صفحه 167 از 186 نخستنخست ... 67117157158159160161162163164165166167168169170171172173174175176177 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,661 تا 1,670 , از مجموع 1855

موضوع: اوضاع واقعی کار و روش‌های سرمایه‌گذاری به روایت دوستان ساکن كانادا

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : اوضاع واقعی کار و روش‌های سرمایه‌گذاری به روایت دوستان ساکن كانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط mafa نمایش پست ها
    خیلی ممنون از پاسختون گلوب عزیز
    راستش می خواستم خرجم رو با این سرمایه دربیارم. آیا با خرید خونه و اجاره دادن آن نمیتونم به این هدف برسم؟ به خاطر کسر مالیات، خرید خونه رو به عنوان کسب درآمد ذکر نکردین یا دلایل دیگه ای داره؟
    با توجه به اینکه اصل سرمایه با خرید خونه معمولا به خطر نمیافته اگه حتی 2000 دلار در ماه از طریق اجاره دادن خونه دستم بیاد برای من گزینه خوبیه.
    باز هم ممنون
    والا با درنظر گرفتن قسط وام بانکی و عوارض شهرداری و بقیه مخارج ممکنه خالص 2000 دلار دستتون رو نگیره. خیلی بستگی داره به اینکه کجا بتونین بخرین و چقدر بتونید اجاره بدید. خودتون جای جداگانه ای برای زندگی دارین یا از همین مبلغ برای خودتون هم میخواین خونه تهیه کنین؟

پیش فرض پاسخ : اوضاع واقعی کار و روش‌های سرمایه‌گذاری به روایت دوستان ساکن كانادا

آیا مشکلی داره کسی این پول رو در ایران بزاره و خورد خورد تبدیل کنه خرج کنه کانادا؟ سود این پول حتی در بدترین حالت سالی 120k خالص میشه در ایران که تو کانادا صد سال دیگه هم اینقدر پول در نمیاد از این رقم.

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    والا با درنظر گرفتن قسط وام بانکی و عوارض شهرداری و بقیه مخارج ممکنه خالص 2000 دلار دستتون رو نگیره. خیلی بستگی داره به اینکه کجا بتونین بخرین و چقدر بتونید اجاره بدید. خودتون جای جداگانه ای برای زندگی دارین یا از همین مبلغ برای خودتون هم میخواین خونه تهیه کنین؟
    برای خودم خونه ارزونتری تهیه میکنم. اون مقدار سرمایه ای که عرض کردم رو برای امرار معاش میخواستم به کار بگیرم.
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط BenFranklin نمایش پست ها
    آیا مشکلی داره کسی این پول رو در ایران بزاره و خورد خورد تبدیل کنه خرج کنه کانادا؟ سود این پول حتی در بدترین حالت سالی 120k خالص میشه در ایران که تو کانادا صد سال دیگه هم اینقدر پول در نمیاد از این رقم.
    دوست عزیز والا من هم اولش همین فکر رو میکردم. با این سرمایه در ایران در ماه حداقل 8 میلیون به دست میاد که از 2000 دلار کانادا بیشتره. منتها چون میخوام برای همیشه کانادا زندگی کنم و اوضاع اقتصادی ایران و قیمت دلار اصلا قابل پیشبینی نیست نمیشه پول رو در ایران نگه دارم. شما و بقیه دوستان اگه در این مورد نظری دارین ممنون میشم راهنمایی کنین.

ApplyAbroad Guru

یک بیزینس فعال و خوب باید بتونه سالی ده درصد سرمایه رو برگردونه. بازار ملک هم در تورنتو در سالهای اخیر رشد خیلی سریعی داشته (متوسط افزایش قیمت خانه حدود 13-14 درصد در سال).

نقل قول نوشته اصلی توسط mafa نمایش پست ها
    دوست عزیز والا من هم اولش همین فکر رو میکردم. با این سرمایه در ایران در ماه حداقل 8 میلیون به دست میاد که از 2000 دلار کانادا بیشتره. منتها چون میخوام برای همیشه کانادا زندگی کنم و اوضاع اقتصادی ایران و قیمت دلار اصلا قابل پیشبینی نیست نمیشه پول رو در ایران نگه دارم. شما و بقیه دوستان اگه در این مورد نظری دارین ممنون میشم راهنمایی کنین.
    چه جوری 8 میلیون رو حساب کردین؟
    به انتقال پول و مشکلات دیگش کاری ندارم ولی سود سالیانه پول شما حتی با ابتدایی ترین سطح سرمایه گزاری (سپرده یکساله) در ایران حداقل 21%ه. شما با کمی تلاش میتونید سرمایه گزاری با برگشت های نزدیک 30% و رسیک تقرییا صفر پیدا کنید. با این ارقام زیر 3 سال پول شما دوبرابر میشه که اگه کارمولد خاصی در کانادا نکنید حتی نزدیک به این عدد ها نمیشید. وضع اقتصادی ایران هم با همه غیرقابل پیش بینی بودنش دیگه یک شبه نیست. سقوط چند سال پیش برای کسانی که اطلاعات حداقل اقتصادی داشتند کاملا قابل پیش بینی بود. البته پول شماست من نمیتونم تصمیم بگیرم.

