صفحه 169 از 186 نخستنخست ... 69119159160161162163164165166167168169170171172173174175176177178179 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,681 تا 1,690 , از مجموع 1855

موضوع: اوضاع واقعی کار و روش‌های سرمایه‌گذاری به روایت دوستان ساکن كانادا

پیش فرض پاسخ : اوضاع واقعی کار و روش‌های سرمایه‌گذاری به روایت دوستان ساکن كانادا

سلام

دوستان کسی که اقامت کانادا رو داره با سرمایه ی حدود 200-150 هزار دلار آیا میتونه کسب و کاری راه بیندازه ؟ (از اعضای خانواده)

در کل آیا تاپیکی در فروم هست که بشه در این مورد (مشاغل غیر تخصصی) اطلاعاتی به دست بیارم

Member
    رشته و دانشگاه
    economics-allame university

پیش فرض پاسخ : اوضاع واقعی کار و روش‌های سرمایه‌گذاری به روایت دوستان ساکن كانادا

دوستان اوضاع کار رشته تحصیلی فایننس و اقتصاد در کانادا در چه وضعیه(فوق فایننس و فوق اقتصاد اگه جفتشو داشته باشم و مدرکCFA) ؟ ورود افراد مهاجر (ایرانی) به محیط کاری در این زمینه تا چه حد میتونه موفقیت آمیز باشه؟ رقم هایی که معمولا برای مدیران فایننس در اینترنت پیدا میشه رقم های بظاهر خوبیه البته نگفته که برای مهاجران یا نیتو ها.

Junior Member

سلام
    سپاسگزارم اگر راهنمايي كنيد
    من ٣٠ساله ليسانس كامپيوتر ايلتس ٧. دانشوجي فوق زبان
    دو سال سابقه تدريس با بيمه و چهار سال سابقه كار كامپيوتري بدون بيمه
    متاهل و همسرم ٣٤ سالع ديپلم فني و شغل ازاد
    ب يكي از اين شركت هاي مهاجرتي معروف مراجعه كرديم گفتن امتياز لازم EEرو نداريد ولي با پنجاه هزار دلار امريكا ما يك جاب افر سوري براتون درست ميكنيم تضميني
    و يك ساله كانادا هستيد
    ايا اطمينان كنم شركت معروفي هست؟
    پول كمي نيست ايا مي ارزه ؟
    لطفا كمكم كنيد
    واقعا ممنونم

نقل قول نوشته اصلی توسط Elhan نمایش پست ها
    سلام
    سپاسگزارم اگر راهنمايي كنيد
    من ٣٠ساله ليسانس كامپيوتر ايلتس ٧. دانشوجي فوق زبان
    دو سال سابقه تدريس با بيمه و چهار سال سابقه كار كامپيوتري بدون بيمه
    متاهل و همسرم ٣٤ سالع ديپلم فني و شغل ازاد
    ب يكي از اين شركت هاي مهاجرتي معروف مراجعه كرديم گفتن امتياز لازم EEرو نداريد ولي با پنجاه هزار دلار امريكا ما يك جاب افر سوري براتون درست ميكنيم تضميني
    و يك ساله كانادا هستيد
    ايا اطمينان كنم شركت معروفي هست؟
    پول كمي نيست ايا مي ارزه ؟
    لطفا كمكم كنيد
    واقعا ممنونم
    دوست عزیز من خیلی این موضوع رو شنیدم که جاب آفر سوری درست میکنن و ... تو کانادا دولت معمولا نمیتونه این موضوع رو کامل چک کنه... در هر صورت اگه جاب آفر داشته باشین کمتر از یک سال دولت به شما ویزا میده... (در شرایط معمول)
    ولی اینکه میشه اعتماد کرد یا نه، من به شخصه به شرکت ها یی که کار غیر قانونی میکنن اعتماد نمیکنم...

نقل قول نوشته اصلی توسط Moona67 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز .من فایل نامبرمو گرفتم .من رشته م کارشناسی معماری هست و تا حدودی با مکس آشنایی دارم اما نه به صورت حرفه ای و از آنجاکه به کارهای هنری (مثل طراحی دوخت و کارهای دستی مثل سوزن دوزی و شیرینی پزی )علاقه دارم .میخوام قبل مهاجرت خودمو آماده بازار کار کنم.
    حالا دو تا سوال دارم .ممنون میشم منو راهنمایی کنید.
    1.آیا کارهایی مثل خیاطی و شیرینی پزی بازار کارش در کبک ترجیحا مونترال خوبه که به صورت حرفه ای شروع کنم؟؟؟
    2.یا خودمو تو همون رشته ی معماری و مکس تقویت کنم؟؟؟؟

دوست عزیز من متاسفانه در مورد رشته شما اطلاعات کافی ندارم... ولی برای اینکه بهتر در مورد بازار کار اینجا آشنا بشین بهترین سایت linkedin و indeed هستش... کارهای مرتبط و جستجو کنین و متوجه میشین که به چه مهارت هایی نیاز دارین...
    ولی از اونجایی که شما به کارهای هنری و ... علاقه دارین فکر میکنم اگه بتونین در مورد رینویت کردن خانه renovate اطلاعات کسب کنین خیلی خوبه... حداقال تو ونکوور درآمد خیلی خوبی این کار داره ...

