صفحه 101 از 186 نخستنخست ... 51919293949596979899100101102103104105106107108109110111151 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,001 تا 1,010 , از مجموع 1855

موضوع: اوضاع واقعی کار و روش‌های سرمایه‌گذاری به روایت دوستان ساکن كانادا

پیش فرض پاسخ : اوضاع واقعی کار و روش‌های سرمایه‌گذاری به روایت دوستان ساکن كانادا

من پیشنهاد می‌کنم شما در این زمینه بیشتر کار کنین تا حرفیی‌ تر بشین... به قول خودتون دنیای بی‌ انتهایی داره.
    ترجیح شخصی من اینِ که آدم اول باید با مغزش پول دراره تا با دستش !
    اینه که به نظر شخصی بنده ، حرفیی‌ بودن در این زمینه خیلی‌ پول ساز تر خواهد بود تا آرایشگری !!
    اساسا شما خودت باید بهتر بدونی که حرفیی‌ هستی‌ یا نه ! هر کسی‌ خودش میدون تو کارش حرفیی‌ِ یا نه،
    این تو ذات همهٔ انسانها هست، چون انسان در داخل خودش حدو مرزی نداره و می‌تونه برای خودش چلنج ایجاد کنه و ببین پیروز می‌شه یا نه ! از اول بشریت هم بوده، چیزی نیست که من یا کسی‌ اختراع کرده باشیم،
    اما اگه کسی‌ نمیدونه، ۱ حالت بیشتر نداره، که شخص به صورت خواسته یا ناخواسته خودشو می‌زنه به ندونستن که نش`ت گرفته از یک ترس در پس ذهنِ .
    در پایان، تنها پیشنهاد تکنیکالی که به شما دارم اینه که، دربارهٔ ۱۰۰ پوزیشن در این زمینه اطلاعات زیرو به دست بیارین
    اون فیلدِ مورد نظرتون سرچ کنید، بد مقایسه کنید تمام جزئیات هر کارو با بقییی کار ها،
    ببینید آیا تمام پوزیشن‌ها در سطح جونیر هست ؟ یا پوزیشن در سطح سینیور هم هست ؟
    تعداد پوزیشن‌های سینیور چند برابر پوزیشن‌های جونیر هست ؟ چقدر مقدار حقوقشون فرق داره ؟
    آیا پوزیشن‌ها پارت تایمِ ؟ یا فول تایم ؟ چقدر از اون مسائل مطرح شده راجبه اون شغل خاصو شما بلدین ! و یا بلد نیستین ! و اطلاعاتی‌ آذین قبیل که به عهده خودتون میزارم، چون حدس میزنم باید خلاقیتتون بالا باشه !!!!
    در پایان نتیجه‌ای که میگیرین ببینین در این لحظه راضیتون می‌کنه یا نه ! اگر کرد ، مطمئنا دوباره هم خواهد کرد !
    اگر نکرد، برید دنبال آرایشگری !

پیش فرض پاسخ : اوضاع واقعی کار و روش‌های سرمایه‌گذاری به روایت دوستان ساکن كانادا

سلام

بیشتر پست هایی که خوندم در مورد مهاجرین اسکیل ورکر بود. آیا این شرایط که کار باید از فروشندگی و کار بدون حقوق برای یکی دو سال اول (تازه در صورت خوش شانس بودن!) شروع بشه برای کسیکه با ویزای دانشجویی میاد و مدرک دکتری رشته مدیریت مک گیل رو می گیره(تا اون موقع اقامت هم گرفته) بازم صدق می کنه؟ با این شرایط شانس پیدا کردن کار در تورنتو و امریکا بیشتر نیست؟
    ویرایش توسط milo405 : July 21st, 2012 در ساعت 04:08 PM

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط milo405 نمایش پست ها
    سلام

بیشتر پست هایی که خوندم در مورد مهاجرین اسکیل ورکر بود. آیا این شرایط که کار باید از فروشندگی و کار بدون حقوق برای یکی دو سال اول (تازه در صورت خوش شانس بودن!) شروع بشه برای کسیکه با ویزای دانشجویی میاد و مدرک دکتری رشته مدیریت مک گیل رو می گیره(تا اون موقع اقامت هم گرفته) بازم صدق می کنه؟ با این شرایط شانس پیدا کردن کار در تورنتو و امریکا بیشتر نیست؟
    من تابحال ندیدم کسی از دوستانم مدرک دکترای کانادا یا امریکا گرفته باشه و بیکار بمونه، اونهم از مک گیل. البته حالا کاری که پیدا میکنید ممکنه لزوما در تورنتو نباشه ولی بهرحال بیکار نمیمونید بخصوص اگر دنبال کار آکادمیک میگردید. مسائلی که اینجا مطرح شد برای دوستانی است که با مدارک ایرانی و بدون سابقه کار خارجی میایند.

