صفحه 182 از 186 نخستنخست ... 82132172173174175176177178179180181182183184185186 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,811 تا 1,820 , از مجموع 1855

موضوع: اوضاع واقعی کار و روش‌های سرمایه‌گذاری به روایت دوستان ساکن كانادا

Senior Member KavehKaveh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MBA - University of Toronto

پیش فرض پاسخ : اوضاع واقعی کار و روش‌های سرمایه‌گذاری به روایت دوستان ساکن كانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط leo90 نمایش پست ها
    خیلی ممنون از دوستان عزیز که راهنمایی فرمودند
    در مورد شغل برنامه نویسی و حوزه وب سایت سوالی داشتم
    بازار کار و شانس استخدام این متخصصین چقدر هستش ؟
    میدونم که بین صنف های مختلف درصد شانس استخدام و داغ بودن بازار کار فرق می کنه ! ( مثلا شانس استخدام فروشنده , خدمات نسبت به مهندسین )
    از اون جهت این سوال رو پرسیدم , که صد البته نسبت به تخصص و مهارت فرد این شانس متغییر هستش ...
    البته من یک دید کلی رو از دوستان میخوام و در مورد کلیت قضیه سوال داشتم ؟!
    و اینکه nationality و ایرانی بودن چقدر برای این کارفرماها اهمیت داره
    با تشکر
    کلا بازار کار هرچیزی که به کامپیوتر و کدنویسی و .... مربوط باشه عالیه
    ملیت هیچ اهمیتی نداره
    شما زبانت در حد آیلتس ۶ یا ۶.۵ باشه من مطمئنم ۶ ماهه کار خوب مرتبط پیدا میکنی. حالا به حوزه خودت اولش خیلی گیر نده و اگه یه جا گفت بیا اینجا برامون پایتان کد بزن هم برو ، به نظرم ۶ ماهه میشه زندگی رو فرم بدی
    تازه تصمیم گرفتین -کانادا- اپلای کنین؟ دوست دارین ببینین رشته شما در کدوم دانشگاه های -کانادا- ارائه میشه؟
    1. این پست برای شروع
    2. این سایت برای جستجو بین تمام دانشگاه ها

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اوضاع واقعی کار و روش‌های سرمایه‌گذاری به روایت دوستان ساکن كانادا

علی و کاوه عزیز ممنونم
    من برنامه دارم برای Express Entry اقدام کنم ولی اول دارم زبان و اوکی می کنم ...
    نمیدونم معلومه کدوم شهر یا استان برای بازار IT داغ هستش یا خودشون زمان اقدام برای ویزا یک شهر و جهت ورود پیشنهاد میدن ؟
    البته ای کاش امکانش بود یکجا امتیاز هام و بررسی کنن و بهم فیدبک بدن که الکی برنامه ریزی نکنم
    با تشکر
    مرگ ما زمانی فرا میرسه که در زندگی هیچ انگیزه ای نداریم !

Senior Member KavehKaveh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MBA - University of Toronto

علی و کاوه عزیز ممنونم
    من برنامه دارم برای Express Entry اقدام کنم ولی اول دارم زبان و اوکی می کنم ...
    نمیدونم معلومه کدوم شهر یا استان برای بازار IT داغ هستش یا خودشون زمان اقدام برای ویزا یک شهر و جهت ورود پیشنهاد میدن ؟
    البته ای کاش امکانش بود یکجا امتیاز هام و بررسی کنن و بهم فیدبک بدن که الکی برنامه ریزی نکنم
    با تشکر
    1. فکر کنم واضح گفتم پیش از هرگونه برنامه ریزی ای برو با وکیل حرف بزن اونم 5-6 تا - تکلیفت با همه چیت رووشن میشه ، چه نمره ای میخوای ، شانس داری یا نه و...
    2. تارگتت رو 2 تا شهر بذار تورنتو یا ونکوور - کسی برات شهر تعیین نمیکنه

اگه فردا نشستی تو خونه و بی هدف فقط 9 ماه زبان خوندی و بعد نمره امتحانت بد شد و بی انگیزه شدی و مهاجرت آخرش نکردی ، بدون که بی برنامه بودی ! از یه وکیل شروع کن
    تازه تصمیم گرفتین -کانادا- اپلای کنین؟ دوست دارین ببینین رشته شما در کدوم دانشگاه های -کانادا- ارائه میشه؟
    1. این پست برای شروع
    2. این سایت برای جستجو بین تمام دانشگاه ها

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط KavehKaveh نمایش پست ها
    1. فکر کنم واضح گفتم پیش از هرگونه برنامه ریزی ای برو با وکیل حرف بزن اونم 5-6 تا - تکلیفت با همه چیت رووشن میشه ، چه نمره ای میخوای ، شانس داری یا نه و...
    2. تارگتت رو 2 تا شهر بذار تورنتو یا ونکوور - کسی برات شهر تعیین نمیکنه

اگه فردا نشستی تو خونه و بی هدف فقط 9 ماه زبان خوندی و بعد نمره امتحانت بد شد و بی انگیزه شدی و مهاجرت آخرش نکردی ، بدون که بی برنامه بودی ! از یه وکیل شروع کن
    ممنون کاوه عزیز
    ولی متاسفانه وکیل ها هم بد دکان بازاری باز کردن !
    من میترسم برم پیش وکیل هزینه قابل توجه وکیل رو پرداخت کنم + اون مشکلی که گفتی = هزینه وکیل و 9 ماه زبان خوندن و حسرت و ناراحتی ...
    مرگ ما زمانی فرا میرسه که در زندگی هیچ انگیزه ای نداریم !

