صفحه 11 از 11 نخستنخست ... 234567891011
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 110

موضوع: همه سوالات شما در مورد پذیرش از دانشگاه sherbrooke

ApplyAbroad Veteran
    rikavache آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Université de Sherbrooke, Civil Eng

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما در مورد پذیرش از دانشگاه sherbrooke

نقل قول نوشته اصلی توسط sanazbiologist نمایش پست ها
    سلام خدمت همگی
    من دانشجوی دانشگاه فرانسه هستم. تو مدت زمانی که به صورت توریستی کانادا بودم تونستم استاد پیدا کنم از دانشگاه شیربروک و ایشون من و قبول کردن برای دوره مستر بیولوژی با فاند 15000 دلار کانادا در سال. من هنوز اقدامی برای گرفتن پذیرش از دانشگاه نکردم.
    میخواستم بپرسم شما میدونید چه مدارکی دانشگاه ممکنه از من بخواد که من اماده کنم چون هنوز این استاد دانشگاه به من نامه ای نداده.ایا اثبات تمکن مالی هم دانشگاه میخواد؟
    پیشاپیش ممنونم از راهنماییتون
    سلام

راستش از زمانی که من برای پذیرش اقدام کردم 5-4 سالی گذشته، امیدوارم پاسخ هام درست باشه
    شما باید از طریق سایت دانشگاه درخواست رسمی پذیرش رو تکمیل کنید تا روند کار شروع بشه، در حین تکمیل فرم هم باید اسم استادی رو که بهتون قول فاند داده رو ذکر کنید. اون زمان یک سری از مدارک (دانشنامه و ریزنمرات مقطع قبلی + مدرک زیان) رو باید بعد از درخواست آنلاین با پست ارسال می کردیم.
    بعد از اینکه این کارها رو انجام دادین، دانشگاه مدارک شما رو ارزیابی می کنه و میفرسته برای دانشکده، دانشکده هم با استاد مورد نظر تماس می گیره تا فاند و اینکه حاضره راهنمایی شما رو به عهده بگیره رو تایید کنه.
    این موارد که تایید شد، نامه پذیرش دانشگاه براتون ارسال میشه و میتونید برای ویزای تحصیلی اقدام کنید.

موفق باشید

Junior Member

سلام دوستان. من اگر بخام برای ارشد دوم (رشته برق-الکترونیک)از این دانشگاه پذیرش بگیرم آیا باید آیلتس آکادمیک ارایه کنم؟
    و برای ارشد استاد راهنما باید داشت؟
    مدارک فرانسم اکسپایر شده ولی فرانسم اکیه

نقل قول نوشته اصلی توسط yeganehn نمایش پست ها
    سلام دوستان. من اگر بخام برای ارشد دوم (رشته برق-الکترونیک)از این دانشگاه پذیرش بگیرم آیا باید آیلتس آکادمیک ارایه کنم؟
    و برای ارشد استاد راهنما باید داشت؟
    مدارک فرانسم اکسپایر شده ولی فرانسم اکیه
    اگر فرانسه B2 میتونید بگیرید که بهتره وگرنه احتمالا با آیلتس هم امکان پذیرش است ( البته Master by research)

سلام من
    مدرک زبان آیلتس 6.5 دارم و 2 ماه دیگه tcf b2 رو میگیرم. 2 مقاله کنفرانسی خارجی دارم در زمینه بهینه سازی مصرف انرژی در ساختمان. لیسانس مهندسی مکانیک دارم البته معدلم یه خورده پایینه . حدود 12.5 . فوق دیپلم با معدل 15.6 . آیا با این شرایط میتونم ارشد بدون فاند پذیرش بگیرم؟ ضمنا ارشد مهندسی سیستمهای انرژی هم 2 ترم خوندم با معدل 15.5 ولی راضی نیستم و میخوام ارشد رو در یکی از دانشگاه های کانادا بخونم.

Junior Member

سلام دوستان عزیز
    یه سوال مهم
    یک ماه پیش با یک استاد شربروک مصاحبه اسکیپ داشتم و یک هفته بعد از مصاحبه ایمیل زد که من یه پروژه جدید دارم با فلان تاپیک، آیا خودتو میتونی تا پاییز یا زمستون برسونی اینجا؟ و اگه علاقه داری بگو تا با هم دوباره اسکایپ کنیم و درباره اش بیشتر حرف بزنیم.... از اون به بعد من 3تا ایمیل به فاصله 4 روز از هم در جوابش فرستادم که اره اکی هستم،علاقه دارم و هر وقت میگی اسکایپ کنیم.. ولی هییییییییچ جوابی ازش نگرفتم.. به نظرتون چرا؟ چیکار کنم؟ تلفن استاده رو پیدا کنم زنگ بزنم؟یا زیاد پیگیری کنم خوب نیست... مرسییی

