نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدام شهر برای اقامت ایرانیهای تازه وارد بهتر است؟

رأی دهندگان
264. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • تورنتو

139 52.65%
  • ونکوور

46 17.42%
  • مونترال

58 21.97%
  • غیره

41 15.53%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
صفحه 17 از 31 نخستنخست ... 789101112131415161718192021222324252627 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 307

موضوع: آشنایی دوستان عضو فروم اپلای ابرود در کانادا

Senior Member sama7452 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه فردوسی - الکترونیک

پیش فرض پاسخ : معارفه دوستان عضو فروم اپلای ابرود در کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط maskal نمایش پست ها
    باید هماهنگی خاصی کنیم برای اومدن؟ الان سیمین جان به من گفتن که یه همچین قراری گذاشتید... از اونجا که بنده بیکار تشریف دارم خوشحال میشم که دوستان رو ببینم
    همین کاری که الان شما کردی، هماهنگی بود دیگه! قدمتون روی چشم. خوش تشریف میاری دوست جان.
    به سلامتی زندگی ، که اگه خوش بگذره اسمش میشه " خاطره " اگه پدرت دربیاد اسمش میشه " تجربه " !!

نههههههههههههه یعنی شما الان دور همینننننننننن؟؟؟؟؟؟؟؟ ای داددددد بابا مگه قرار نشد 5 باشهههه اخههه چرا منننننننن؟؟ چرا من باید جا بمونممممم؟؟؟ کی پاسخگو هست الان؟؟؟؟؟؟؟؟ منم میخوام بیام فک کردم 5 تا 7 هست
    " به قلبت بگو ترس از رنج , از خود رنج بد تر است. و اینکه هیچ قلبی ,تا زمانیکه در جستجوی رویاهایش باشد , رنج نمیکشد چون هر لحظه جست و جو , لحظه ملاقات با خداوند و ابدیت است". "کیمیاگر" paulo coelho

وای دوستای خوب خوش به حالتون .چقدر خوشحال شدم و چقدر غبطه خوردم که دیدم شما دوستای خوب خودتونو پیدا کردید.من برای 4 ماه دیگه به مقصد مونترال بلیط گرفتم...و شما ها همه تورونتو هستید... یعنی من و همسرم هم اونجا دوستان خوبی مثل شما پیدا میکنیم ؟؟ امید به خدا..آرزوی بهترین ها رو براتون دارم. شادیتون پردوام.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آشنایی دوستان عضو فروم اپلای ابرود در کانادا

سلام دوستان
    اواسط فوریه به البرتا- ادمونتون میرم، خوشحال میشم با دوستان خوب ادمونتنی آشنا شم
    از میان دو واژه انسان و انسانیت؛ ‬‫اولی در میان کوچه ها‬ و دومی در لابلای کتابها سرگردان است‬...

Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی مترجمی انگلیسی

فکر ِ خوب-ـی هست که بچه‌ها ی این‌جا یه گروه داشته باشن و ارتباط‌شون حفظ بشه.
    سپاس!
    پرونده-شماره (فایلْ نامبر) :۸ فوریه ۲۰۰۶ ارسال آپ‌دیت به ورشو: ۰۱ اکتبر ۲۰۱۰ دریافت مدیکال: ۲۵ اکتبر ۲۰۱۲گذرنامه-درخواست (پاسپؤرت-ریکوئست):۱۴ مه ۲۰۱۳ارسال ِ گذرنامه‌ها از طریق ِ آرامکس به ورشؤ: ۱۵ مه ۲۰۱۳ دریافت ِ روادید (ویزا): ۶ ِ ژوئن ۲۰۱۳

دوستان از این گردهم آییها در اوتاوا انجام نمیشه؟

Junior Member kam47j آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    فوق ليسانس مکانيک تهران

سلام دوستان از این که می بینم باز هم ایرانی ها از بودن در کنار هم لذت می برن و مثل همیشه برای کمک و راهنمایی به همدیگه پیش قدم میشن بسیار خوشحالم ما هم تیرماه عازم تورنتو هستیم و دوست دارم روزی در کنار شما عزیزان باشیم و به امید پیشرفتهای روز افزون
    فايل نامبر:4 ژانويه 2006
    ایمیل مدیکال:30 اکتبر 2012
    پاس ریکوئست:15 آوریل 2013
    ویزا:24 آوریل 2013

Senior Member sama7452 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه فردوسی - الکترونیک

نقل قول نوشته اصلی توسط kam47j نمایش پست ها
    سلام دوستان از این که می بینم باز هم ایرانی ها از بودن در کنار هم لذت می برن و مثل همیشه برای کمک و راهنمایی به همدیگه پیش قدم میشن بسیار خوشحالم ما هم تیرماه عازم تورنتو هستیم و دوست دارم روزی در کنار شما عزیزان باشیم و به امید پیشرفتهای روز افزون
    خوش تشریف میارین. وقتی بسلامتی رسیدین، خبر بدین بلکه به همت شما یکبار دیگه بتونیم همگی دور هم جمع بشیم.
    به امید دیدار
    به سلامتی زندگی ، که اگه خوش بگذره اسمش میشه " خاطره " اگه پدرت دربیاد اسمش میشه " تجربه " !!

شماها که تو تورنتو جمعتون جمعه... ما اینجا تو ونکوور فک کنم کلیوم سه نفر و نصفی هستیم

Member
    رشته و دانشگاه
    Urban Planning

نقل قول نوشته اصلی توسط .:HoDa:. نمایش پست ها
    شماها که تو تورنتو جمعتون جمعه... ما اینجا تو ونکوور فک کنم کلیوم سه نفر و نصفی هستیم
    ایشالا از 3 نفر و نصفی بیشتر می شیم.
    من و 5 نفر دیگه طرفای آگست میایم. قراره 1 نفرشون برامون قورمه سبزی بپزه ما رو دعوت کنه البته 4 نفر هنوز ویزا نگرفتند. ولی میان ن ن ن ن ....

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)