نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدام شهر برای اقامت ایرانیهای تازه وارد بهتر است؟

رأی دهندگان
264. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • تورنتو

139 52.65%
  • ونکوور

46 17.42%
  • مونترال

58 21.97%
  • غیره

41 15.53%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
صفحه 23 از 31 نخستنخست ... 13141516171819202122232425262728293031 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 221 تا 230 , از مجموع 307

موضوع: آشنایی دوستان عضو فروم اپلای ابرود در کانادا

Junior Member saramis آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    English lit

پیش فرض پاسخ : آشنایی دوستان عضو فروم اپلای ابرود در کانادا

سلام دوستان ما هم دوروزه كه لند كرديم براي مهموني هستيم اگرم كاري از دستمون بر بياد خوشحال ميشيم با تشكر از دوستان خوبي كه زحمت مي كشن.
    File Number:22May2006
    Up Date,December2010/Medical:23 Nov.2012
    Received in Paris:4January کاش وطن جایی برای ماندن بود...

Junior Member

سلام به همه
    منم 2 هفته است که اومدم تا 1 هفته دیگه اینجام.
    اگه برنامه ای هستش قرار بزاریم یه coffee بخوریم باهم آشنا بشیم تجربیات این چند روز رو منتقل کنیم.
    ویرایش توسط M1KE : July 25th, 2013 در ساعت 03:47 PM دلیل: برگردان از پینگیلیش
    visa 13 march 2013 --
    --Damascus Nov 2004-- Warsaw Jun 2009 -- Update July 2009 -- Medical Req 13 Nov 2012 -- Medical Sent 22 Nov 2012 -- Updates Sent 12 Dec 2012 -- Pass Req 13 Feb 13

Senior Member sama7452 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه فردوسی - الکترونیک

خوب دوستان
    من برای روز شنبه 27ام اعلام آمادگی میکنم. با مدیر ساختمونمون هم هماهنگ کردم. فقط لطفا دوستان یه بار دیگه با پیام خصوصی برای من شماره تلفنشون رو با نظر مثبتشون اعلام کنن. منم آدرس رو بهتون تکست میکنم. درضمن لازمه که تعداد عزیزان رو بدونم تا پیش بینی بشقاب و این چیزا رو بکنیم. اگه موافق باشین، یک پات لاک (همون قابلمه پارتی خودمون!) برگزار کنیم. اگه دوست داشتین، یه کوچولو میوه هم بد نیست. فقط خدا کنه که صندلی کافی باشه، چون تعداد صندلی توی پارتی روم ما اونقدر زیاد نیست. اگه کسی صندلی سفری هم داره، بی زحمت با خودش بیاره. پیشنهاد من ساعت شش و نیم عصر شنبست. اگه روی ساعت نظری دارین، بفرماین. البته من خودم تازه ساعت چهار تا چهار و نیم از سر کار برمیگردم.
    منتظر پیشنهادات عزیزان هستم. درضمن مقصد، منطقه نورث یورک هست.
    به سلامتی زندگی ، که اگه خوش بگذره اسمش میشه " خاطره " اگه پدرت دربیاد اسمش میشه " تجربه " !!

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Phd student of business Tehran uni

نقل قول نوشته اصلی توسط sama7452 نمایش پست ها
    خوب دوستان
    من برای روز شنبه 27ام اعلام آمادگی میکنم. با مدیر ساختمونمون هم هماهنگ کردم. فقط لطفا دوستان یه بار دیگه با پیام خصوصی برای من شماره تلفنشون رو با نظر مثبتشون اعلام کنن. منم آدرس رو بهتون تکست میکنم. درضمن لازمه که تعداد عزیزان رو بدونم تا پیش بینی بشقاب و این چیزا رو بکنیم. اگه موافق باشین، یک پات لاک (همون قابلمه پارتی خودمون!) برگزار کنیم. اگه دوست داشتین، یه کوچولو میوه هم بد نیست. فقط خدا کنه که صندلی کافی باشه، چون تعداد صندلی توی پارتی روم ما اونقدر زیاد نیست. اگه کسی صندلی سفری هم داره، بی زحمت با خودش بیاره. پیشنهاد من ساعت شش و نیم عصر شنبست. اگه روی ساعت نظری دارین، بفرماین. البته من خودم تازه ساعت چهار تا چهار و نیم از سر کار برمیگردم.
    منتظر پیشنهادات عزیزان هستم. درضمن مقصد، منطقه نورث یورک هست.
    خوش بحالتون............ من 3 آگست میام. ایشالا تو مهمونی بعدی منم باشم

