صفحه 25 از 28 نخستنخست ... 1516171819202122232425262728 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 241 تا 250 , از مجموع 273

موضوع: انتقال وجه به حساب بانکی نروژ

Junior Member

پیش فرض پاسخ : انتقال وجه به حساب بانکی نروژ

نقل قول نوشته اصلی توسط zbasir نمایش پست ها
    MMoHH عزیز، ممنون از پیگیریتون.

لینکی که پایین گذاشتم، مربوط به دانشگاه ntnu هست. تو قسمت required documentation صراحتا مدرک مالی رو اعلام کرده و با کلیک بر روی عنوانش هم توضیح میده یکی از اینا میتونه باشه "تاییدیه بانک، نامه اسپانسر یا نامه بورسیه". در حالی که هیچ قسمت از usn این مورد رو نداره.

دانشگاه oslomet هم در زمان رجیستر کردن مرحله به مرحله که سوال میپرسه، سوال چهارمش مربوط به مدرک مالیه که اگر بگی نه، همونجا میگه "شرمنده، نمیتونیم درخواست شما رو بررسی کنیم" (هنوز ثبت نام نکرده این حرف رو میزنه).

https://www.ntnu.edu/studies/mphfeng/admission

دوستانی که usn ثبت نام کردن، مدارکی که آپلود کردن، مدرک مالی هم توشون بوده؟ ممنون میشم بگید.

سلام
    بنده الان در USN ذرس می خونم و دانشگاه بدون واریز دیپازیت به شما تاییدیه نمی ده و شما این تاییدیه رو باید بعدا ببری برای سفارت که اونا هم بدون این برگ به شما ویزا نمی دهند.مبلغ و حساب واریزی در وب سایت ssn.no کاملا ذکر شده و مراحل به طور کامل توضیح داده شده.

این مدارک بعد از اینکه شما ادمیشن گرفتید باید انجام بشه تا ادمیشن کامل بشه.

برای اپلای کردن بعضی دانشگاه ها تمکن مالی هم می خوان که باید از بانک بگیرید، ولی بعد از پذیرفته شدن باید حتما مبلغ دیپازیت بشه.

من یه سوال داشتم. من داره پذیرشم اکی میشه . همسرم ویزا همراه هست . باید چقدر تمکن داشته باشیم ؟ نفری 121000 تا یا چون دو نفریم یکم کمتر میشه ؟
    تو رو خدا یکی سریع جواب بده . برای یه زنو شوهر هر نفر باید 121000 تا تمکن ببره یا دوتایی کمتر میشه ؟
    ویرایش توسط MMoHH : December 7th, 2019 در ساعت 04:55 PM دلیل: ادغام با پست بعدی

Member applyie آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط alitaghavi007 نمایش پست ها
    من یه سوال داشتم. من داره پذیرشم اکی میشه . همسرم ویزا همراه هست . باید چقدر تمکن داشته باشیم ؟ نفری 121000 تا یا چون دو نفریم یکم کمتر میشه ؟
    تو رو خدا یکی سریع جواب بده . برای یه زنو شوهر هر نفر باید 121000 تا تمکن ببره یا دوتایی کمتر میشه ؟
    سلام. چون اطلاعت کامل ندادید حدس بنده اینه که شما دانشجوی ارشد (ویزای دانشجویی) و همسرتون همرا (ویزای خانوادگی همراه دانشجو) میخواید اقدام کنید. بنابراین ویزای شما 121220 کرون نروژ طبق لینک زیر
    https://www.udi.no/en/want-to-apply/...?c=irn#link-58

و ویزای همراه 264264 کرون نروژ طبق لینک زیر
    https://www.udi.no/en/want-to-apply/...=irn#link-1157

متاسفانه هزینه خیلی زیادی البته این تمکن مالیه و تو حسابتونه و بعد به خودتون همشو پس میدن ولی برای پرفتن ویزا باید تو حسابتون باشه.

ضمنا هزینه گرفتن ویزا که باید پرداخت کنید و در حقیقت چه ویزا بگیرید چه نه ازتون میگیرن برای دانشجو 5300 و همراه 10500 کرون نروژ هست.

موفق باشید
    If you are the smartest person in the room, then you are in the wrong room

Local Moderator

سلام

طبق توضیحاتی که دوست عزیز دادند، برای شما و همسرتون اگر با هم بخواهید اقدام کنید، مبلغ 264264 کرون باید توی حسابتون باشه.

شاد باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط alitaghavi007 نمایش پست ها

Junior Member

سلام دوستانی که تجربه دارن ممنون میشم کمکم کنن
    بعد از اینکه مبلغ رو به حساب دانشگاه واریز کردیم باز باید نامه تمکن برای ویزا بدیم؟

Local Moderator

سلام

وقتی پول رو به حساب دانشگاه واریز کنید، دانشگاه تاییدیه بهتون میده که به سفارت ارایه بدید.

شاد باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmad_m.h نمایش پست ها
    سلام دوستانی که تجربه دارن ممنون میشم کمکم کنن
    بعد از اینکه مبلغ رو به حساب دانشگاه واریز کردیم باز باید نامه تمکن برای ویزا بدیم؟

عرض ادب خدمت دوستان
    من برا اپلای کردن زمانیکه تمکن مالی گرفتم یورو ۴۶۰۰ برام حساب کرد یعنی نرخ بانک مرکزی و با این حساب با جمع کردن حدودا شصت هفتاد میلیون تونستم حسابم رو به ۱۳۰۰۰ یورو برسونم
    بنظرتون برای سفارت هم با توجه به اینکه ۱۸۰ میلیون نداریم همینجوری تمکن مالی بدیم گیر میدن
    منظورم اینه که متوجه میشن تفاوت بین نرخ بانک مرکزی و آزاد رو؟

Local Moderator

سلام

اون ها خودشون بهتر می دونن که سیستم بانکی ایران با چه نرخ تبدیلی ریال رو به کرون یا یورو تبدی می کنه،

از این بابت نگران نباشید.

شاد باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahmoud2118 نمایش پست ها
    عرض ادب خدمت دوستان
    من برا اپلای کردن زمانیکه تمکن مالی گرفتم یورو ۴۶۰۰ برام حساب کرد یعنی نرخ بانک مرکزی و با این حساب با جمع کردن حدودا شصت هفتاد میلیون تونستم حسابم رو به ۱۳۰۰۰ یورو برسونم
    بنظرتون برای سفارت هم با توجه به اینکه ۱۸۰ میلیون نداریم همینجوری تمکن مالی بدیم گیر میدن
    منظورم اینه که متوجه میشن تفاوت بین نرخ بانک مرکزی و آزاد رو؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    متالورژی صنعتی-آزاد

والا طبق صحبتی که من با VFS داشتم، نرخ ارز ازاد رو ملاک قرار میدن.

Local Moderator

سلام

سفارت و VFS صرفاً نامه تمکن مالی که از بانک گرفتید رو ملاک قرار می دهند و خودشون حساب کتابی نمی تونن داشته باشند.

شاد باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط hkababi نمایش پست ها
    والا طبق صحبتی که من با VFS داشتم، نرخ ارز ازاد رو ملاک قرار میدن.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)