك تجارت تحريم نبوده ! از يه رئيس بانك تجارت پرسيدم گفت از شعبه ارزي ريالي بانك تجارت مي شه ريال به اروپا حواله كرد ولي هنوز 100 در 100 مطمئن نيستم. بانكاي ديگه مثل پاسارگاد و غيره هم گفتن نمي شه. ولي حواستون باشه اگه از صرافي پول مي فرستين، صرافي هاي معتبر بانكها باشن مثلا صرافي بانك X. بازم كسي اگه از بانك تجارت اطلاعات داره بگه لطفا
    مهسا Mahsa_s جان من البته بانک نرفتم ولی تو سایت سامان خوندم میتونی حساب ارزی قرض الحسنه با موجودی صفر باز کنی و همان روز برای حواله اقدام کنی . راستش من هنوز منتظر یکی دو جای دیگه هستم برای همین هی شل گرفتم. تو کدوم دانشگاه قبول شدی؟

صفحه 1 از 28 1234567891011 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)