صفحه 6 از 6 نخستنخست 123456
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 52 , از مجموع 52

موضوع: راهکارهای موفقیت در امتحان TCF و TEF

Moderator
    nimaK آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Tehran | Littérature Française

پیش فرض پاسخ : راهکارهای موفقیت در امتحان TCF و TEF

نقل قول نوشته اصلی توسط yacine نمایش پست ها
    با سلام اطلاعاتی در مورد آزمون TCF Quebec می خواستم از جمله تعداد سوالات - زمان بندی - سطح آزمون و تفاوت آن با TCF معمولی چیه ؟

با سلام دوست گرامي

از وبسايت بخش فرهنگي سفارت فرانسه در ايران كمك بگيريد. تمام اطلاعات لازم درباره آزمونها در آن هست.

موفق باشيد.
    ديشب كه نمي دانستم به كدام دردم،گريه كنم،كلي خنديدم!(صادق هدايت)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : راهکارهای موفقیت در امتحان TCF و TEF

با سلام خدمت شما دوست گرامی nimak
    من بسیار متاثر شدم از پیامی که گذاشتید چرا که باعث نگرانی واسترس بسیاری از کاندیداها خواهد شد شما تنها 1سال کلاس شرکت کرده اید وآن زمان سطح شما B1بوده است وبعد از آن پیشرفت چشمگیری نداشته اید چه بسا که برای یادگیری یک زبان جدید آن هم زبان فرانسه با آن همه expressionکه اصلا نه معادلش توی فارسی داریم نه توی انگلیسی یادگیری بدون معلم تقریبا غیرممکن هست..چطوری شما انتظار داشته اید به راحتی نمره B2را بیارید اون کتابی که شما در طی 3هفته اون رو خوندین من 2روزه خوندنم چرا که من ساکن فرانسه ام و دقیقا 1سال هست که کلاس زبان دانشگاه میرم و معلم خصوصی هفته ای 8ساعت دارم یعنی هفته ای 30 ساعت فقط آموزش میبینم مگه یادگیری یه زبان خارجی به این سادگی است وبعد در امتحان شرکت کرده اید واکنون طوری ارزیابی میکنید که همه از TCfSoوحشت پیدا کنند.برای این امتحان درحال حاضر 6تا کتاب موجود هست به همراه 14سری تست در tv5همنطور rfiکه شما به جای اینکه این منابع رو کارکنید کتابهای تخصصی رشته خودتون اونهم بدون استاد کار کرده ایدبنابراین نقص کاری خود را نه گردن امتحان بیاندازید ونه روش امتحان که باعث استرس واضطراب بقیه شوید ....بسیار متشکرم...

صفحه 6 از 6 نخستنخست 123456

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)