نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدام شهر برای اقامت ایرانیهای تازه وارد بهتر است؟

رأی دهندگان
264. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • تورنتو

139 52.65%
  • ونکوور

46 17.42%
  • مونترال

58 21.97%
  • غیره

41 15.53%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
صفحه 11 از 31 نخستنخست ... 23456789101112131415161718192021 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 307

موضوع: آشنایی دوستان عضو فروم اپلای ابرود در کانادا

ApplyAbroad Guru marjanmohajer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

پیش فرض پاسخ : معارفه دوستان عضو فروم اپلای ابرود در کانادا

ببينيد دوستان، از اونجايي كه مي دونم روزهاي اول براي تازه واردين عزيز، روزهاي پركاريه، قرار را مي ذاريم نيمه دوم آگست. حالا اگه دوستان قديمي مايلند زودتر قرار اول را بذاريم لطفا اعلام كنيد و نظرتونو صريح بگيد بدون تعارف.
    مورد ديگه:
    اگه تعدادمون زياد باشه نمي تونيم تو كافي شاپ قرار بذاريم و بايد تو رستوران يا buffet قرار بذاريم مثل mandarin يا frankie tomatto's
    در اين صورت مي تونيم بعد از قطعي شدن تعداد جا را رزرو كنيم. لطفا بريد تو سايتشون و قيمت را ببينيد و صد البته به اضافه انعام.
    نظرتونو هم بفرماييد.

Senior Member s30min آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط marjanmohajer نمایش پست ها
    ببينيد دوستان، از اونجايي كه مي دونم روزهاي اول براي تازه واردين عزيز، روزهاي پركاريه، قرار را مي ذاريم نيمه دوم آگست. حالا اگه دوستان قديمي مايلند زودتر قرار اول را بذاريم لطفا اعلام كنيد و نظرتونو صريح بگيد بدون تعارف.
    مورد ديگه:
    اگه تعدادمون زياد باشه نمي تونيم تو كافي شاپ قرار بذاريم و بايد تو رستوران يا buffet قرار بذاريم مثل mandarin يا frankie tomatto's
    در اين صورت مي تونيم بعد از قطعي شدن تعداد جا را رزرو كنيم. لطفا بريد تو سايتشون و قيمت را ببينيد و صد البته به اضافه انعام.
    نظرتونو هم بفرماييد.
    دوستان خیلی ممنون از اینکه به فکر ما تازه واردها هستید...به نظر من که تاریخش خوبه و در مورد مکانش هم هر چی بزرگترها بگن
    لندینگ در تورنتو July 2012
    Thank God

مورد ديگه:
    نظرتونو هم بفرماييد.
    با این تعدادی که به نظر میاد و بعد هم ممکنه هر کدام با یکی دو تا اعضاء خانواده بیان فکر نمی کنید یک جایی مثل پارک یا فضای بازی خوب باشه؟
    شروع پروسه در دمشق:11 اپریل 2006-UL از طرف ورشو: 2سپتامبر 2010-ارسال مدارک: 15سپتامبر و تکمیلی 5 اکتبر
    دریافت مدیکال: 29 اکتبر 2012- رسیدن مدیکال به لندن: 8 نوامبر-pr: Feb 8, 2013 دریافت ویزا: 12 فوریه 2013

رشته و دانشگاه

به پارك فكر كردم فرال جان ولي گرماي الان را ببين! آگست كه گرمتره. من اصلا دوست ندارم گرمازده بشيم. اگه هزينه رستوران مناسب نيست جاي ديگه اي را پيشنهاد كنيد.

Senior Member sama7452 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه فردوسی - الکترونیک

به پارك فكر كردم فرال جان ولي گرماي الان را ببين! آگست كه گرمتره. من اصلا دوست ندارم گرمازده بشيم. اگه هزينه رستوران مناسب نيست جاي ديگه اي را پيشنهاد كنيد.
    سلام دوستان
    منم فکرمیکنم توی این هوا، اگه بریم پارک، عاقبت خوشی نداشته باشه. اگه دوستان موافق باشن، منم برای بیستم جولای به بعد اعلام آمادگی میکنم که درخدمتتون باشم. هرجا و هرموقعی که بفرمایید. فقط چون ممکنه از نوزدهم که جابجا میشیم، موقتا اینترنت نداشته باشم، ممنون میشم اگه خانم دکتر لطف کنید به منم خبر بدید. شرمندم از زحمتتون
    به سلامتی زندگی ، که اگه خوش بگذره اسمش میشه " خاطره " اگه پدرت دربیاد اسمش میشه " تجربه " !!

رشته و دانشگاه

دوستان ديگه كه شماره تلفنشون را ندارم لطف كنند و با پ خ شماره رساني كنند. ً
    يادتون نره ها.
    و لطفا هر خانوادهاي تعداد نفراتش را اطلاع بده.
    مرسي

رشته و دانشگاه

و يه زحمت ديگه:
    دوستاني كه تو آپارتمان و كاندو هستند ممكنه لطف كنند، هزينه و شرايط استفاده از پارتي روم شان را بپرسند و به من پيام خ بدند؟
    ممنونم

سلام به همه دوستان در اين فروم و بخصوص همشهري هاي عزيز در تورنتو.
    ما هم 22 جولاي آمديم تورنتو و هنوز آنقدر تازه وارديم كه كم خوابيمون هنوز جبران نشده و ساعت بدنمون هموز با ساعت اينجا همخوان نشده!
    من هم خوشحال ميشم كه در گرد هم آيي مورد نظر شركت كنم. راستي دوستان اگر بنظرتون چيزي ميرسه كه براي من خيلي تازه وارد مفيده يا در همينجا و يا بصورت پيام خصوصي بهم اطلاع بدين.
    ممنون از همتون
    Landed in Toronto on 22.07.2012 and moved to Calgary on 06.03.2013

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط AM48 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان در اين فروم و بخصوص همشهري هاي عزيز در تورنتو.
    ما هم 22 جولاي آمديم تورنتو و هنوز آنقدر تازه وارديم كه كم خوابيمون هنوز جبران نشده و ساعت بدنمون هموز با ساعت اينجا همخوان نشده!
    من هم خوشحال ميشم كه در گرد هم آيي مورد نظر شركت كنم. راستي دوستان اگر بنظرتون چيزي ميرسه كه براي من خيلي تازه وارد مفيده يا در همينجا و يا بصورت پيام خصوصي بهم اطلاع بدين.
    ممنون از همتون
    متاسفانه نمي شه تو اين تاپيك راهنمايي هاي لازم را داد چون براي خودش تاپيك مجزا داره و خلاف مقرراته.
    اگه مايل به شركت در برنامه ما هستيد با پ خ شماره تماستون را به من بديد. مرسي.

دوستان چرا هر کس کانادا هست میگه از ایرانیها دوری کن من نمیفهمم اخه چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ دق می کنیم که

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)