رشته و دانشگاه

قابل توجه دوستان گل

تا این لحظه که درخدمت عزیزان هستم، سه نفر بیشتر اعلام آمادگی نکردن. با اجازه بزرگترا اگه تا امشب تعداد بیشتری داوطلب نشن، قرار رو کنسل کنیم. البته حتما به عزیزانی که محبت کردن و شماره تلفنشون رو برام ارسال کردن، نتیجه رو تکست میکنم.
    نمیدونم چرا همه اینقدر مشتاق بنظر میان؛ ولی وقتی پای عمل میرسه، هیشکی نیست!!! از قدیمیها هم که خبر دارم، اکثرا گرفتار هستن. شرمنده دیگه. این موضوع واجب کفایی بود! من تلاشمو کردم ولی سعادت دست نداد. انشالله درآینده نزدیک دوست دیگه ای زحمت گردهمایی رو بکشن تا بتونبم همدیگه رو ببینیم.
    شاد باشید و خندون
    به سلامتی زندگی ، که اگه خوش بگذره اسمش میشه " خاطره " اگه پدرت دربیاد اسمش میشه " تجربه " !!

نقل قول نوشته اصلی توسط sama7452 نمایش پست ها
    قابل توجه دوستان گل

تا این لحظه که درخدمت عزیزان هستم، سه نفر بیشتر اعلام آمادگی نکردن. با اجازه بزرگترا اگه تا امشب تعداد بیشتری داوطلب نشن، قرار رو کنسل کنیم. البته حتما به عزیزانی که محبت کردن و شماره تلفنشون رو برام ارسال کردن، نتیجه رو تکست میکنم.
    نمیدونم چرا همه اینقدر مشتاق بنظر میان؛ ولی وقتی پای عمل میرسه، هیشکی نیست!!! از قدیمیها هم که خبر دارم، اکثرا گرفتار هستن. شرمنده دیگه. این موضوع واجب کفایی بود! من تلاشمو کردم ولی سعادت دست نداد. انشالله درآینده نزدیک دوست دیگه ای زحمت گردهمایی رو بکشن تا بتونبم همدیگه رو ببینیم.
    شاد باشید و خندون
    با تعداد کم می تونیم بریم ریچ تری همه چیز هم داره هر کی هر چی دوست داشت می تونه بخوره تعدادم هر چقدر شد جا داره که اونجا

رشته و دانشگاه

خوب عزیزان دل خواهر!

شرمنده اخلاق ورزشکاری همه شما هستم . باکمال تاسف و تاثر رسما کنسلی قرار رو اعلام میکنم. فقط دونفر دیگه به جمع یاران وفادار اضافه شدن که تصور نمیکنم بشه با این تعداد مجلس گرمی ترتیب داد.
    البته من نمیدونم این جایی که f.mirzaeiجان اشاره کردن، کجاست ولی درهرحال بقیه ماجرا با خود دوستان! من تا اونجا که از دستم برمیومد، انجام وظیفه کردم. اگه جایی دورهم جمع شدین، من رو هم بیخبر نذارین.
    به امید دیدار

Member
    رشته و دانشگاه
    software engineer

پيشنهاد خوبی برای برقراری برنامه در ريچ تری (هر چند شخصا کيفيتش رو دوست ندارم) اما برای آشنايی با دوستان موافق ام.

دوستان هفته دیگه جمعه شب در ریچ تری خیابان یانگ در downtown . هر کسی می یاد اعلام آمادگی کنه . شب شنبه هم هستش تا ساعت 1 شب باز هستش. کسانی که با برنامه okهستند اعلام کنند. آدرس دقیق بعد از اعلام آمادگی دوستان اعلام می شه. ولی آدرس تفریبی پائین تر از خیابان کینگ در یانگ می باشد

Member
    رشته و دانشگاه
    software engineer

نقل قول نوشته اصلی توسط f.mirzaei نمایش پست ها
    دوستان هفته دیگه جمعه شب در ریچ تری خیابان یانگ در downtown . هر کسی می یاد اعلام آمادگی کنه . شب شنبه هم هستش تا ساعت 1 شب باز هستش. کسانی که با برنامه okهستند اعلام کنند. آدرس دقیق بعد از اعلام آمادگی دوستان اعلام می شه. ولی آدرس تفریبی پائین تر از خیابان کینگ در یانگ می باشد

هفته ديگه long weekend و احتمال داره همه در شهر نباشن...

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)