براي گذراندن زندگي در سالهاي اول بعد از مهاجرت چه كارهايي الان در كبك و كانادا رو بورسه كه ما از ايران بتونيم مدرك مرتبط بگيريم؟مثلا يكي به من ميگفت آشپزي و لوله كشي جزو كارهايي كه راحت كار گيرشون مياد.(مدرك آشپزي در دوره هاي سه ماهه راحت ميشه گرفت)
    Envoyé: 2011.1.8 Numéro de dossier : 2011.4.28 TCFQ : B1comprehension B2 Expression Ingénieur civil
    Lettre d`attente : 2013.11.25 Entrevue et reussite : 2014-5-29 Reçu par Sydney :2014-07-3 FN :2014-09-16 mis en jour et Médicale: 2014-11-03
    Médicale Envoyé : 2014-12-8 Visa : 2015-1-20

ApplyAbroad Hero anihoo آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط haward نمایش پست ها
    براي گذراندن زندگي در سالهاي اول بعد از مهاجرت چه كارهايي الان در كبك و كانادا رو بورسه كه ما از ايران بتونيم مدرك مرتبط بگيريم؟مثلا يكي به من ميگفت آشپزي و لوله كشي جزو كارهايي كه راحت كار گيرشون مياد.(مدرك آشپزي در دوره هاي سه ماهه راحت ميشه گرفت)
    فکر کنم بهتر باشه همونجا توی کانادا این دوره ها رو بگذرونین ... بهتر کار گیرتون میاد.
    به هرکجا که روی آسمان به رنگ شیشه های عینکی ست که به چشم زده ای.

Landing :2014

ممنون از همه دوستان بخاطر اطلاعات مفیدی که گذاشته اند، 2 تا سوال دارم که ممنون میشم راهنمایی کنید: (سوالم در مورد شهر منترال هست)

1- میشه اونجا یک گالری یا مغازه اجاره کرد و کارهای دستی و هنری که خودمون درست می کنیم را بفروشم، مجوز یا مدرک خواصی می خواد؟ و آیا اصلا درامدی داره؟؟

2- نمایندگی یک شرکت خارجی را بخوایم در اونجا داشته باشیم، چه مدارک یا مجوزهایی می خواد و اصلا در اول ورود شدنی است؟
    ممنون میشم هر کدام از دوستان اطلاعاتی داره راهنمایی کنه یا سایتی را معرفی کنه که بشه اطلاعات گرفت.
    موفق باشید

ApplyAbroad Champion
    علی جون آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران

نقل قول نوشته اصلی توسط hajar نمایش پست ها
    2- نمایندگی یک شرکت خارجی را بخوایم در اونجا داشته باشیم، چه مدارک یا مجوزهایی می خواد و اصلا در اول ورود شدنی است؟
    ممنون میشم هر کدام از دوستان اطلاعاتی داره راهنمایی کنه یا سایتی را معرفی کنه که بشه اطلاعات گرفت.
    موفق باشید
    در مورد سوال دو این سایت خیلی راهنمای خوبیه: http://www.betheboss.ca/
    پرونده فدرال> اقدام: سپتامبر ۲۰۰۶ /بعد از شش سال کنسل شد!
    پرونده آلبــرتا> کاندید: مـارچ ۲۰۱۲ / لند با ویزای کار:‌ جون ۲۰۱۳ / اقامت دایم: ژانویه ۲۰۱۵ / شهروندی: آگوست ۲۰۱۸ [جزئیات]

Junior Member

خواستم بدونم راه اندازی یه بیزینس یا یک تولیدی کوچک توکانادا چه شرایطی داره ؟ آیا اونم به مدرک خاصی از اونجا نیاز داره یا داشتن سرمایه کافیه؟
    آیا دولت کمک مالی یا وام در اختیار میزاره؟
    باویزای اسکیل ورکر میشه یا حتما باید کارآفرینی بریم؟
    ویرایش توسط morteza41 : August 4th, 2012 در ساعت 03:42 PM

ApplyAbroad Hero anihoo آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط morteza41 نمایش پست ها
    خواستم بدونم راه اندازی یه بیزینس یا یک تولیدی کوچک توکانادا چه شرایطی داره ؟ آیا اونم به مدرک خاصی از اونجا نیاز داره یا داشتن سرمایه کافیه؟
    آیا دولت کمک مالی یا وام در اختیار میزاره؟
    باویزای اسکیل ورکر میشه یا حتما باید کارآفرینی بریم؟
    در مورد شرایطش من اطلاعاتی ندارم ولی بسته به کارتون ممکنه مدرک بخواد ممکنه نخواد و سرمایه کافی باشه.
    بله در بیشتر موارد دولت وام و مشاوره میده.
    بله با ویزای اسکیل ورکر هم میشه بیزنس شخصی راه انداخت.
    به هرکجا که روی آسمان به رنگ شیشه های عینکی ست که به چشم زده ای.

Landing :2014

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط anihoo نمایش پست ها
    در مورد شرایطش من اطلاعاتی ندارم ولی بسته به کارتون ممکنه مدرک بخواد ممکنه نخواد و سرمایه کافی باشه.
    بله در بیشتر موارد دولت وام و مشاوره میده.
    بله با ویزای اسکیل ورکر هم میشه بیزنس شخصی راه انداخت.
    مرسی دوست عزیز
    کسی اطلاعات بیشتری از شرایط ایجاد (بیزینس و یا تولیدی) و یا نحوه وام دهی دارد؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)