نقل قول نوشته اصلی توسط armansalehi نمایش پست ها
    سلام من
    مدرک زبان آیلتس 6.5 دارم و 2 ماه دیگه tcf b2 رو میگیرم. 2 مقاله کنفرانسی خارجی دارم در زمینه بهینه سازی مصرف انرژی در ساختمان. لیسانس مهندسی مکانیک دارم البته معدلم یه خورده پایینه . حدود 12.5 . فوق دیپلم با معدل 15.6 . آیا با این شرایط میتونم ارشد بدون فاند پذیرش بگیرم؟ ضمنا ارشد مهندسی سیستمهای انرژی هم 2 ترم خوندم با معدل 15.5 ولی راضی نیستم و میخوام ارشد رو در یکی از دانشگاه های کانادا بخونم.
    سلام . شما شرایط زبانتان خیلی خوبه و بهترین گزینه تحصیل در استان کبک هست برای شما . با همین معدل پایین لیسانس هم امکان پذیرش هست البته نه همه دانشگاه های کبک. در بعضی دانشگاه ها شرط معدل با توجه به امتیازات دیگر دانشجو قایل چشم پوشی است

نقل قول نوشته اصلی توسط azh815 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    یه سوال مهم
    یک ماه پیش با یک استاد شربروک مصاحبه اسکیپ داشتم و یک هفته بعد از مصاحبه ایمیل زد که من یه پروژه جدید دارم با فلان تاپیک، آیا خودتو میتونی تا پاییز یا زمستون برسونی اینجا؟ و اگه علاقه داری بگو تا با هم دوباره اسکایپ کنیم و درباره اش بیشتر حرف بزنیم.... از اون به بعد من 3تا ایمیل به فاصله 4 روز از هم در جوابش فرستادم که اره اکی هستم،علاقه دارم و هر وقت میگی اسکایپ کنیم.. ولی هییییییییچ جوابی ازش نگرفتم.. به نظرتون چرا؟ چیکار کنم؟ تلفن استاده رو پیدا کنم زنگ بزنم؟یا زیاد پیگیری کنم خوب نیست... مرسییی
    حتما پیگیری کنید، با دپارتمان تماس بگیرید و شماره مستقیم استاد را بگیرید. استادان در زمان اپلای صدها ایمیل دریافت میکنند و ممکنه متوجه نشده باشه .

سلام من میخوام برای کارشناسی اقدام کنم کسی میتونه کمکم کنه (خودش بتونه کمکم کنه یا کسی رو بشناسه که این لطف رو در حق من بکنه ) کسی نمیدونه قیمتای پذیرش چقده ؟ در ضمن من و دوستم 19 سالمونه فرانسه تا سطح b2 خوندیم ولی هنوز امتحان ندادیم چون نمی دونیم دانشگاه ها خصوصا شربروک چه مهارت هایی ازمون میخوان

Junior Member

سلام مرسی بابت راهنمایی.. استاد خودش بعد از یک ماه جواب ایمیلم رو داد که برای ترم زمستان اپلی کن
    ..

-در قسمت اپلی متن زیر نوشته شده..باید مدارک را کجا evaluate کنم.چطوری؟

.Any transcripts from an educational institution outside Quebec must be accompanied by a document to evaluate your training

-همچنین وقتی میخوام آنلاین اپلی کنم در فرم اولیه نوع ویزای من در کانادا و یه ادرس کانادایی ازم میخوان که خب من که ندارم. الان ایرانم..باید چکار کنم؟ قسمت اداریشون هم جواب نمیدن..

خیلی ممنونممم

ویرایش توسط azh815 : August 19th, 2019 در ساعت 02:07 PM دلیل: فونت بهتر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mooohaaammd190 نمایش پست ها
    سلام من میخوام برای کارشناسی اقدام کنم کسی میتونه کمکم کنه (خودش بتونه کمکم کنه یا کسی رو بشناسه که این لطف رو در حق من بکنه ) کسی نمیدونه قیمتای پذیرش چقده ؟ در ضمن من و دوستم 19 سالمونه فرانسه تا سطح b2 خوندیم ولی هنوز امتحان ندادیم چون نمی دونیم دانشگاه ها خصوصا شربروک چه مهارت هایی ازمون میخوان
    سلام.

شما خودتون جواب همه ی این سوالات رو میتونید در سایت دانشگاه شربروک ببینید. https://www.usherbrooke.ca
    بعد از اینکه وارد سایت اصلی دانشگاه شدید در قسمت programs and admission همه هزینه ها و اطلاعات کامل مربوط به هر رشته گفته شده.

- هزینه اپلی اولیه در این دانشگاه 87دلار کانادا هست.
    -در مورد سطح زبان مورد نیاز: step 7 این قسمت از سایت رو نگاه کنید.https://www.usherbrooke.ca/admission...nternationaux/

موفق باشید

صفحه 11 از 11 نخستنخست ... 234567891011

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)