چه جوری 8 میلیون رو حساب کردین؟
    به انتقال پول و مشکلات دیگش کاری ندارم ولی سود سالیانه پول شما حتی با ابتدایی ترین سطح سرمایه گزاری (سپرده یکساله) در ایران حداقل 21%ه. شما با کمی تلاش میتونید سرمایه گزاری با برگشت های نزدیک 30% و رسیک تقرییا صفر پیدا کنید. با این ارقام زیر 3 سال پول شما دوبرابر میشه که اگه کارمولد خاصی در کانادا نکنید حتی نزدیک به این عدد ها نمیشید. وضع اقتصادی ایران هم با همه غیرقابل پیش بینی بودنش دیگه یک شبه نیست. سقوط چند سال پیش برای کسانی که اطلاعات حداقل اقتصادی داشتند کاملا قابل پیش بینی بود. البته پول شماست من نمیتونم تصمیم بگیرم.
    بله درست میفرمایید اگه سود بانکی ایران رو در نظر بگیرم همین اعداد به دست میاد. ولی من اجاره خونه در ایران رو در نظر گرفتم. چون قیمت خونه با تورم بالا میره (البته با تاخیر) .اگه تورم و بالا رفتن قیمت دلار نبود سود بانکی بهترین گزینه بود ولی خوب اگه تورم نداشتیم سود بانک هم اینقدر بالا نبود. من فکر میکنم که قیمت دلار با تورم بالا میره اگه برای سالها قیمت دلار ثابت بوده مصنوعی ثابت بوده و با توجه به اتفاقات اقتصادی سالهای اخیر در ایران به نظر میاد دولت دیگه نمیخواد دلار رو به زور ثابت نگه داره. اگه اینطور باشه اصل پول سپرده بانک کم میشه که با احتساب سود تعلق گرفته، عدد نهایی تبدیل شده به دلار آن بازده رو نداره. اگه شما چیز دیگه ای پیش بینی میکنید لطفا نظرتون رو بفرمایید

سلام دوستان. من سی صفحه اول تاپیک رو خوندم و واقعا مفیدبود. سوالم اینه که فقط دوستان تحصیلکرده از اوضاع کار ناراضی هستند یا هر کسی بدون سرمایه بیاد باید تلف شه؟؟!!!
    این حقوق بیکاری که تا یه مدت به بعضی افراد خاص تعلق میگیره چقدره؟ من تحصیلات عالیه ندارم و کارمند نیستم. میشه رو کارهایی مثل خیاطی و آشپزی حرفه ای حساب کرد؟؟ انگلیسی پیشرفته و فرانسه هم دارم میخونم. کدوم شهرها یا استانها برای افرادی که تحصیلات عالی ندارند و سرمایه آنچنانی هم ندارند مناسب ترند؟ از لحاظ پیدا کردن شغل.
    اگر قرار بود ایران بمونم تصمیم داشتم برم دانشگاه.
    و الان هم که قراره بیام اونجا فکر میکردم یه روزی میرم دانشگاه‌. اما همه اینها به این بستگی داره که درآمد کافی داشته باشیم.

ApplyAbroad Veteran
    redalireza آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc- IT - Tehran Polytechnic

نقل قول نوشته اصلی توسط Farnaz8686 نمایش پست ها
    سلام دوستان. من سی صفحه اول تاپیک رو خوندم و واقعا مفیدبود. سوالم اینه که فقط دوستان تحصیلکرده از اوضاع کار ناراضی هستند یا هر کسی بدون سرمایه بیاد باید تلف شه؟؟!!!
    این حقوق بیکاری که تا یه مدت به بعضی افراد خاص تعلق میگیره چقدره؟ من تحصیلات عالیه ندارم و کارمند نیستم. میشه رو کارهایی مثل خیاطی و آشپزی حرفه ای حساب کرد؟؟ انگلیسی پیشرفته و فرانسه هم دارم میخونم. کدوم شهرها یا استانها برای افرادی که تحصیلات عالی ندارند و سرمایه آنچنانی هم ندارند مناسب ترند؟ از لحاظ پیدا کردن شغل.
    اگر قرار بود ایران بمونم تصمیم داشتم برم دانشگاه.
    و الان هم که قراره بیام اونجا فکر میکردم یه روزی میرم دانشگاه‌. اما همه اینها به این بستگی داره که درآمد کافی داشته باشیم.
    آشپزی یکی از ده شغلی هستش که آینده بسیار خوبی در کانادا براش پیشبینی شده:

Most In-Demand Jobs in Canada
    Top 10 in-demand jobs in Canada that are projected to grow significantlyover the next few years.

• Truck Drivers
    • Registered Nurses
    • Retail Salesperson
    • Financial Managers
    • Cooks
    • Dental Hygienists
    • Administrative Assistants
    • Customer Service Reps
    • Advertising Managers
    • Security Engineer
    PR : NOV 2013

دوستان برای رقمی حدود 40-50 هزار دلار پیشنهاد سرمایه گذاری خاصی در تورنتو ندارید که بشه ازش ماهیانه پولی به دست بیاد؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)