صفحه 186 از 186 نخستنخست ... 86136176177178179180181182183184185186
نمایش نتایج: از شماره 1,851 تا 1,855 , از مجموع 1855

موضوع: اوضاع واقعی کار و روش‌های سرمایه‌گذاری به روایت دوستان ساکن كانادا

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : اوضاع واقعی کار و روش‌های سرمایه‌گذاری به روایت دوستان ساکن كانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط mirnikolas نمایش پست ها
    مطالب شما درسته ولی اون چهار سال سابقه کار که میفرمایید برای فارغ التحصیلان از دانشگاه های کانادا هیچ، برای خود فارغ التحصیلان کانادایی هم اجباریه و کلا هیچ احدی بدون داشتن سابقه کاری 4 ساله نمیتونه PEng رو بگیره.
    تنها تفاوت در ارزیابی اولیه مدارک هست که برای همه دارندگان مدارک غیر آمریکایی و کانادایی تقریبا همون روال ارزش گذاری طی میشه و فرد با دادن چندتا امتحان که اونا هم از دروس دوره لیسانس هستن میتونه مدارکش رو تایید کنه و عضو Member in training بشه.
    بعدش باز هم هیچ تفاوتی با یکی که مدرک کانادایی داره نخواهد داشت و هردو برای دریافت لایسنس PEng باید 4 سال سابقه کار داشته باشن و امتحانات دریافت PEng رو بدن که در این امتحانات نیاز به دانستن کد های کانادایی وجود داره.
    پست قبلی را مجدد مرور فرمایید. جایی در متن پست قبلی چنین چیزی اشاره نشده که فارغ التحصیل کانادایی به 4 سال سابقه نیاز ندارد. مطلب ذکر شده مربوط به لزوم داشتن یکسال سابقه کانادایی است که برای فارغ التحصیل غیرکانادایی حتی با داشتن سه سال مابقی از خارج کانادا همچنان مشکل است.
    فارغ التحصیل کانادایی نیاز به آزمون تخصصی دروس ندارد بر خلاف فارغ التحصیل غیرکانادایی که در ارزیابی مدرک ممکن است نیاز به گذارندن واحد جبرانی ، مصاحبه تخصصی یا نظایر ان باشد و هزینه، زمان و پاس نمودن این ازمونها و مصاحبه ها به ویژه برای فردی که چندسال از فارغ التحصیلی وی گذشته هرجند با سابقه کار، ساده نیست.
    در کل همه این موارد در پست قبلی نیز شرح داده شده است .
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اوضاع واقعی کار و روش‌های سرمایه‌گذاری به روایت دوستان ساکن كانادا

کسی میتونه درباره گواهینامه سنگین تو کانادا توضیحاتی بده؟
    من تو سوئد ce دارم یعنی سنگین ترین گواهینامه ی ممکنه و دوره های ایمنی و حمل شیمیایی رو رفتم. اما شاید ۱ ماه کار کردم.
    اینا اعتبار داره تو کانادا؟ یا باید فرد دوباره دوره بگذرونه؟
    CE هم اینجا باهاش میشه یه کامیون سنگین با یه تریلر سنگین رو که به کامیون وصله روند. دوتا تریلیر هستش در واقع. یکی رو خود کامیون یکی هم که به پشت وصل میشه. برا درک بهتر این کلید واژه رو سرچ کنید tung lastbil med tung släpp

درامد این شغلا چطوره؟

سلام به همه دوستان و بزرگواران
    نمی دونم این موضوعی که اینجا می نویسم توی تاپیک درستی قرار داره یا نه
    اما من به امید خدا تا 6 ماه دیگه عازم کانادا هستم.
    مدرک من مهندسی مکانیک هست. البته فوق که با لیسانس دارم میرم
    به خوبی میدونم که کار مهندسی و مرتبط با رشته خودت برای تازه وارد ها به کانادا شبیه جوک می مونه
    اما سوالم اینجاست که چه مهارت ها و نرم افزارهایی برای من مهندس مکانیک لازمه که اگه تونستم در دانشگاه یا کالج تحصیل کنم یا کار مرتبط با رشته خودم پیدا کنم، اون نرم افزارها و مهارت ها رو بلد باشم؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen_3344 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان و بزرگواران
    نمی دونم این موضوعی که اینجا می نویسم توی تاپیک درستی قرار داره یا نه
    اما من به امید خدا تا 6 ماه دیگه عازم کانادا هستم.
    مدرک من مهندسی مکانیک هست. البته فوق که با لیسانس دارم میرم
    به خوبی میدونم که کار مهندسی و مرتبط با رشته خودت برای تازه وارد ها به کانادا شبیه جوک می مونه
    اما سوالم اینجاست که چه مهارت ها و نرم افزارهایی برای من مهندس مکانیک لازمه که اگه تونستم در دانشگاه یا کالج تحصیل کنم یا کار مرتبط با رشته خودم پیدا کنم، اون نرم افزارها و مهارت ها رو بلد باشم؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
    سلام شبیه جوک نیست، اتفاقا اکر شرایطش رو داشته باشی و شانس هم یک مقدار یاری کنه ( وضعیت بازار کار، تعداد متقاضی ها…) احتمالش خیلی هم زیاده، از همین الان باید آگهی های شغلی مرتبط با تخصص خودت رو جستجو کنی ببینی چه مهارتها و دانشی رو احتیاج دارن، تمام هدف گذاری هات باید بر همین اساس باشه.

سلام بر همه دوستان و بزرگواران
    من 29 سالم هست و مهندسی ارشد معماری با حدود 3 سال سابقه کار در همین رشته و سابقه پژوهشی و ... و نامزد بنده هم دقیقا شرایط و مدارک مشابه من دارد..
    قصد مهاجرت و گزراندن مجدد کارشناسی ارشد در یکی از دانشگاه های کانادا را دارم.. بعد آن هم قصد ماندن دارم/ قبل از مهاجرت یا بعد از آن ازدواج خواهیم کرد.
    حالا میخوام بدونم امکان کار کردن حین تحصیل و بعد از فارق التحصیلی در آنجا چطوری ست؟
    چه پیشنیاز هایی و مهارت هایی لازمه؟
    و بازار کار در این رشته چطوریه کانادا؟
    ممنونم از راهنمایی های ارزشمندتون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)