صفحه 146 از 186 نخستنخست ... 4696136137138139140141142143144145146147148149150151152153154155156 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,451 تا 1,460 , از مجموع 1855

موضوع: اوضاع واقعی کار و روش‌های سرمایه‌گذاری به روایت دوستان ساکن كانادا

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر نرم افزار

پیش فرض پاسخ : اوضاع واقعی کار و روش‌های سرمایه‌گذاری به روایت دوستان ساکن كانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط katy1868888 نمایش پست ها
    خیلی ممنون از توصیه تون... ولی من متوجه بیزینس خانگی نشدم... میشه چند نمونه اش رو مثال بزنید؟
    سلام قلوب عزيز منهم دقيقا شرايط أين دوست عزيزمون رو دارم خيلى وقته دارم در مورد يه بيزينس كوجيك فكر ميكنم ولي هنوز به نتيجه نرسيدم بنظر شما كدام بيزينسها تو كانادا بازده بيشتري داره .فرضا يه فروشكاه ايراني يا كارهاي رنويشن خانه ها يا رستوران و كافي شاب يا كارهايي مثل ساخت مبل هاى سلطنتي إيراني با مواظب جوب و يا ساخت كابينت و كارهاي مرتبت به ساختمان سازي ?بينهايت ممنون از راهنماييتون .البته مقصد ماونكوور است.

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : اوضاع واقعی کار و روش‌های سرمایه‌گذاری به روایت دوستان ساکن كانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط sshab نمایش پست ها
    سلام قلوب عزيز منهم دقيقا شرايط أين دوست عزيزمون رو دارم خيلى وقته دارم در مورد يه بيزينس كوجيك فكر ميكنم ولي هنوز به نتيجه نرسيدم بنظر شما كدام بيزينسها تو كانادا بازده بيشتري داره .فرضا يه فروشكاه ايراني يا كارهاي رنويشن خانه ها يا رستوران و كافي شاب يا كارهايي مثل ساخت مبل هاى سلطنتي إيراني با مواظب جوب و يا ساخت كابينت و كارهاي مرتبت به ساختمان سازي ?بينهايت ممنون از راهنماييتون .البته مقصد ماونكوور است.
    از نظر بازده به عوامل زیادی بستگی دارد ولی در بین کارهایی که گفتید برای مهاجران من بیشتر بیزینس های کوچک رنوویشن و تعمیرات خانه ها را دیدم رایج بوده. فروشگاه ایرانی خیلی نمیگیرد چون مناطق اصلی حضور ایرانیها به اندازه کافی فروشگاه دارند. کافی شاپ و رستوران بد نیست ولی محل را باید دقیق انتخاب کرد و سرمایه بر هم هست بخاطر همین اول کار به این نوع بیزینس های بزرگ فکر نکنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر نرم افزار

خيلى ممنون از شما من مهندس نرم افزار كامييوترم كه متاسفانه 17سال سابقه كارهاي مديريتي و مدير يروزه در رشته عمران و آب دارم.أين مسئله باعث شده كه كلا از برنامه نويسي فاصله بكيرم از طرفي جون سابقه كارم با مدرك تحصيلي أم همخواني ندارد بعيد ميدانم بشود كاري مرتب با سابقه كار ييدا كنم البته بمن توصيه كردند ميتووني بعنوان اتوكد كار ،كار كنى با حقوق بسيار كم .در حد تكنسين نقشه كش
    1- بنظر شما إمكان ييدا كردن كاري مرتبت با سابقه كاري عمران وجود دارد
    2-آيا اكر كسي بعد از اينهمه سأل برود يك دوره جاوا بكذراند و مسلط بشود إمكان بافتن كار برنامه نويسي در كانادا جقدر است?
    3- براى كارهاي رنوويشن نياز به دوره يا مدرك خاصي است?
    بينهايت سياسكزارم.