ApplyAbroad Hero anihoo آواتار ها

ممنون کاوه عزیز
    ولی متاسفانه وکیل ها هم بد دکان بازاری باز کردن !
    من میترسم برم پیش وکیل هزینه قابل توجه وکیل رو پرداخت کنم + اون مشکلی که گفتی = هزینه وکیل و 9 ماه زبان خوندن و حسرت و ناراحتی ...
    ایشون نگفتن وکیل بگیر. گفتن با وکیل مشورت کن. حق مشاوره اونقدر بالا نیست که حسرت داشته باشه. وکیل ها معمولاً حرفهای خوبی میزنن و در اکثر موارد تکلیف آدم رو تا حدودی روشن میکنن.
    به هرکجا که روی آسمان به رنگ شیشه های عینکی ست که به چشم زده ای.

Landing :2014

Junior Member

عزیزان قصد دارم برای ارشد مهاجرت کنم و بعد اتمام تحصیلات با ویزای کاری بمونم، یکی از کشورهای مد نظرم کانادا هست. موندم چه رشته ای رو انتخاب کنم که از نظر کاری مشکلی نداشته باشم، شیمی یا (اقتصاد و فایننس)؟
    رشته لیسانسم مهندسی بود که نمیخوام ادامه بدم.
    ما آزموده ایم در این شهر بخت خویش
    بیرون کشید باید از این ورطه رخت خویش

نقل قول نوشته اصلی توسط azam000 نمایش پست ها
    عزیزان قصد دارم برای ارشد مهاجرت کنم و بعد اتمام تحصیلات با ویزای کاری بمونم، یکی از کشورهای مد نظرم کانادا هست. موندم چه رشته ای رو انتخاب کنم که از نظر کاری مشکلی نداشته باشم، شیمی یا (اقتصاد و فایننس)؟
    بستگی داره که به این مشاغل چطوری نگاه کنید و ایده آل و توقع شما از شغل چی باشه،مثلا در کانادا میتونید با گذروندن دوره های مربوطه و گرفتن سرتیفیکت حسابداری مشغول به کار بشید و یا میشه دوره های بیمه رو بگذرونید و امتحان بدید و به عنوان نماینده بیمه و سرمایه گذاری کارکنید (حتی بدون مدرک دانشگاهی مرتبط)

به هر حال برای هر تخصصی کار وجود داره و همیشه هم درآینده میتونید بسته به شرایط خودتون و بازارکار زمینه کارتون رو تغییر بدید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Engineering Geology - IAU.SRB

عرض سلام و وقت بخیر خدمت دوستان گرامی

ممنون میشم که با توجه به تجربه های ارزشمند خودتون منو راهنمایی بفرمایید :

من دارای مدرک PHd زمین شناسی تکتونیک از دانشگاه آزاد واحد تهران شمال هستم، متاهل هستم و همسرم هم فوق لیسانس زمین شناسی مهندسی داره. ۳۲ سالمه و میخوام برای کانادا اقدام کنم. میخواستم بدونم که توی رشته من امکان یافتن کار هست؟ وضعیت زندگی برامون چه طور میشه؟ البته من هم در رشته خودم سابقه کار و پژوهش دارم و هم اینکه بعنوان مدیر آموزش و معلم سال هاست (۱۰ سال) سابقه فعالیت دارم.

پیشاپیش از شما تشکر می کنم
    به خاطر داشته باش دست نیافتن به آنچه می‌جویی گاه یک شانس بزرگ است.
    دالایی لاما

Junior Member Romero آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط DDF نمایش پست ها
    عرض سلام و وقت بخیر خدمت دوستان گرامی

ممنون میشم که با توجه به تجربه های ارزشمند خودتون منو راهنمایی بفرمایید :

من دارای مدرک PHd زمین شناسی تکتونیک از دانشگاه آزاد واحد تهران شمال هستم، متاهل هستم و همسرم هم فوق لیسانس زمین شناسی مهندسی داره. ۳۲ سالمه و میخوام برای کانادا اقدام کنم. میخواستم بدونم که توی رشته من امکان یافتن کار هست؟ وضعیت زندگی برامون چه طور میشه؟ البته من هم در رشته خودم سابقه کار و پژوهش دارم و هم اینکه بعنوان مدیر آموزش و معلم سال هاست (۱۰ سال) سابقه فعالیت دارم.

پیشاپیش از شما تشکر می کنم
    امکان یافتن کار نه تنها در رشته شما بلکه در همه رشته ها وجود داره ،وضعیت زندگیتون هم با داشتن کار تخصصی بعد از چندماه خیلی بهتر از ده سال کار کردن در ایران خواهد شد

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط azam000 نمایش پست ها
    در کل با اطلاعات محدود و ناقص که در این پست وجود دارد نمی توان راهنمای درستی کرد. بیشتر بسته به دتایل رزومه شما می تواند متفاوت باشد. اینکه مهندسی منابع طبیعی یا مهندسی برق مثلا بوده اید و بعد به فاینانس می خواهید سوییچ کنید یا چه شرایطی برای تامین مالی دارید و نظایر آن در صمیم گیری موثر است. در حالت کلی فاینانس با برخی رشته های مهندسی در لیسانس همخوانی بهتری دارد و ممکن است از تجمیع آنها بتوان اسکیلهای لازم برای یافتن شغل مناسب را تامین نمود.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)