صفحه 184 از 186 نخستنخست ... 84134174175176177178179180181182183184185186 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,831 تا 1,840 , از مجموع 1855

موضوع: اوضاع واقعی کار و روش‌های سرمایه‌گذاری به روایت دوستان ساکن كانادا

پیش فرض پاسخ : اوضاع واقعی کار و روش‌های سرمایه‌گذاری به روایت دوستان ساکن كانادا

سلام
    همسر من ارشد مهندسی مکانیک داره و میخواد واسه دکترا کانادا اپلای کنه. نگرانی شدیدی که داریم اینه که بعد از فارغ التحصیلی شغل مناسب مرتبط با رشتش میتونه پیدا کنه یا نه؟ با این فرض که اگه از دانشگاههای با رنک زیر ۲۵۰ پذیرش بگیره (مثل تورنتو،مک گیل،ubc،آلبرتا و...)، من شنیدم که کلا شغل پیدا کردن در مقطع دکترا و رشته مکانیک بسیار سخته و خیلیا پس از اتمام تحصیل بدون شغل میمونن. آیا همچین موضوعی صحت داره؟
    ممنون

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : اوضاع واقعی کار و روش‌های سرمایه‌گذاری به روایت دوستان ساکن كانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahsazahani نمایش پست ها
    سلام
    همسر من ارشد مهندسی مکانیک داره و میخواد واسه دکترا کانادا اپلای کنه. نگرانی شدیدی که داریم اینه که بعد از فارغ التحصیلی شغل مناسب مرتبط با رشتش میتونه پیدا کنه یا نه؟ با این فرض که اگه از دانشگاههای با رنک زیر ۲۵۰ پذیرش بگیره (مثل تورنتو،مک گیل،ubc،آلبرتا و...)، من شنیدم که کلا شغل پیدا کردن در مقطع دکترا و رشته مکانیک بسیار سخته و خیلیا پس از اتمام تحصیل بدون شغل میمونن. آیا همچین موضوعی صحت داره؟
    ممنون
    برای فارغ التحصیل دکتری به ویژه با محدودیتهای اقامت و زبان برای دانشجوی غیر کانادایی بازار محدودی در کانادا وجود دارد. قبل از محدودیتهای اخیر آمریکا امکان بهتری برای جستجوی فرصتهای شغلی در آمریکا بود ولی در حال حاضر با پاس ایرانی عملا امکان نیست یا بسیار بسیار محدود است. در هر حال امکان پیدا کردن شغل تخصصی دکتری غیرممکن نیست ولی به مراتب محدودتر از لیسانس یا مستر همان رشته است.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

سلام
    من 46 سال دارم و 12سال سابقه کار دررشته عمران درپست های مدیریتی دارم کارشناسی ارشدسازه از دانشگاه علم وصنعت هستم پروانه نظام مهندسی طراحی ونظارت تهران رو هم دارم لطفا راهنمایی کنیدبرای اقامت کاناداچه جوری اقدام کنم قبلا ازراهنماییتون ممنونم.

Junior Member

دوستان سلام لطفا اگر اطلاعات دارید راهنماییم کنین
    من 26 سالمه و لیسانس صنایع غذایی دارم اما به خاطر مشکلات بینایی که دارم کار پیدا کردن داخل ایران برام خیلی سخته و کاری باید داشته باشم که زیاد از چشم کمک نگیره ....ایا با این وضعیت میتونم تو کشور کانادا شغلی داشته باشم حتی کاری غیر مرتبط با رشته ی تحصیلیم
    ممنون میشم راهنماییم کنین