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط siya_kh1983 نمایش پست ها
    دوست عزیز من خیلی این موضوع رو شنیدم که جاب آفر سوری درست میکنن و ... تو کانادا دولت معمولا نمیتونه این موضوع رو کامل چک کنه... در هر صورت اگه جاب آفر داشته باشین کمتر از یک سال دولت به شما ویزا میده... (در شرایط معمول)
    .
    دوست عزیز بعد از ورود دولت براحتی میتونه این موضوع رو از طریق اداره مالیات چک کنه و اگر صوری باشه اقامت رو باطل کنه. جاب آفر گرفتن هم به این سادگی نیست.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    دوست عزیز بعد از ورود دولت براحتی میتونه این موضوع رو از طریق اداره مالیات چک کنه و اگر صوری باشه اقامت رو باطل کنه. جاب آفر گرفتن هم به این سادگی نیست.
    سپاس فراوان از شما و دوستان عزيزي كه وقت ميگذارند و پاسخ ميدهند
    ببينيد اين شركت جاب افرو كاملا قانوني پيش ميبرن و LMIA هم اگر اشتباه نكنم در اسپلش ميگيرن برام فقط منظور از سوري بودنش اينه كه اون شركت كانادايي پولو ميگيره كه مراحلشو انجام بده اما موقع لندينگ در كانادا حقوقي بهم نميده و بهم گفتن بايد برم اونجا فسخ كنم قراردادو
    با توجه به هزينه تقريبا دويست ميليوني واقعا وحشتناك خواهد بود اگر بعد ورود ب كانادا هم باز مشكل پيش بياد
    واقعا نميدونم چ كنم ايا پولو بسختي جور كنم ؟؟؟؟!!!
    واقعا موندم

Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد عمران- خاک و پی

ببينيد اين شركت جاب افرو كاملا قانوني پيش ميبرن و LMIA هم اگر اشتباه نكنم در اسپلش ميگيرن برام فقط منظور از سوري بودنش اينه كه اون شركت كانادايي پولو ميگيره كه مراحلشو انجام بده اما موقع لندينگ در كانادا حقوقي بهم نميده و بهم گفتن بايد برم اونجا فسخ كنم قراردادو
    با توجه به هزينه تقريبا دويست ميليوني واقعا وحشتناك خواهد بود اگر بعد ورود ب كانادا هم باز مشكل پيش بياد
    واقعا موندم
    دوست عزیز به نظرم شما در هر صورت میتونید در پول پروفایل باز کنید و برای شرکتهای مختلف رزومه بفرستید شاید که بتنوید جاب آفری بگیرید یا حتی برای برنامه های استانی کاندید بشید(اگر آیلتس دارید و مدارکتون توسط wes یا سازمانهای مشابه بررسی شده و ...)ولی همونطور که مشاورتون گفتن بدون جاب آفر شاید سخت تر باشه (این رو هم در نظر یگیرید که در صورت عدم داشتن تسلط کافی به انگلیسی یا فرانسه و عدم بررسی مدارک حتی بعد از ورود به کانادا هم پیدا کردن کار تخصصی تقریبا غیر ممکنه) ولی اولا فکر نکنم به این راحتی که مشاورتون میگه باشه، به هر حال دولت کانادا حواسش هست و مشاور شما هم زرنگترین آدم روی زمین نیست و متقاضی برای مهاجرت به کانادا هم کم نیست. از طرف دیگه حالا به هر صورت اگر وارد کانادا شدید حداقل برای یک سال اولتون پول کنار بزارید که شاید کار پیدا نکنید. هزینه ماهیانه هم حداقل 2000$ در نظر بگیرید.
    در هر صورت هر تصمیمی میگیرید امیدوارم موفق باشید فقط همه جوانب رو خوب بررسی کنید.

ApplyAbroad Superstar

واقعا موندم
    با احتمال قریب به یقین می تونم بهتون بگم که بعدا با مشکل برخورد خواهید کرد. اگر به همین راحتی بود الان جمعیت کثیری (که با طیب خاطر حاضرند خیلی بیشتر از 50 هزار دلار برای گرفتن اقامت کانادا هزینه کنند) می بایست از این طریق در کانادا می بودند، که نیستند.

Inspections may occur after a positive LMIA has been issued and the foreign worker has received a work permit and begun working. Inspections may be conducted during a period of six years beginning on the first day of the period of employment for which the work permit is issued to the foreign worker.
    ESDC/Service Canada investigators have the authority to:

• conduct site visits without a warrant (private dwellings are excluded and in the majority of cases, advance notice will be given to employers);
    • interview the employer and ask any relevant questions based on the conditions set out in the LMIA application, decision letter and annex; and
    • interview any person employed by the employer (with consent), and ask any relevant questions based on the conditions set out in the LMIA application, letter and annex.

In the case of a site visit, ESDC/Service Canada investigators have the authority to:

• use copying equipment on the premises, by requesting that the employer make copies of documents and remove copies for examination, or if not possible, make copies on the premises, remove the documents to make copies;
    • take photographs and make video or audio recordings to support the findings of the inspection;
    • examine anything on the premises that relates to the conditions set out in the inspection;
    • access the employer’s computer or other electronic device in order to examine any relevant information/document contained in it;
    • be accompanied or assisted on the premises during the inspection; and/or
    • enter a private household (the location of employment for an in-home caregiver) with a warrant or consent.

Reason for an inspection

An employer who received a positive LMIA on or after December 31, 2013, where the foreign worker has received a work permit and is/was working for the employer may be selected for an inspection.
    There are three reasons an employer could be selected for an inspection:

• there is reason to suspect non-compliance (i.e. a tip was received);
    • previous non-compliance; or
    • random selection.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

ApplyAbroad Guru

واقعا موندم
    همین بخشی که میفرمایید یعنی جاب آفر سوری که شرکت نخواد بعدش استخدام کنه کاملا غیرقانونی است و به احتمال زیاد براتون مشکل پیش خواهد اومد. دیگه آن وقت شرکت مهاجرتی هم پاسخگوی شما نخواهد بود.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)