صفحه 1 از 240 123456789101151101 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 2400

موضوع: آموزش زبان فرانسه (مباحث كلي) - پست اول خوانده شود

Member
    رشته و دانشگاه
    N/A

پیش فرض آموزش زبان فرانسه (مباحث كلي) - پست اول خوانده شود

در صورتی که آشنا دارید در این بخش پیام بگذارید PLZ

-------------------
    یادداشت مدیریت:

کاربران گرامی،

این تاپیک صرفا برای مشاوره در مورد سطح، کتاب ها، متدها، و دیگر مسائل مرتبط با آموزش زبان فرانسه است.
    لطفا هرگونه سوال در مورد کلاس های آموزش زبان را در قسمت
    خدمات سایت مطرح بفرمایید. ارسال هایی با این مضمون بدون اطلاع به کاربر مربوطه حذف خواهند شد.

سپاس از همکاری شما
    تیم مدیریت AA
    ویرایش توسط le-ciel : July 17th, 2014 در ساعت 01:25 PM دلیل: افزودن یادداشت مدیریت
    گر نکوبی شیشه غم را به سنگ هفت رنگش میشود هفتاد رنگ

پیش فرض پاسخ : یادگیری زبان فرانسه

موسسه بیان سلیس - پارک وی -
    ویرایش توسط pApAr : November 23rd, 2013 در ساعت 11:41 PM

Member
    رشته و دانشگاه
    N/A

یکی از دوستان فروم در غالب پیام خصوصی کلاس های زیر را معرفی کردند که از ایشان تشکر و در اینجا معرفی می کنم

1-
    کیش
    کتاب -cafe creme 1
    معلم خانوم یگانه شمس دوست -ایشون در واقع فرانسه زبان اولش محسوب می شد. البته می گفت من اینجا فرانسه تدریس می کنم و در فرانسه انگلیسی تدریس می کردم.
    یکی از بچه ها که بعدا رفت کانادا و اونجا مدتی کلاس فرانسه می رفت نظرش این بود که روش تدریس خانم شمس دوست خیلی بهتر از معلمی بوده که تو کانادا داشته .
    حالا شما اگر خواستید با کیش شعبه جهان کودک تماس بگیرید با خانم شمس دوست صحبت کنید.(اگر از کیش رفته باشه من سعی می کنم از طریق دوستام شماره تلفنشو پیدا کنم.)

2-
    موسسه راوندی (علامه قطب راوندی) هم احتمالا اساتید خوبی داره.چون یکی از دوستام که ادبیات فرانسه می خوندمی گفت آقای راوندی (مدیر موسسه)خودش مترجم سفیر فرانسه بوده.

گر نکوبی شیشه غم را به سنگ هفت رنگش میشود هفتاد رنگ

Junior Member

سلام به دوستان
    می‌خواستم نظرات بچه‌ها رو بدونم برای فردی که فرصت شرکت در کلاس فرانسه رو نداره بهترین روش یادگیری فرانسه در زمان محدود چی ‌می‌تونه باشه؟
    آیا کسی هست که package خاصی داشته باشه؟ مثل فیلم‌های فرانسه، کاست‌های فرانسه همراه با متن و از این قبیل موارد.

ممنون از همه
    Johnie B

ApplyAbroad Veteran
    Spiro آواتار ها

به نظر من Pimsleur language pack بهترینه.
    من خودم از یکی دو تا آموزش زبانش استفاده کردم، برای شروع مکالمه خیلی خوبه و مزیت بزرگی که داره اینه که هر جایی می تونید با موبایل یا پلیرتون گوش بدید.
    در واقع همون روشی هست که نصرت از اون تقلید کرده.
    برای فرانسوی هم تا اونجایی که من دیده بودم 3 سطح از مبتدی تا پیشرفته داشت.

از سایت های تورنت براحتی می تونید دانلودش کنید؛ اگر وقت کنم لینک مستقیم هم براتون پیدا می کنم.

دوستان عزيز لطفا سوالات خود را بروي فروم مطرح كنيد و در صورت تمايل فقط لینک سوال را براي من بفرستيد.

saeede83
    Guest

من Reflet رو ژيشنهاد مي كنم. Video هاش همراه با كتاب توي بازار هست و جز بهترين روش هاي يادگيري فرانسه است.

Use "Learn French with Michel Thomas"
    You're gonna thank me for it. It's far better and faster than Pimsleur

Junior Member

چرا معلم خصوصی نمیگیرید؟ با وقت کم شما به نظر من بهترین راهه.

در ضمن من هم Reflets رو پیشنهاد میکنم خودم قسمت هاییش رو خوندم، یکی از بهترین مراجع و متدهای آموزش فرانسه هست.

یه پکیج به نام Rosseta Stone هم هست برای آشنایی در سطح مبتدی و بالاتر خوبه.

با این باز هم میگم اگه وقت کم دارین مدرس خصوصی بگیرید.

نقل قول نوشته اصلی توسط m_mirehei
    are u able to buy stuff online? if so let me know and i have a good suggestion for you...
    لطفا راه حلتون رو به صورت پست بگذارید تا دیگران هم استفاده کنن.

موفق باشین.
    Fear is the main source of superstition, and one of the main sources of cruelty. To conquer fear is the beginning of wisdom.

mina_moradee990
    Guest

به نظر من هم همون reflet خوبه من خودم باهاش کار کردم البته من کلاس هم می رم که خود reflet تدریس می شه. اما میشه کتاب رو بصورت tutorial هم خوند..و مثل هر زبان دیگه نگاه کردن به فیلم هم خیلی کمک می کنه.

اصولا آموزش زبان فرانسه به صورت خصوصی خیلی گرون در میاد.(البته برای ما فقیر فقرا )اما موسسات معروف زبان توی تهران کلاسهای فشرده 5 روز در هفته روزی 2 ساعت یا روزی 4 ساعت دارن که خوبه من خودم دارم استفاده میکنم و راضیم.شرمنده اسم نمیذارم چون گفتن تبلیغ نکنین.اما به عنوان یک اصل در آموزش زبان یادتون باشه برای شروع هر زبانی در سطح مبتدی آموزش گروهی موثرتره.
    موفق باشید.
    Applause dies away<br />Trophies gather dust <br />Winners are soon be forgotten<br />THINK AGAIN

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)