نقل قول نوشته اصلی توسط hesamai7 نمایش پست ها
    دوستان سلام لطفا اگر اطلاعات دارید راهنماییم کنین
    من 26 سالمه و لیسانس صنایع غذایی دارم اما به خاطر مشکلات بینایی که دارم کار پیدا کردن داخل ایران برام خیلی سخته و کاری باید داشته باشم که زیاد از چشم کمک نگیره ....ایا با این وضعیت میتونم تو کشور کانادا شغلی داشته باشم حتی کاری غیر مرتبط با رشته ی تحصیلیم
    ممنون میشم راهنماییم کنین
    اول از همه شما باید شرایط مهاجرت رو داشته باشید تا بتونید مهاجرت کنید، هر وقت تشریف آوردید میتونید از خدمات کاریابی برای افرادی که مشکلاتی مشابه شما دارند استفاده کنید. وضعیت کار پیدا کردن برای هر فردی متفاوت هست و به عوامل زیادی بستگی داره و نمیشه برای همه یک نسخه پیچید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alikanosala نمایش پست ها
    اول از همه شما باید شرایط مهاجرت رو داشته باشید تا بتونید مهاجرت کنید، هر وقت تشریف آوردید میتونید از خدمات کاریابی برای افرادی که مشکلاتی مشابه شما دارند استفاده کنید. وضعیت کار پیدا کردن برای هر فردی متفاوت هست و به عوامل زیادی بستگی داره و نمیشه برای همه یک نسخه پیچید.
    سلام ممنون از راهنمایی شما ظاهرا برای مهاجرت یک استعلام پزشکی لازمه ایا من تو این مرحله به مشکل میخورم ؟؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط hesamai7 نمایش پست ها
    سلام ممنون از راهنمایی شما ظاهرا برای مهاجرت یک استعلام پزشکی لازمه ایا من تو این مرحله به مشکل میخورم ؟؟؟؟
    لطفا همه سوالاتتون در خصوص مهاجرت رو در قسمت مهاجرت بپرسید.

پاسخ خلاصه شما اینست که الزاما خیر، محدودیت وضعیت پزشکی معمولا برای افرادی با بیماری های خاص و خطرناک اعمال میشود که بیماری آنها همراه با بار مالی سنگین برای سیستم درمانی و یا با خطر شیوع و انتقال به سایر افراد همراه است.

Junior Member

سلام به دوستان
    من مهندس برق قدرت با مدرک کارشناسی ارشد(دانشگاه غیرانتفاعی) و با 8 سال سابقه کار مرتبط هستم. سن من 35 سال هست و متاهل .میخواستم بدونم بازار کار برق قدرت در کانادا چطوره و اصلا میشه در کانادا برای خودم کار مرتبط پیدا کنم یا نه چون میخوام از طریق ویزای کار اقدام کنم؟
    با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط fr1985 نمایش پست ها
    سلام به دوستان
    من مهندس برق قدرت با مدرک کارشناسی ارشد(دانشگاه غیرانتفاعی) و با 8 سال سابقه کار مرتبط هستم. سن من 35 سال هست و متاهل .میخواستم بدونم بازار کار برق قدرت در کانادا چطوره و اصلا میشه در کانادا برای خودم کار مرتبط پیدا کنم یا نه چون میخوام از طریق ویزای کار اقدام کنم؟
    با تشکر
    شانس کار پیدا کردن شما بستگی به مهارتهای کاریابی و تخصص فنی و زبان انگلیسی تون داره و اینکه بتونید لایسنس های تخصص خودتون در رشته برق رو بگیرید. فکر میکنم قبلا هم این سوال رو در جای دیگری پرسیدید و دوستان به شما پاسخ دادند که چیزی به اسم ویزای کار برای شما وجود ندارد و باید روشهای مهاجرت رو بررسی کنید.

Junior Member

با سلام
    من دکتری شیمی از دانشگاه تبریز با حدود 6 تا مقاله ISI دارم. سال 91 امتحان تافل PBT دادم و نمره 573 گرفتم که خیلی وقته اکسپایر شده. 35 سالمه، متاهلم و دو تا بچه خردسال دارم. به دلیل مشکلات بازار کار تو ایران هنوز نتونستم شغل خوبی دست و پا کنم. به همین دلیل و همچنین آینده فرزندانم تصمیم به مهاجرت به کشورهای دیگر رو دارم. چندتا سوال داشتم ممنون میشم یکی راهنمایی کنه.
    1- برای ایرانیا در کل وضعیت مهاجرت و کار کانادا چطوره؟ الان مجدد بخوایین مهاجرت کنید بین اروپا، کانادا و آمریکا کدوم رو انتخاب میکنید؟
    2- پسادکتری بخونم یا برم دنبال گرفتن تافل و دکتری مجدد؟
    ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)