صفحه 109 از 186 نخستنخست ... 95999100101102103104105106107108109110111112113114115116117118119159 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,081 تا 1,090 , از مجموع 1855

موضوع: اوضاع واقعی کار و روش‌های سرمایه‌گذاری به روایت دوستان ساکن كانادا

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : اوضاع واقعی کار و روش‌های سرمایه‌گذاری به روایت دوستان ساکن كانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط bahman008 نمایش پست ها
    سلام دوستان بعد از ۹ سال انتظار فکر می کنم چند ماه دیگه کا نادا باشم. در حاال حاضردرترکیه دانشجوی دکترا هستم. اینطور که ازنوشتهای دوستان برداشت کردم فکر می کنم بهترین گزینه دربدو ورود ادامه تحصیل باشه میخواستم بدونم ایا واحدهایی که گذراندم قبول میکنند یا دوباره از اول باید شروع کرد؟ از دوستان شنیدم کار پیدا کردن با مدرک دکترا مشگلترمیشه و دوباره فوق خواندن بهتر از دکتراست ؟ ممنون میشم اگر راهنمایی کنید از چه کانالهایی میشهfund گرفت
    به تاپیک های زیر مراجعه کنید:

http://www.applyabroad.org/forum/for...A7%D8%AF%D8%A7

Senior Member sebas آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechatronics

پیش فرض پاسخ : اوضاع واقعی کار و روش‌های سرمایه‌گذاری به روایت دوستان ساکن كانادا

يعني من چندوقت پيش که اين تاپيک رو خوندم، دچار ياس و نا اميدي شده بودم. بعد از چند روز ريکاوري به خودم اميد دادم که کار ميشه پيدا کرد امروز خوشحال تر هم شدم چون خبر خوب بهم رسيد در اين مورد.
    يکي از دوستام که کارش مثل منه و از نظر سابقه کار و کيفيت کار در يک رنج بوديم امروز در آلبرتا کار پيدا کرد. تازه دوست من اصلا براي مهاجرت اقدام نکرده بود، يک ماهه که توريستي رفته و همونجا اپلاي کرده براي کار و در مصاحبه قبول شده. زبانش هم معمولي بود.
    اينو گفتم، تا دوستاني که مدام آيه ياس مي خونند بدونند که شرايط اونا قابل تعميم به ديگران نيست و البته زمان ورود به کانادا هم مهمه.
    دوستان، اميد داشته باشيد ...
    با آرزوي موفقيت براي همه
    سي اس کيو : 05 دسامبر 2010..فايل فدرال: 06 دسامبر 2010..آپديت از پاريس: 21 مي 2013..رسيد آپديت: 28 مي 2013..مديکال: 26 اگوست 2013..رسيد مديکال: 03 سپتامبر 2013..پاس ريکويست: 04 دسامبر 2013

بد ایشون با ویسی‌ توریستی کار پیدا کرده ؟
    کمپانی هم قرار شده اسپانسر بشه ؟

رشته و دانشگاه
    Mechatronics

نقل قول نوشته اصلی توسط saskguy نمایش پست ها
    بد ایشون با ویسی‌ توریستی کار پیدا کرده ؟
    کمپانی هم قرار شده اسپانسر بشه ؟
    بله، قراره با پيشنهاد كارش ويزاي كار بگيره و ادامه كار
    سي اس کيو : 05 دسامبر 2010..فايل فدرال: 06 دسامبر 2010..آپديت از پاريس: 21 مي 2013..رسيد آپديت: 28 مي 2013..مديکال: 26 اگوست 2013..رسيد مديکال: 03 سپتامبر 2013..پاس ريکويست: 04 دسامبر 2013

خوب پس حال دیگه :د مبارکه
    ایشالا که ورک پرمیت هم صادر می‌شه.
    ما هم خوشحالی‌ میشیم آذین خبرا می‌شنویم !
    از بس که همه هی‌ ناله می‌کنن !

Junior Member

با سلام به همه دوستان
    من رشته تحصیلی ام کارشناسی کامپیوتر است . من دوسال سابقه کار تا بیمه و 2 سال هم سابقه بدون بیمه دارم ونامه ای از کارفرما مبنی بر 4 سال حضورم در آن شرکت دارم .
    من از یکی از دوستانم شنیدم که از 2012 به بعد مدرک سابقه کاری که با بیمه میباشد جزو سابقه کاری محصوب می شود . می خواستم ببینم تا چه حدی درست است .

