صفحه 3 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 63

موضوع: راهکارهای موفقیت در امتحان TCF و TEF

Senior Member

پیش فرض پاسخ : راهکارهای موفقیت در امتحان TCF و TEF

نقل قول نوشته اصلی توسط mina67 نمایش پست ها
    ممنون شما میدونین TCF TP شامل چه بخش هایی میشه؟
    شنیدار (لیسنینگ) - گرامر- خواندن (ریدینگ) سه بخش اجباریه. دو بخش هم هست که می تونین جدا پول بدین اگه لازم داشتین. بخش های گفتار و نوشتار.

Junior Member mina67 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط lalaii نمایش پست ها
    شنیدار (لیسنینگ) - گرامر- خواندن (ریدینگ) سه بخش اجباریه. دو بخش هم هست که می تونین جدا پول بدین اگه لازم داشتین. بخش های گفتار و نوشتار.

ممنون بابت توضیحتون سوالات تستی هستن؟قسمت ریدینگ چه طوریه؟

Senior Member

همه ی قسمت اجباری ت س اف تستیه. نمره ی منفی هم نداره.

برای ت س اف یا تف کبک اینایی که شنیدم شاید به درد کسی بخوره:

comprehension oral ها- برای اکوت
    expression oral ها- برای پغله
    grammaire en dialogue سطح اینترمدیت (چون توضیح داره برای موارد استفاده اش- گرامر پروگرسیو ها هم خوبن)
    کتابای امادگی tcf یا tef (بسته به اینکه چه امتحانی می دین. هر کدوم 2 تا کتاب دارن تو بازار تا جایی که می دونم)

Junior Member

سلام به همه دوستان
    مجموعه اي از سولات tcf پغله را نيار دارم كسي ميتونه به من كمك كنه ممنون مي شم

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط eemady نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    مجموعه اي از سولات tcf پغله را نيار دارم كسي ميتونه به من كمك كنه ممنون مي شم
    امیدوارم که برات مفید باشه
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

ارسال مدارک :2010/12/28 تاریخ مصاحبه و قبولی 2013
    /10/22 تحویل مدارک فدرال به سیدنی: 2013/11/01 فایل فدرال: 2013/12/17 آپدیت از پاریس: 2014/01/21 مدیکال: 2014/02/11 پراسس : 2014/02/18 مدیکال رسیو:2014/03/14 پاس ریکوئست:2014/03/17 لندینگ در مونترال:2014/05/01 رشته دیمند 16 امتیازی

Junior Member

با سلام...
    من توو مهر امتحان ت س اف (ت پ) رو شرکت کردم و ب یک گرفتم...برای مستر اونطرف توو رشته های مهندسی هم خوده مسئول بخش فرهنگی میگفت سطح ب یک کفایت میکنه...الان تصمیم دارم یه امتحان دیگه رو هم شرکت کنم برای ارتقاء سطح...البته الان می خوام از دوستان بپرسم آیا این کار و بکنم یا دیگه بیخیالش بشم؟...و در صورت امتحان دوباره، نمرش چی میشه؟یعنی تاثیری توو دیپلم قبلی من میزاره (مثلا معدل بگیرن و ...) یا ب یکم سر جاش میمونه؟ چجوریه قضیه اش...اومدیمو شرایط سره جلسه بد پیش رفت و خراب کردیم و مثلا شدیم آ دو...اینجا چی پیش میاد اونوقت؟ ب یک قبلی و آ دو جدید...ترکیبش میکنن؟
    ممنون...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aida_11041 نمایش پست ها
    من آذرماه امتحان TCF پابلیک شرکت کرده بودم و کتاب کافه کرم یک رو خونده بودم . سطحم هم A2 شد. ( همونطور که در تایپیک تعیین سطح نوشته)
    اما دیگه حاضر نیستم این امتحان رو بدم. به نظرم خیلی سخت بود و وقت امتحان کم بود. الان برای سطح بی یک و بی دو دلف ثبت نام کردم. به نظرم امتحان دلف معقول تر و بهتره. توی امتحان TCF سوالا خیلی زیاد بودن و وقتش هم کم. اما از نظر اینکه نمره منفی نداره و شما تعیین سطح میشید بهتره.
    علاوه بر کافه کرم کتاب زرد VOCABULAIRE و کتاب آبی GRAMMAIRE انتشارات CLE رو هم خوندم.
    آیدا خانم delph /dalph امتحانات ادبیات فرانسه هستند (فرانسویها درش کم می آورند!

سلام بچه ها من نمونه سوالات exp-ecrite , copm-ecrite برای امتحان tefرو لازم دارم.کسی میتونه کمک کنه؟

خوب من امروز امتحان TCF tp دادم وگفتم برای کسایی که دارن خودشون رو برای این امتحان اماده میکنن بگم چطور بود امتحان
    30 سوال اکوت بود که 2 تای اول عکس و 3 تا سوالهای بدون گزینه بود بقیه هم مکالمه بود .. از این سوال ها که 1 مکالمه پخش میشه و 2 تا سوال میپرسه وجود نداشت(که کاش وجد داشت )
    20 سوال گرامر و لغت به نظرم خیلی سخت نبود و میشد C1 هم بگیری
    30 سوال اکقی خیلی خیلی سخت بود و برای هر 30 تا سوال 30 تا متن بود.. من که گرامر رو 4 دقیقه ای زدم و توی اکقی هم هر سوالی رو میخوندم جواب میدادم و وقت تلف نمیکردم 2 سوال اخر رو علکی زدم !!!
    سوال 1 و 2 و 3 به نظرم فقط در حد A1 , A2 بود بقیه همه متنهای طولانی و سخت
    گفتم شاید بدرد دوستان بخوره

Junior Member

سلام
    من هم در امتحان 11 فوریه tcf-tp شرکت کردم. به نظر من هم comp ecrite مشکل بود بخصوص اینکه معمولا وقت هم کم می آری وقتی به تستهای آخری می رسی. اما comp-orale و گرامر و لغت خیلی بهتر بود. برای همه آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم که نتیجه این امتحان تا آخر اسفند اعلام بشه چون بعضی از دانشگاه ها تا آخر مارس ددلاین دارن.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)