صفحه 107 از 186 نخستنخست ... 757979899100101102103104105106107108109110111112113114115116117157 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,061 تا 1,070 , از مجموع 1855

موضوع: اوضاع واقعی کار و روش‌های سرمایه‌گذاری به روایت دوستان ساکن كانادا

ApplyAbroad Guru marjanmohajer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

پیش فرض پاسخ : اوضاع واقعی کار و روش‌های سرمایه‌گذاری به روایت دوستان ساکن كانادا

ابتدا از قيمت خريد طلا تو كانادا مطمئن بشيد بعد بريد طلا بخريد و يه طوري با خودتون بياريد تا جايي كه من مي دونم اينجا سود نمي كنيد چون تقريبا نصف قيمت ازتون مي خرند.

پیش فرض پاسخ : اوضاع واقعی کار و روش‌های سرمایه‌گذاری به روایت دوستان ساکن كانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط saskguy نمایش پست ها
    در هر جای دنیا طلا خریدو فروش می‌شه !
    هاااااااار جا که فکرشو بکنید ! حتا کشور‌های پونزی
    اما این که از ایران می‌شه خارج کرد ؟ می‌دونم که یه سری محدودیت هست...
    البته خانم مرجان درست میگن
    من نظرم فقط روی شمشه استانداردِ ۹۹۹ بود نه سکه طرح امامی )

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط saskguy نمایش پست ها
    البته خانم مرجان درست میگن
    من نظرم فقط روی شمشه استانداردِ ۹۹۹ بود نه سکه طرح امامی )
    همینطور که حتما میدونید، قیمت طلا توی ایران براساس اونس جهانی و تبدیل دلار به ریال براساس قیمت بازار آزاد حساب میشه. حالا چه فرقی میکنه دلار ببرید یا طلا. فقط در یک حالت سود میکنید (با فرض اینکه بتونید طلا رو ببرید ) یکدفعه اونس تکون خوبی بخوره.
    در مورد اینکه هرجا طلا خرید و فروش میشه. درسته ولی تابع شرایط خودش هست . بطور مثال در کانادا اونهایی که معامله طلا میکنند سکه ها و شمشهای خاصی رو خرید و فروش میکنند . شاید توی ایران بتونید گیر بیارید. این سکه و شمشها هم عیارشون 18 نیست. کشور تا کشور فرق میکنه.
    ویرایش توسط daniel_b : October 12th, 2012 در ساعت 01:12 AM

بله بله ایشونم درست میگن،
    البته ۹۹۹ که به تیری ناین هم معروف عیارش ۲۴ِ که چه در سویس بخرید یا کانادا یا ایران فرقی نداره.
    اما بعید میدونم امروزه روز در ایران کسی‌ بفروشه چون قیمت‌ها متلاطم

Senior Member sebas آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechatronics

بسیار فروم جالبیه. از بچه هایی هم که جواب میدن خیلی تشکر می کنم.

چند تا سوال داشتم ولی سعی می کنم دونه دونه بپرسم تا از حوصله جمع خارج نشیم.

مهمترین مشغله ذهنی من اینه که:

متقاضی کبک با فایل فدرال دسامبر 2010 هستم. من فوق لیسانس مهندسی مکانیک گرایش مکاترونیک از دانشگاه شریف دارم در سال 87 فارغ التحصیل شدم. معدلم 17.12 بوده (3.42 از 4) و مقاله هم داشتم. البته دوره رو هم به انگلیسی گذروندم و مدرکم و ریز نمراتم هم به انگلیسی است (البته تو مدرک فارسی هم نوشته) و نامه ای از دانشگاه هم مبنی بر گذروندن دوره به انگلیسی هم میتونم بگیرم.

6 سال سابقه کاری با بیمه در رشته مکانیک در صنعت نفت و گاز و در زمینه تجهیزات دوار دارم و 2 سال سابقه در صنعت آب. (از لیسانس کار کردم و سابقه بیمه دارم)

می خواستم بدونم، میشه با دانشگاههای مونترال یا هر شهر دیگه کانادا بعد از گرفتن PR مکاتبه کرد و یکسری از درسها رو مطابقت داد و دوره MEng رو در مدت کوتاهتری گذروند. مثلا 1 یا 2 ترمه؟

سوالم به شرایط کاری مربوطه چون می خوام بدونم با این حرکت پیدا کردن کار تو کبک یا ایالتهای دیگه راحتتر میشه یا به فکر دکترا و یا دوره های کوتاه مدت باشم؟
    سي اس کيو : 05 دسامبر 2010..فايل فدرال: 06 دسامبر 2010..آپديت از پاريس: 21 مي 2013..رسيد آپديت: 28 مي 2013..مديکال: 26 اگوست 2013..رسيد مديکال: 03 سپتامبر 2013..پاس ريکويست: 04 دسامبر 2013

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط sebas نمایش پست ها
    بسیار فروم جالبیه. از بچه هایی هم که جواب میدن خیلی تشکر می کنم.

چند تا سوال داشتم ولی سعی می کنم دونه دونه بپرسم تا از حوصله جمع خارج نشیم.

مهمترین مشغله ذهنی من اینه که:

متقاضی کبک با فایل فدرال دسامبر 2010 هستم. من فوق لیسانس مهندسی مکانیک گرایش مکاترونیک از دانشگاه شریف دارم در سال 87 فارغ التحصیل شدم. معدلم 17.12 بوده (3.42 از 4) و مقاله هم داشتم. البته دوره رو هم به انگلیسی گذروندم و مدرکم و ریز نمراتم هم به انگلیسی است (البته تو مدرک فارسی هم نوشته) و نامه ای از دانشگاه هم مبنی بر گذروندن دوره به انگلیسی هم میتونم بگیرم.

6 سال سابقه کاری با بیمه در رشته مکانیک در صنعت نفت و گاز و در زمینه تجهیزات دوار دارم و 2 سال سابقه در صنعت آب. (از لیسانس کار کردم و سابقه بیمه دارم)

می خواستم بدونم، میشه با دانشگاههای مونترال یا هر شهر دیگه کانادا بعد از گرفتن PR مکاتبه کرد و یکسری از درسها رو مطابقت داد و دوره MEng رو در مدت کوتاهتری گذروند. مثلا 1 یا 2 ترمه؟

سوالم به شرایط کاری مربوطه چون می خوام بدونم با این حرکت پیدا کردن کار تو کبک یا ایالتهای دیگه راحتتر میشه یا به فکر دکترا و یا دوره های کوتاه مدت باشم؟
    تا جایی که بنده میدونم تطبیق درسها در مقطع ارشد و دکترا امکانپذیر نیست یعنی اگر شما درسی رو برای مقطع ارشد در یک دانشگاه گذرانده اید و مدرک آن دانشگاه را گرفته اید امکان ندارد همان درس را بعنوان بخشی از دوره جدید هم قبول کنند.یا باید درس را دوباره بگیرید و یا یک درس بجای آن بگیرید.

رشته و دانشگاه
    Mechatronics

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    تا جایی که بنده میدونم تطبیق درسها در مقطع ارشد و دکترا امکانپذیر نیست یعنی اگر شما درسی رو برای مقطع ارشد در یک دانشگاه گذرانده اید و مدرک آن دانشگاه را گرفته اید امکان ندارد همان درس را بعنوان بخشی از دوره جدید هم قبول کنند.یا باید درس را دوباره بگیرید و یا یک درس بجای آن بگیرید.
    مرسي استاد
    اميدوترم كه تطبيق بدن
    حالا يك سوال ديگه. با توجه به تجربه تحصيل خودت و شرايط اونجا، كدوم يكي از اپشن هاي زير رو توصيه ميكني براي راحت تر كار پيدا كردن و كمتر از جيب خوردن:
    ١. خواندن درس در مقطع دكترا
    ٢. خواندن درس براي MEng
    ٣. خواندن درس در مقطع ليسانس بصورت co-op (با توجه به اينكه فوق ليسانس دارم)
    ٤. گذروندن دوره هاي كوتاه مدت يا گذروندن چند تا تك درس
    ٥. گذروندن دوره هاي فني حرفه اي)
    سي اس کيو : 05 دسامبر 2010..فايل فدرال: 06 دسامبر 2010..آپديت از پاريس: 21 مي 2013..رسيد آپديت: 28 مي 2013..مديکال: 26 اگوست 2013..رسيد مديکال: 03 سپتامبر 2013..پاس ريکويست: 04 دسامبر 2013

ApplyAbroad Guru

مرسي استاد
    اميدوترم كه تطبيق بدن
    حالا يك سوال ديگه. با توجه به تجربه تحصيل خودت و شرايط اونجا، كدوم يكي از اپشن هاي زير رو توصيه ميكني براي راحت تر كار پيدا كردن و كمتر از جيب خوردن:
    ٢. خواندن درس براي MEng
    دکترای با فاند که فعلا خرج تون دربیاد. با مدرک شریف و معدل خوب مشکلی برای پذیرش نخواهید داشت. سعی کنید از دانشگاه های خوب پذیرش بگیرید که بعد راحت بتونید یک کار خوب آکادمیک بگیرید.

رشته و دانشگاه
    Mechatronics

نوشته اصلی توسط sebas مرسي استاد
    اميدوترم كه تطبيق بدن
    ٢. خواندن درس براي MEng
    نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    دکترای با فاند که فعلا خرج تون دربیاد. با مدرک شریف و معدل خوب مشکلی برای پذیرش نخواهید داشت. سعی کنید از دانشگاه های خوب پذیرش بگیرید که بعد راحت بتونید یک کار خوب آکادمیک بگیرید.
    خیلی ممنون از راهنماییت.

راستش من کار توی صنعت رو ترجیح میدم به کار آکادمیک. بدون در نظر گرفتن مدرک دکترا، کدوم یکی از راه های دیگه بیشتر کاربرد داره واسه مواردی که گفتم؟
    لطفا "عضویت در انجمن مهندسی" رو هم در آیتمهای بالا در نظر بگیرید.

مرسی

ApplyAbroad Guru

خیلی ممنون از راهنماییت.

راستش من کار توی صنعت رو ترجیح میدم به کار آکادمیک. بدون در نظر گرفتن مدرک دکترا، کدوم یکی از راه های دیگه بیشتر کاربرد داره واسه مواردی که گفتم؟
    لطفا "عضویت در انجمن مهندسی" رو هم در آیتمهای بالا در نظر بگیرید.

مرسی
    عضویت انجمن مهندسی بخودی خود تاثیر زیادی نداره. موارد دیگر رو باید دوستانی که در رشته شما هستند جواب بدن. البته با دکترا هم بعدا میشه در صنعت کار گرفت اگر اسکیل ست موردنظر برای یک شغل را داشته باشید به مدرک تون توجه زیادی نمیکنند.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)