صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 28

موضوع: California State University - Longbeach

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Robotics/AI at USC

پیش فرض California State University - Longbeach

کسی هست که از این دانشگاه پذیرش گرفته باشه؟
    "You cannot discover new oceans unless you have the courage to lose sight of the shore”

پیش فرض پاسخ : California State University - Longbeach

سلام
    وضعيت فاند اين دانشگاه چطوره؟
    برا مستر خوب فاند ميده؟

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Robotics/AI at USC

نقل قول نوشته اصلی توسط rezahosseinpour نمایش پست ها
    سلام
    وضعيت فاند اين دانشگاه چطوره؟
    برا مستر خوب فاند ميده؟
    برای چه رشته ای میخواید اقدام کنید؟
    در کل، خیر زیاد جالب نیست اوضاع. البته کلی میگم در مورد خودم که بد نبوده تا الان.
    "You cannot discover new oceans unless you have the courage to lose sight of the shore”

Senior Member vahideabdolazi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    iut

آقای پرشین بوی شما دیدم معدل لیسانست هم خوش تعریف نیست. چه چیزی رو تو پذیرشت از این دانشگاه موثر تر می دونی؟ تماس با استاد ها؟ شنیدم این دانشگاه یه کم سخت پذیرش می ده؟ من جی آر ایی ندادم و می خواستم بدونم کلا نظرتون در مورد این دانشگاه و دانشگاه های دیگه ی کالیفرنیا چیه؟ می تونم بدون جی آر ایی پذیرش مشروط از این دانشگاه ها بگیرم؟ من خوندم براش ولی فکر نمی کنم نمره ام خیلی حوب شه. خصوصا که به خاظر سابحکت و تافل، وقت ندارم که به قسمت ریاضیش حیلی برسم. یه هفته همش فرصت دارم بعد از تافلم! تازه نمره اش هم بعد از ددلاین ها می آد اختمالا. برای 19نوامبر امتحان دارم. البته هنوز هم شگ دارم و ثبت نام نکردم. می خواستم برای بهمن امتخان بدم. آیا این دانشگاه ها به نظرتون پذیرش مشروط برای جی آر ایی می دن؟ با توجه به این که من برای مستر می خوام برام و با فاند. خصوصا RA. و نیز این که من سابحکتم رو تو مهر دارم. یعنی یه نکته مثبت ممکنه باشه این.
    آخه من دوستم برای دکتری از فلورادو پذیرش گرفت با فاند و جنرال نداده بود. 800 هم نمره سابجکتش بود.

یه سوال دیگه این که خرجت با فاندت جور در می آد؟ می شه یه کم هم در این مورد توضیح بدی؟ ممنون

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Robotics/AI at USC

نقل قول نوشته اصلی توسط vahideabdolazi نمایش پست ها
    آقای پرشین بوی شما دیدم معدل لیسانست هم خوش تعریف نیست. چه چیزی رو تو پذیرشت از این دانشگاه موثر تر می دونی؟ تماس با استاد ها؟ شنیدم این دانشگاه یه کم سخت پذیرش می ده؟ من جی آر ایی ندادم و می خواستم بدونم کلا نظرتون در مورد این دانشگاه و دانشگاه های دیگه ی کالیفرنیا چیه؟ می تونم بدون جی آر ایی پذیرش مشروط از این دانشگاه ها بگیرم؟ من خوندم براش ولی فکر نمی کنم نمره ام خیلی حوب شه. خصوصا که به خاظر سابحکت و تافل، وقت ندارم که به قسمت ریاضیش حیلی برسم. یه هفته همش فرصت دارم بعد از تافلم! تازه نمره اش هم بعد از ددلاین ها می آد اختمالا. برای 19نوامبر امتحان دارم. البته هنوز هم شگ دارم و ثبت نام نکردم. می خواستم برای بهمن امتخان بدم. آیا این دانشگاه ها به نظرتون پذیرش مشروط برای جی آر ایی می دن؟ با توجه به این که من برای مستر می خوام برام و با فاند. خصوصا RA. و نیز این که من سابحکتم رو تو مهر دارم. یعنی یه نکته مثبت ممکنه باشه این.
    آخه من دوستم برای دکتری از فلورادو پذیرش گرفت با فاند و جنرال نداده بود. 800 هم نمره سابجکتش بود.