ApplyAbroad Guru marjanmohajer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

نقل قول نوشته اصلی توسط sebas نمایش پست ها
    بله، قراره با پيشنهاد كارش ويزاي كار بگيره و ادامه كار
    دوست محترم
    اونچه شما ازش به عنوان آيه ياس نام برديد واقعيت هاي اينجاست كه بر اساس تجربه زندگي در كانادا به دست اومده و البته بر حسب نوع رشته و ايالت مي تونه تغيير پيدا كنه.
    واقعيت هر چقدر تلخ باشه بهتر از اينه كه يكدفعه دچار شوك و سرخوردگي بشيم.
    پيشنهاد كار هم زماني از طرف دولت قبول مي شه كه واقعا كس ديگه اي با اون تخصص نباشه و بنابراين شركتي بتونه اين درخواست را ارائه كنه وگرنه به اين راحتي هم نيست.
    اميدوارم همه خيلي زود بعد از ورود به كانادا برند سر كار مورد علاقه شون.

Member
    رشته و دانشگاه
    Dentistry

نقل قول نوشته اصلی توسط sebas نمایش پست ها
    يعني من چندوقت پيش که اين تاپيک رو خوندم، دچار ياس و نا اميدي شده بودم. بعد از چند روز ريکاوري به خودم اميد دادم که کار ميشه پيدا کرد امروز خوشحال تر هم شدم چون خبر خوب بهم رسيد در اين مورد.
    يکي از دوستام که کارش مثل منه و از نظر سابقه کار و کيفيت کار در يک رنج بوديم امروز در آلبرتا کار پيدا کرد. تازه دوست من اصلا براي مهاجرت اقدام نکرده بود، يک ماهه که توريستي رفته و همونجا اپلاي کرده براي کار و در مصاحبه قبول شده. زبانش هم معمولي بود.
    اينو گفتم، تا دوستاني که مدام آيه ياس مي خونند بدونند که شرايط اونا قابل تعميم به ديگران نيست و البته زمان ورود به کانادا هم مهمه.
    دوستان، اميد داشته باشيد ...
    با آرزوي موفقيت براي همه
    فرمودین ایشون با ویزای توریستی کار پبدا کردن؟؟!!!! خیلی جالبه. ممکنه ازشون بپرسین وقتی صاحبکار درخواست SIN No رو کردن چه جوابی دادن؟
    NOC: 3113
    File no: June.14.2011,In process in Warsaw:sept.12.2011//Medical: Jan.25.2012//Passport request: April.4.2012
    Decision made:April.27.2012//passport delivery:May.7.2012
    landed:July.19.2012

ApplyAbroad Guru marjanmohajer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

نقل قول نوشته اصلی توسط Reza76 نمایش پست ها
    فرمودین ایشون با ویزای توریستی کار پبدا کردن؟؟!!!! خیلی جالبه. ممکنه ازشون بپرسین وقتی صاحبکار درخواست SIN No رو کردن چه جوابی دادن؟
    كسي كه با ويزاي توريستي وارد مي شه اجازه قانوني براي كار كردن نداره مگر تخصصي داشته باشه كه شركت مربوطه بهش نيازمند باشه و مثل اونو تو كانادا نتونند پيدا كنند تازه بايد اونموقع شركت مربوطه درخواست بده و اگه تاييد شده ويزاي كار صادر مي شه.

رشته و دانشگاه
    Mechatronics

نقل قول نوشته اصلی توسط marjanmohajer نمایش پست ها
    كسي كه با ويزاي توريستي وارد مي شه اجازه قانوني براي كار كردن نداره مگر تخصصي داشته باشه كه شركت مربوطه بهش نيازمند باشه و مثل اونو تو كانادا نتونند پيدا كنند تازه بايد اونموقع شركت مربوطه درخواست بده و اگه تاييد شده ويزاي كار صادر مي شه.
    دقيقا همينطوريه که ميگي

رفته اونجا مصاحبه، شرکته قبولش کرده، و خود شرکت داره کاراش رو مي کنه تا در عرض 3 ماه ويزاي توريستيش رو بتونه به ويزاي کار تبديل کنه.
    البته تو موضوع پيدا کردن يا نکردن کسي مثل اون رو شک دارم. اگر مثل اون نتونن تو کانادا پيدا کنند پس مثل من رو هم نمي تونند پيدا کنند و اون موقع است که من کلي خوشحال تر هم مي شم.

حالا يک سوال مهم: اگر من که براي کبک اقدام کردم، از ايالت ديگه اي مثلا آلبرتا، پيشنهاد کار داشته باشم، چه تاثير مثبت يا منفي مي تونه تو پروسه مهاجرتم داشته باشه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)