ApplyAbroad Hero ali.1361 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sshab نمایش پست ها
    خيلى ممنون از شما من مهندس نرم افزار كامييوترم كه متاسفانه 17سال سابقه كارهاي مديريتي و مدير يروزه در رشته عمران و آب دارم.أين مسئله باعث شده كه كلا از برنامه نويسي فاصله بكيرم از طرفي جون سابقه كارم با مدرك تحصيلي أم همخواني ندارد بعيد ميدانم بشود كاري مرتب با سابقه كار ييدا كنم البته بمن توصيه كردند ميتووني بعنوان اتوكد كار ،كار كنى با حقوق بسيار كم .در حد تكنسين نقشه كش
    1- بنظر شما إمكان ييدا كردن كاري مرتبت با سابقه كاري عمران وجود دارد
    2-آيا اكر كسي بعد از اينهمه سأل برود يك دوره جاوا بكذراند و مسلط بشود إمكان بافتن كار برنامه نويسي در كانادا جقدر است?
    3- براى كارهاي رنوويشن نياز به دوره يا مدرك خاصي است?
    بينهايت سياسكزارم.
    کلا هر کاری که بخواهید به عنوان تکنیسین در اون مشغول شوید باید لایسنس یا دوره اون رو بگذرونید صرف بلد بودن اتوکد تضمینی جهت کار به عنوان نقشه کش نیست
    در خصوص کارهای رینویشن در شهرهای بزرگ دست خیلی زیاده چون برادران چینی معمولاً با قیمتهای پایین خودشون اجازه رقابت به دیگر گروهها رو نمیدن

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط ali.1361 نمایش پست ها
    کلا هر کاری که بخواهید به عنوان تکنیسین در اون مشغول شوید باید لایسنس یا دوره اون رو بگذرونید صرف بلد بودن اتوکد تضمینی جهت کار به عنوان نقشه کش نیست
    در خصوص کارهای رینویشن در شهرهای بزرگ دست خیلی زیاده چون برادران چینی معمولاً با قیمتهای پایین خودشون اجازه رقابت به دیگر گروهها رو نمیدن
    در انتاریو من خیلی ندیدم چینی ها درگیر کارهای تعمیر و رینوویشن بشوند. در تورنتو عموما فقط به کامیونیتی خودشون سرویس میدهند.
    در تورنتو کارهای سنگین ساختمانی و رینوویشن و تعمیرات بیشتر دست لهستانی ها و ایتالیایی ها و پرتقالی هاست که به این کارها وارد هستند. ایرانیها و عربها رینوویشن های سبکتر رو انجام میدن.

این رینوویشن مدرکش رو از کجا میشه گیر آورد؟
    Envoyé: 2011.1.8 Numéro de dossier : 2011.4.28 TCFQ : B1comprehension B2 Expression Ingénieur civil
    Lettre d`attente : 2013.11.25 Entrevue et reussite : 2014-5-29 Reçu par Sydney :2014-07-3 FN :2014-09-16 mis en jour et Médicale: 2014-11-03
    Médicale Envoyé : 2014-12-8 Visa : 2015-1-20

Senior Member EHSM آواتار ها

سلام
    آیا تو کانادا بعد از گرفتن دکتری مهندسی (از همون جا) به مشکلات زیادی برای کار می خوریم؟ یعنی می خوام بگم تعداد شرکتهای دانش بنیان که به افراد متخصص نیاز داشته باشند خیلی کمه؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط EHSM نمایش پست ها
    سلام
    آیا تو کانادا بعد از گرفتن دکتری مهندسی (از همون جا) به مشکلات زیادی برای کار می خوریم؟ یعنی می خوام بگم تعداد شرکتهای دانش بنیان که به افراد متخصص نیاز داشته باشند خیلی کمه؟
    مدرک دکترا عموما برای کار آکادمیک است. برای کار در شرکتها باید مهارتهای حرفه ای داشته باشید صرف مدرک برای شما کار پیدا نمیکنه.

Member jamalkheiri آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MA in Tourism Management and Marketing from UT

لطف می کنید چند سایت کاریابی در کانادا معرفی کنید؟

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Master of Computer Engineering - Senior Software Developer

نقل قول نوشته اصلی توسط jamalkheiri نمایش پست ها
    لطف می کنید چند سایت کاریابی در کانادا معرفی کنید؟
    www.workopolis.com/EN/Common/HomePage.aspx
    http://www.monster.ca/
    http://www.jobbank.gc.ca/home-eng.do?lang=eng

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)