صفحه 4 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 110

موضوع: همه سوالات شما در مورد پذیرش از دانشگاه sherbrooke

Junior Member

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما در مورد پذیرش از دانشگاه sherbrooke

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad1985 نمایش پست ها
    سلام دوستان

من تقریبا پروسه اپلای رو کامل کردم و بخاطر رسید مدارک از دانشگاه ایمیلی به زبان فرانسه دریافت کردم
    که خواسته بود یک کپی از شناسنامه و ریز نمرات رو بفرستم
    قسمت آخر جایی که ریز نمرات خواسته بود رو نفهمیدم
    متن فرانسه اینه:
    Une copie de tous vos relevés de notes originaux ainsi que le système de notation
    ترجمه گوگل ترنسلیتش هم اینه:
    A copy of all your transcripts and the original rating system notes
    آخر جمله système de notation رو متوجه نمیشم یعنی چی؟
    اگر شما انو میفهمین ممنون میشم به من هم بگید.

گوگل نریلیت به این شکل هم ترجمه میکنه

Une copie de tous vos relevés de notes originaux ainsi que le système de notation

A copy of your original statements and the rating system notes
    سلام
    منظورشون اینه که باید رسمی دولتی باشه (یعنی همون پروسه از دارالترجمه تا وزارت امور خارجه باید طی کنید و با تمام مهر ها براشون ارسال کنید)

Junior Member

سلام. من از مرداد ماه بود فک کنم برای شربروک دکترای عمران اقدام کردم بدون مدرک زبان اما هنوز که هنوزه هیچ جوابی نیومده ! نکنه جواب ندن ؟ اخه چون برای زمستون 2015 اقدام کردم. اگه اکی بدن ویزاگرفتن خودش پروسه ها داره . . میبایست جواب میدادن اگه اکی بود اگه هم که نه میگفتن نه . به نظرتون چه خبره اونجا ؟

ApplyAbroad Veteran
    rikavache آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Université de Sherbrooke, Civil Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط zoaa نمایش پست ها
    سلام. من از مرداد ماه بود فک کنم برای شربروک دکترای عمران اقدام کردم بدون مدرک زبان اما هنوز که هنوزه هیچ جوابی نیومده ! نکنه جواب ندن ؟ اخه چون برای زمستون 2015 اقدام کردم. اگه اکی بدن ویزاگرفتن خودش پروسه ها داره . . میبایست جواب میدادن اگه اکی بود اگه هم که نه میگفتن نه . به نظرتون چه خبره اونجا ؟
    حتما پیگیر باشید، از استاد (اگر پیشنهاد فاند دارید) سوال کنید وگرنه با مسوول تحصیلات تکمیلی دانشکده مهندسی تماس بگیرید.
    خیلی منظم نیستن کارمندهای اینجا به ویژه که شما مرداد اپلای کردی که فصل تعطیلات دانشگاه بوده

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    biomedical engineering-amir kabir university

با سلام
    منم مرداد مدارکمو فرستادم. هنوز جواب ندادن. یک ماه پیش استادم بهم گفت که استادای دانشکده دارن بررسی می کنن پروندمو ولی هنوز خبری نشده. پیشنهاد می کنم شما هم اگه استاد دارید باهاش مطرح کنید.
    مسوول تحصیلات تکمیلی دانشکده مهندسی که جواب ایمیل منو نداد. شما ایمیل بزنید شاید جواب بده.
    موفق باشید

Junior Member

سلام . دانشگاه به من پیام داد که استادی که مورد علاقه کارت هست رو بگو وووو از اونجایی که نداشتم و تازه یکی دوتا رو پیدا کردم ممکنه که من با کمبود وقت مواجه بشم ؟؟ به استاد اولی که بیشتر به من میخوره پیام دادم اما الان سه روزه که جواب نمیده چقد باید منتظر باشم ؟ میتونم به استاد دومیه پیام بدم یا اینکه منتظر اولیه باشم ؟!. راستی من مدرک زبان ندارم چکار کنم ؟ چقد امکانش هست که بدون مدرک پذیرش بدن ؟

ممنونم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    biomedical engineering-amir kabir university