یه سوال دیگه این که خرجت با فاندت جور در می آد؟ می شه یه کم هم در این مورد توضیح بدی؟ ممنون
    ببینید دانشگاه های state کلا از لحاظ مالی الان وضعشون خیلی خوب نیست. من تو دپارتمان خودمون هم به ندرت دیدم اساتید به کسی RA بدن از اول. موارد انگشت شماره. شما به نظرم اگر دنبال فاند هستید تنها راهش همون ایمیل زدن به استاداست. نه تنها به این دانشگاه بلکه به بقیه هم میتونید ایمیل بزنید. تو کالیفرنیا هم خیلی دانشگاه های خوب هست.. دانشگاه های UC که تعدادشون هم کم نیست + USC که خیلی خوب فاند میده و میدونم کلی ایرانی داره.. بر خلاف انتظار اینجا ایرانی زیاد نداره.. در مورد GRE هم همه چیز بستگی به دپارتمان داره چون جز مینیمم های خود دانشگاه نیست و international office چک نمی کنه. این graduate director دپارتمان هست که این موضوع رو چک میکنه. در کل اگر ازتون بخوان باید زودتر از بهمن امتحان بدید چون به هر حال ماجراهای ویزا هم هست و این دانشگاه هم خیلی طول میکشه انجام بده کارهای صدور مدارک رو چون خیلی متقاضی داره تو فصل پذیرش. هزینه ها هم تا دلت بخواد بالاست. هزینه خونه تو محله های امن دور و بر دانشگاه دو برابر همه جای آمریکاست.. مثلا حداقل باید رو 600-500 حساب کنید برای room. اما بقیه چیز ها خوبه اینجا. آب و هوا و امکانات تفریحی و ورزشی و ....

نقل قول نوشته اصلی توسط Persian_Boy نمایش پست ها
    برای چه رشته ای میخواید اقدام کنید؟
    در کل، خیر زیاد جالب نیست اوضاع. البته کلی میگم در مورد خودم که بد نبوده تا الان.
    براي رشته زمين شناسي و مهندسي عمران وضعيتش چطوره؟

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Robotics/AI at USC

نقل قول نوشته اصلی توسط rezahosseinpour نمایش پست ها
    براي رشته زمين شناسي و مهندسي عمران وضعيتش چطوره؟
    مشکل اصلی اینجا اینه که tuition waiver خیلی رایج نیست. در نتیجه شما حد نهایی کار در هفته رو هم که داشته باشی ( 20 ساعت ) باز هم فول فاند محسوب نمیشی چون اون پول هزینه هارو پوشش میده اما شهریه رو خیر.. اما تو دپارتمان عمران هم بودن کسانی که گرفتن فاند رو. بستگی به خودتون داره. اما در کل من خیلی توصیه نمیکنم اقدام کنید برای اینجا..

سلام
    بچه ها من از این دانشگاه پذیرش گرفتم ولی از اونجایی که جوابش تازه امروز اومده فکر نمی کنم بتونم برسم به ترم پاییز چون گفت تازه 2 غش 3 هفته دیگه I-20 برام می فرسته حالا سوال اینه که می شه دیفر کرد توی این دانشگاه؟ ممنون می شم جوابمو بدین من توی رشته engineering MS پذیرش دارم

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Robotics/AI at USC

نقل قول نوشته اصلی توسط asakri_kiana نمایش پست ها
    سلام
    بچه ها من از این دانشگاه پذیرش گرفتم ولی از اونجایی که جوابش تازه امروز اومده فکر نمی کنم بتونم برسم به ترم پاییز چون گفت تازه 2 غش 3 هفته دیگه I-20 برام می فرسته حالا سوال اینه که می شه دیفر کرد توی این دانشگاه؟ ممنون می شم جوابمو بدین من توی رشته engineering MS پذیرش دارم
    متأسفانه دیفر نداره..
    اما فکر میکنم هنوز وقت دارید برای ویزا.. من خودم june 20 رفتم مصاحبه و ویزام 20 روزه آماده شد..

Banned

دوستان وضعیت این دانشگاه در حال حاضر برای پذیرش چه جوریه؟
    کسی برای مستر مهندسی اقدام کرده؟نتیجش چی بوده؟
    با توجه به این که این دانشگاه از سیستم کوارتر لی تبعیت می کنه و دو deadline برای پذیرش داره کدومو توصیه می کنید؟ fall or spring؟
    ویرایش توسط milad1986 : August 3rd, 2012 در ساعت 11:33 AM

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین