صفحه 6 از 28 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 273

موضوع: انتقال وجه به حساب بانکی نروژ

Junior Member

پیش فرض پاسخ : انتقال وجه به حساب بانکی نروژ

جای account name چی باید نوشت؟
    من bank detail رو دریافت کردم فقط account number داره، این حساب به نام من باز شده یا دانشگاهی که قبول شدم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hbah نمایش پست ها
    به سلامتی همه آقایون و خانمهای محترم و محترمه - رسید بانکی و قرارداد خوابگاه من با هم رسید. فقط توی توضیحاتش نوشته لازم هم نیست که این نامه به سفارت ارائه بشه همون رسید حواله اولی هم کافیه. بعد گفته با نامه هم میفرسته. البته تاکید کنم این برای UMB هست ممکنه برا جاهای دیگه فرق داشته باشه. خلاصه از 110.000 کرون که من در نظر گرفته بودم 109.170 به من رسید داده. برای من 14000 یورو آب خورده با 1705 تومن حالا پیدا کنید پرتقال فروش را. هر جور که حساب کنی 400 - 500 تومن این وسط پریده.
    سلام
    منم حدود 10 روز پيش 12000 يورو به حساب دانشگاه حواله كردم ولي با اينكه چندبار به دانشگاه ايميل زدم رسيد پولمو برام ميل نكردن. منظورت از اينكه گفتي براي سفارت همون حواله اولي كافيه يعني رسيد صرافي براي سفارت كافيه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hamedy نمایش پست ها
    يكي به ما نرخ داد هر كرون 218 تومان, كه شامل كارمزد هم ميشد
    كارگزارشم تو نروژ بود
    ميشه 19 و 400
    البته روز به روز ممكنه بالا پايين شه, اين ماله هفته ي پيشه
    سلام
    سپاس از شماره صرافی . من موندم این مملکت چجوری داره کاراش پیش میره ! 20 تا صرافی تو تهران زنگ زدم رسما هیچ کاری نمیکنن ، رسما پول ندارن. فقط دارن به مسافرها دلار اونم 500 تا 1000 تا میفروشن! یعنی فقط شعبه بانک مرکزی شدن ، صبح به صبح دلار میگیرن بین ملت پخش میکنن ! حالا ما به هر حال یه کاری میکنیم اون کسایی که هر روز درگیر انتقال پولن چه زجری میکشن.
    آقا حامد شماره صرافی تو کرج که نگرفت یعنی اشغال بود ، به شعبه اصلیشون تو تهران زنگ زدم گفت انجام میده 30 کرون کارمزد میگیره ، قیمت هم نداد گفت دوشنبه زنگ بزن و 48 ساعته میرسه. (خالی بست ، کمتر از 4و5 روز امکان نداره)
    یه صرافی دیگه هم گفت دوشنبه انجام میده حالا تا دوشنبه ببینیم چی میشه.

از همه قشنگتر صرافی بانک سامان بود که حضوری رفتم. کلی شماره حساب رو چک کردن و اینا آخرش میگه کرون که نمیتونیم بفرستیم!!!! میگم خوب یورو بفرستید کارگزارتون چنج کنه گور بابای کارمزد اضافیش ، دختره یکم در و دیوار رو نگاه کرد ، گفت نه کارگزارمون نمیتونه ، یه حساب دلاری تو نروژ بهمون بده بفرستیم اونجا ، تازه حداکثر یک هفته تا 12 روز طول میکشه ! به این نتیجه رسیدم که برای حفظ شخصیت خودم بهتره زود تر از اون دارالمجانین بیام بیرون !

Junior Member

من هر کرون رو 213 تومن حواله کردم کارمزد هم نگرفتن. یعنی همه هزینه هاش با همون کرونی 213 تومن تموم شد

Junior Member

من هر کرون رو 213 تومن حواله کردم کارمزد هم نگرفتن. یعنی همه هزینه هاش با همون کرونی 213 تومن تموم شد
    شما برای اگدر واریز کردین میشه لطفا بگین account name چی نوشتین؟
    اسم خودتون یا اسم دانشگاه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    computer-hardware, دانشگاه آزاد نجف آباد

یه مشکل اساسی واسم پیش اومده
    من باید 90800 کرون به حسابی که دانشگاه داده بود واریز می کردم . مشکل اینجاست که صرافی اسم من رو نزده و اسم یکی دیگه جای واریز کننده هست . در حالیکه تاکید کرده بودم باید اسم خودم باشه . حالا چطور به دانشگاه ثابت کنم ؟

ApplyAbroad Veteran
    saeid_plove آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط fff نمایش پست ها
    یه مشکل اساسی واسم پیش اومده
    من باید 90800 کرون به حسابی که دانشگاه داده بود واریز می کردم . مشکل اینجاست که صرافی اسم من رو نزده و اسم یکی دیگه جای واریز کننده هست . در حالیکه تاکید کرده بودم باید اسم خودم باشه . حالا چطور به دانشگاه ثابت کنم ؟
    برید صرافی و بگید Reply Slip مبلغ واریزی رو بهتون بده پرینتشو. بعد اسکن کنید و ایمیل بزنید دانشگاه و ماجرا رو تعریف کنید واسشون.
    The road is better than inn, So shut up! and drive

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    computer-hardware, دانشگاه آزاد نجف آباد

نقل قول نوشته اصلی توسط saeid_plove نمایش پست ها
    برید صرافی و بگید Reply Slip مبلغ واریزی رو بهتون بده پرینتشو. بعد اسکن کنید و ایمیل بزنید دانشگاه و ماجرا رو تعریف کنید واسشون.
    reply slip همونه که صرافی بهش میگه swift ؟ من الان یه ایمیل زدم و همین swift را واسشون فرستادم ولی تا فردا باید صبر کنم ببینم چی میگن؟ خیلی نگرانم . یعنی اینجوری قبول می کنن؟

ApplyAbroad Veteran
    saeid_plove آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط fff نمایش پست ها
    reply slip همونه که صرافی بهش میگه swift ؟ من الان یه ایمیل زدم و همین swift را واسشون فرستادم ولی تا فردا باید صبر کنم ببینم چی میگن؟ خیلی نگرانم . یعنی اینجوری قبول می کنن؟
    یه برگیه هست که روش نوشته پرداخت در چه تایخی به چه حسابی بنام کی انجام شده و بافی اطلاعات.
    The road is better than inn, So shut up! and drive

Junior Member hbah آواتار ها

بچه ها اینی که شما از صرافی می فرستید حواله است . اصلا هم مهم نیست بنام شما نباشه . انگار که هر کسی میتونه این پولو برای شما به بانک نروژ حواله کنه . فقط وقتی رسید رو از صرافی گرفتید روش اسم و شماره پذیرش دانشگاهتون رو بنویسید و فاکس کنید. کافیه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)