صفحه 5 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 110

موضوع: همه سوالات شما در مورد پذیرش از دانشگاه sherbrooke

ApplyAbroad Veteran
    rikavache آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Université de Sherbrooke, Civil Eng

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما در مورد پذیرش از دانشگاه sherbrooke

نقل قول نوشته اصلی توسط zoaa نمایش پست ها
    زمینه کاری من که تو ارشد کار کردم مدیریت ساخت و پروپوزالم در باره بتن های RCCو ... بوده الان هم دکترا رو تو همین رشته در دانشگاه ازاد مرکز قبول شدم و دارم میرم . 11 مقاله داخلی و همین حدود هم کنفرانس دارم و شش سالی هم هست که دانشگاه ازاد تدریس میکنم مثل ماشین الات صنعتی و ........ حدودنه سال سابقه کار دارم . ودو سه سالی هم یه شرکت ساختمانی زدم که پروژه های بیمارستانی . مسکونی. سد و....انجام دادم .
    عضو سازمان نظام مهندسی با گرید 2.البته الان تو دوره دکترا میخوام روی زمینه کار کنم که در ارتباط با ژنتیک و مهندسی عمران است که استادم گفته اگه موفق بشی تو رو لینک میکنم با ایمپریال انگلیس اما خب چون میخوام برای همیشه برم کانادا خب میخوام همون جا هم پذیرش بگیرم . اما خب چون تو این زمینه استادای این دانشگاه اطلاعاتی نداشتند موضوع رو میتونم تغییر بدم مثل گرین کانکریت و .....
    الان مشکل اینه که اصلا وقت ندارم برای زبان خوندن حالاااااا چه کار کنم ؟
    به نظر من رزومه خوبی دارید، نمیدونم دانشکده چقدر درباره مدرک زبان انعطاف داره ولی بهتر هست که اماده باشید برای امتحان، آمادگی خاصی لازم نیست اگر سطح زبانت بالا باشه چون کف نمره برای اینجا کافی هست.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    biomedical engineering-amir kabir university

نقل قول نوشته اصلی توسط rikavache نمایش پست ها
    به نظر من رزومه خوبی دارید، نمیدونم دانشکده چقدر درباره مدرک زبان انعطاف داره ولی بهتر هست که اماده باشید برای امتحان، آمادگی خاصی لازم نیست اگر سطح زبانت بالا باشه چون کف نمره برای اینجا کافی هست.
    مگر برای ویزا لازم نیست مدرک زبان داشته باشیم؟

ApplyAbroad Veteran
    rikavache آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط m_h نمایش پست ها
    مگر برای ویزا لازم نیست مدرک زبان داشته باشیم؟
    من اینجا مواردی رو دیدم (البته 2-3 سال قبل) که مدرک زبان نداشتن و سفارت هم ظاهرا چون دانشگاه فرانسه زبان بوده، مشکلی نداشته
    البته از سال گذشته دانشگاه (دست کم دانشکده مهندسی) مدرک زبان درخواست میکنه و من هم دادم بهشون

Junior Member

سلام . ممکنه استاد اصلا جواب نده ؟ دوباره بهش پیام بدم ؟ همون پیام قبلی رو بهش بدم ؟ به استاد دومی هم پیام دادم اما ایشون هم جواب نمیدن چکار کنم ؟

ApplyAbroad Veteran
    rikavache آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط zoaa نمایش پست ها
    سلام . ممکنه استاد اصلا جواب نده ؟ دوباره بهش پیام بدم ؟ همون پیام قبلی رو بهش بدم ؟ به استاد دومی هم پیام دادم اما ایشون هم جواب نمیدن چکار کنم ؟
    احتمال داره جواب نگیرید از اساتید، من شخصا از بین حدود 200 استاد که بهشون ایمیل زدم 20-30 نفرشون جواب دادن که جز 3 مورد بقیه شون منفی بود
    اگر خیلی به زمینه کاری استاد علاقمند هستی میتونی باهاش تلفنی تماس برقرار کنی و نظرش رو راجع به رزومه ات بپرسی، گاهی اینجوری جواب گرفتن بعضی ها

Junior Member

سلام . اساتید محترم که جواب ندادن هیچ حالا میتونم در خواستم رو برای همه اساتید دانشکده مهندسی عمران بفرستم؟ البته براساس اسم های استادا . فکر میکنید استادا با هم در ارتباطن ؟ شاید به هم بگن ؟ یهو نگن این دیگه کیه که از همه زمینه های پژوهشی خوشش میاد

Junior Member

سلام
    یه سوال بیسیک دارم، آیا زبان تدریس تو این دانشگاه (اختصاصا دپارتمان عمران) فرانسه هست؟؟ و آیا مدرک زبان فرانسه هم باید داشت؟

ApplyAbroad Veteran
    rikavache آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط saracivil نمایش پست ها
    سلام
    یه سوال بیسیک دارم، آیا زبان تدریس تو این دانشگاه (اختصاصا دپارتمان عمران) فرانسه هست؟؟ و آیا مدرک زبان فرانسه هم باید داشت؟
    سلام
    بله، تقریبا همه دروس به فرانسه ارایه می شود ولی اگر برای دکتری اقدام می کنید مشکل چندانی نخواهید داشت چون گذراندن 1-2 درس اجباری است و در ضمن کلاس های رایگان آموزش فرانسه ارایه می شود
    برای دوره دکتری نیازی به ارایه مدرک فرانسه نیست (مدرک تافل یا آیلتس لازم کافی است)
    موفق باشید

Junior Member

ممنون از پاسختون
    برای دکتری اقدام میکنم ولی متوجه منظورتون نشدم، یعنی درسهای دیگه رو میشه تو دانشگاهای دیگه گذروند؟ دانشگاهایی که انگلیسی ارائه میکنند منظورم هست؟ چون گویا تو بعضی دانشگاها این کار رو میشه انحام داد. با استادا میشه به انگلیسی تعامل داشت؟

نقل قول نوشته اصلی توسط rikavache نمایش پست ها
    سلام
    بله، تقریبا همه دروس به فرانسه ارایه می شود ولی اگر برای دکتری اقدام می کنید مشکل چندانی نخواهید داشت چون گذراندن 1-2 درس اجباری است و در ضمن کلاس های رایگان آموزش فرانسه ارایه می شود
    برای دوره دکتری نیازی به ارایه مدرک فرانسه نیست (مدرک تافل یا آیلتس لازم کافی است)
    موفق باشید

ApplyAbroad Veteran
    rikavache آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط saracivil نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون
    برای دکتری اقدام میکنم ولی متوجه منظورتون نشدم، یعنی درسهای دیگه رو میشه تو دانشگاهای دیگه گذروند؟ دانشگاهایی که انگلیسی ارائه میکنند منظورم هست؟ چون گویا تو بعضی دانشگاها این کار رو میشه انحام داد. با استادا میشه به انگلیسی تعامل داشت؟
    منظورم این بود که در مقطع دکتری، شما باید حداکثر دو درس رو بگذرونید که فرانسه زبان بودنش مشکل زیادی ایجاد نمی کنه
    بیشتر ایرانی هایی هم که اینجا پذیرش گرفتن سطح زبان فرانسه شون کمتر از متوسط یا مبتدی بوده و مشکلی نداشتن
    بله، بیشتر اساتید به زبان انگلیسی مسلط هستن

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)