صفحه 3 از 28 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 273

موضوع: انتقال وجه به حساب بانکی نروژ

Junior Member

پیش فرض پاسخ : انتقال وجه به حساب بانکی نروژ

سلام مهساخانم ایمیل زدم سفارت ولی هنوزجواب ندادن.

Junior Member

منم ایمیل زدم. الان سرشون شلوغ تره نسبت به ماه پیش. ضمنا سفارت جمعه و شنبه تعطیله. دفعه قبل به من بلافاصله جواب دادن.هنوز وقت دارید.حتما جواب می دن.

Junior Member sed آواتار ها

سلام
    دیدم بچه ها ارقام حدودا 300000 تومان رو بعنوان کارمزد 90هزار nok زدن که این رقم فکر کنم اشتباه، چون معمولا حدود 30 هزارتومن میشه و تاز اگه کسی رو دارید که تو کار تجارت هستش معمولا با یه صرافی خارج ایران کار میکنند که کارمزد نمیدن که هیچ خیلی هم معتبر و انتقال پول سریع تر انجام میشه.
    موفق باشید

Junior Member

مهساخانم کسایی که ایمیل جواب میدن ایرانی هستن؟آخه من لاتین واسشون نوشتم.بنظرتون تاثیری تو زمان جواب دادن نمیذاره؟

Junior Member

من دفعه قبل انگليسي نوشتم و انگليسي هم جواب گرفتم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sed نمایش پست ها
    سلام
    دیدم بچه ها ارقام حدودا 300000 تومان رو بعنوان کارمزد 90هزار nok زدن که این رقم فکر کنم اشتباه، چون معمولا حدود 30 هزارتومن میشه و تاز اگه کسی رو دارید که تو کار تجارت هستش معمولا با یه صرافی خارج ایران کار میکنند که کارمزد نمیدن که هیچ خیلی هم معتبر و انتقال پول سریع تر انجام میشه.
    موفق باشید
    سلام. اروپا ايران رو تحريم كرده. كليه صرافي ها از طريق كارگزارهاي متعدد اين كار رو انجام مي دن كه هزينه رو بالا مي بره. فقط دو بانك تجارت و سامان (به عنوان بانك)اين كارو انجام ميدن كه شعبه ارزي تجارت گفت حدود 300 هزار تومان وديعه براي كارگزارهاي بيرونيش مي گيره وگرنه كارمزد خودش 30 هزار تومنه. بقيه بانكها اين كارو فقط از طريق صرافي هاشون انجام مي دن كه مي تونين به سايت صرافي ها مثلا صرافي بانك ملي (نه خود بانك ملي) مراجعه كنيد. مبلغ كارمزد تقريبا همونه كه گفته شد. حالا باز هر كي تحقيق مستندي داره كه هزينه كمتره ما استقبال مي كنيم )

Junior Member

مهسا خانم جواب گرفتید از سفارت؟

Junior Member sed آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahsa_s نمایش پست ها
    سلام. اروپا ايران رو تحريم كرده. كليه صرافي ها از طريق كارگزارهاي متعدد اين كار رو انجام مي دن كه هزينه رو بالا مي بره. فقط دو بانك تجارت و سامان (به عنوان بانك)اين كارو انجام ميدن كه شعبه ارزي تجارت گفت حدود 300 هزار تومان وديعه براي كارگزارهاي بيرونيش مي گيره وگرنه كارمزد خودش 30 هزار تومنه. بقيه بانكها اين كارو فقط از طريق صرافي هاشون انجام مي دن كه مي تونين به سايت صرافي ها مثلا صرافي بانك ملي (نه خود بانك ملي) مراجعه كنيد. مبلغ كارمزد تقريبا همونه كه گفته شد. حالا باز هر كي تحقيق مستندي داره كه هزينه كمتره ما استقبال مي كنيم )
    شما اگه از طریق صرافی هایی که مربوط به شعبه ارزی بانکها نمیشن(بخاطر تبلیغات نمیتونم اسم ببرم) اقدام کنید همون 30تا میشه و لازم نیست از طریق شعب ارزی اقدام کنید(من از خیلیاشون پرسیدم). البته صرافیی رو انتخاب کنید که خوش نام باشه.
    موفق باشید
    ویرایش توسط sed : May 3rd, 2011 در ساعت 04:41 PM

Junior Member

سلام
    پيرو پست آقاي sed من امروز به فردوسي مراجعه كردم. بله صرافي ها گفتن حتي براي مبالغ بالا مثل 89000 كرون اصلا كارمزد نمي گيرن ولي مثلا امروز كه فروش كرون 211 تومن بود شما مي بايست مبلغ بيشتري رو بابت هر كرون حواله بپردازين كه بسته به اينكه كرون در حال نزول يا صعود باشه از كروني 2 تومان تا 20 تومان مي شه. اين يعني اگه كروني 10 تومان اضافه در نظر بگيريم 89000 تا مي شه 890 هزار تومان بيشتر. و اين مبلغ تا يك مليون و سيصد هم ميتونه بالاتر باشه.
    يعني حدود 19 مليون و هفتصد تا 20 مليون حساب كنيد براي 89000 !!!!!!!

ApplyAbroad Veteran
    m.a.a آواتار ها

نمیشه این مبلغ رو به یورو انتقال داد؟ مثلا 11000 یورو ؟

<< Everything is okay in the end
    , If it's not okay, then it's not the end >>

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)