سلام . دانشگاه به من پیام داد که استادی که مورد علاقه کارت هست رو بگو وووو از اونجایی که نداشتم و تازه یکی دوتا رو پیدا کردم ممکنه که من با کمبود وقت مواجه بشم ؟؟ به استاد اولی که بیشتر به من میخوره پیام دادم اما الان سه روزه که جواب نمیده چقد باید منتظر باشم ؟ میتونم به استاد دومیه پیام بدم یا اینکه منتظر اولیه باشم ؟!. راستی من مدرک زبان ندارم چکار کنم ؟ چقد امکانش هست که بدون مدرک پذیرش بدن ؟

ممنونم
    با سلام
    منظورتون مدرک زبان فرانسه است یا انگلیسی؟ فرانسه دانشگاه نمی خواد اما انگلیسیو از من خواست
    ویرایش توسط rikavache : October 29th, 2014 در ساعت 02:27 AM دلیل: املایی

ApplyAbroad Veteran
    rikavache آواتار ها
    رشته و دانشگاه

ممنونم
    زمینه کاری شما چی هست که فقط دو نفر پیدا کردین؟
    خیلی به زمینه کاری حساس نباشید، اگر از استادی پیشنهاد فاند داشتی (و فکر میکنی میتونی باهاش کار کنی) قبول کن
    اگر خیلی به زمینه کاری اون استاد علاقمندی، باهاش تلفنی تماس بگیر

Junior Member

سلام . برای دکترای عمران اقدام کردم . استاد هنوز جواب نداده به اونیکی استاد پیام بدم ؟؟
    راستی من نه مدرک زبان فرانسه دارم و نه مدرک زبان انگلیسی تنها چیزی که دارم اعتماد به نفسه کاذبه ..... البته یه سرتیفیکیت دارم از موسسه ای که اونجا ایتلس میخونم و یه بار هم امتحان دادم و شدم 3.5 ))))
    حالا به نظر شما من چه کار میتونم بکنم ؟؟

ApplyAbroad Veteran
    rikavache آواتار ها
    رشته و دانشگاه

سلام . برای دکترای عمران اقدام کردم . استاد هنوز جواب نداده به اونیکی استاد پیام بدم ؟؟
    راستی من نه مدرک زبان فرانسه دارم و نه مدرک زبان انگلیسی تنها چیزی که دارم اعتماد به نفسه کاذبه ..... البته یه سرتیفیکیت دارم از موسسه ای که اونجا ایتلس میخونم و یه بار هم امتحان دادم و شدم 3.5 ))))
    حالا به نظر شما من چه کار میتونم بکنم ؟؟
    اسم استاد چی هست؟ شاید جای خالی تو گروهش نداره برای دانشجوی جدید
    به نظر من یک هفته صبر کنید و اگر جواب نداد به استاد دیگه ایمیل بزنید. در مورد مدرک زبان هم باید دست کم تافل 80 یا آیلتس مشابه رو داشته باشید برای دانشکده مهندسی، کار سختی هم نیست
    زمینه تحقیقاتی شما چیه؟ رزومه تون چطوره؟ مقاله ژورنال، کنفرانس، ...

Junior Member

زمینه کاری من که تو ارشد کار کردم مدیریت ساخت و پروپوزالم در باره بتن های RCCو ... بوده الان هم دکترا رو تو همین رشته در دانشگاه ازاد مرکز قبول شدم و دارم میرم . 11 مقاله داخلی و همین حدود هم کنفرانس دارم و شش سالی هم هست که دانشگاه ازاد تدریس میکنم مثل ماشین الات صنعتی و ........ حدودنه سال سابقه کار دارم . ودو سه سالی هم یه شرکت ساختمانی زدم که پروژه های بیمارستانی . مسکونی. سد و....انجام دادم .
    عضو سازمان نظام مهندسی با گرید 2.البته الان تو دوره دکترا میخوام روی زمینه کار کنم که در ارتباط با ژنتیک و مهندسی عمران است که استادم گفته اگه موفق بشی تو رو لینک میکنم با ایمپریال انگلیس اما خب چون میخوام برای همیشه برم کانادا خب میخوام همون جا هم پذیرش بگیرم . اما خب چون تو این زمینه استادای این دانشگاه اطلاعاتی نداشتند موضوع رو میتونم تغییر بدم مثل گرین کانکریت و .....
    الان مشکل اینه که اصلا وقت ندارم برای زبان خوندن حالاااااا چه کار کنم ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)