صفحه 175 از 186 نخستنخست ... 75125165166167168169170171172173174175176177178179180181182183184185 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,741 تا 1,750 , از مجموع 1855

موضوع: اوضاع واقعی کار و روش‌های سرمایه‌گذاری به روایت دوستان ساکن كانادا

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : اوضاع واقعی کار و روش‌های سرمایه‌گذاری به روایت

نقل قول نوشته اصلی توسط azar1988 نمایش پست ها
    من الان توی ایران پرستارم و قصد دارم به کانادا مهاجرت کنم، چطور میتونم کاری اقدام کنم و در نهایت چقدر زمان میبره که بتونم برم کانادا و توی رشته خودم کار پیدا کنم ؟
    اول یاید تاپیکهای مهاجرت کانادا را مطالعه کنید ببینید اصلا امتیاز بالایی برای مهاجرت دارید یا نه. تاپیک های اکسپرس انتری و مهارت استانی را مطالعه بفرمایید.

Junior Member

دوستان در مورد پرستار خانگی چطور میتونم اطلاع پیدا کنم ؟
    این آیا با روش های مهاجرتی تفاوتی داره؟
    ممنون میشم راهنماییم کنیم یا ریفر بدین منو توی تاپیک مرتبطش
    ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    شیمی کاربردی بوعلی

درود بر دوستان
    من بیشتر صفحات رو خوندم که وضعیت کار افتضاحه چند تا سوال داشتم من از طریق همسرم میخایم برای کبک یا انتاریو پذیرش کار ی بگیریم حالا اومدیم و گرفتیم .سوالا

1:من تخصصم برای فروش خوبه شغل ازاد دارم ایران دنبال شغل دولتی نیستم با فرض داشتن 100 هزار دلار میتونم برای خودم مغازه باز کنم یا نه؟؟

2:همسرم فوق لیسانس معماری و به نرم افزار کد و مکث نخصص داره ایا میتونه کار پیدا کنه؟؟؟

با تشکر

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط kokomboo نمایش پست ها
    درود بر دوستان
    من بیشتر صفحات رو خوندم که وضعیت کار افتضاحه چند تا سوال داشتم من از طریق همسرم میخایم برای کبک یا انتاریو پذیرش کار ی بگیریم حالا اومدیم و گرفتیم .سوالا

1:من تخصصم برای فروش خوبه شغل ازاد دارم ایران دنبال شغل دولتی نیستم با فرض داشتن 100 هزار دلار میتونم برای خودم مغازه باز کنم یا نه؟؟

2:همسرم فوق لیسانس معماری و به نرم افزار کد و مکث نخصص داره ایا میتونه کار پیدا کنه؟؟؟

با تشکر

پذیرش کاری یعنی چی؟ یعنی شرکتی قول بده شما رو استخدام کنه؟
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

Member
    رشته و دانشگاه
    شیمی کاربردی بوعلی

نقل قول نوشته اصلی توسط uxmal09 نمایش پست ها
    پذیرش کاری یعنی چی؟ یعنی شرکتی قول بده شما رو استخدام کنه؟
    پذیرش کاری اشتباه بود از طریق skill work بیایم

سوال الانه من فقط درامده اینگه میتونیم کار کنیم یا نه یا مثل بقیه دوستان باید جند ماهی بدون شغل باشیم؟؟؟

من میتونم مغازه بزنم یا نه؟؟میتونم در ماه اول کاری پیدا کنم حالا رانندگی،نقاشی خونه،میوه فروشی ......هرچی تا بعدا بتونم مغازه خودمو باز کنم یا باید از جیب بخورم؟؟

میدونم خانومم باید چند وقتی بیکار باشه

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط kokomboo نمایش پست ها
    پذیرش کاری اشتباه بود از طریق skill work بیایم

سوال الانه من فقط درامده اینگه میتونیم کار کنیم یا نه یا مثل بقیه دوستان باید جند ماهی بدون شغل باشیم؟؟؟

من میتونم مغازه بزنم یا نه؟؟میتونم در ماه اول کاری پیدا کنم حالا رانندگی،نقاشی خونه،میوه فروشی ......هرچی تا بعدا بتونم مغازه خودمو باز کنم یا باید از جیب بخورم؟؟

میدونم خانومم باید چند وقتی بیکار باشه
    واقعا نمی شه پاسخ دقیق داد. به فرض اینکه کار تخصصی بلد نیستی اگه ربانت خوب باشه می تونی بری دنبال کار در فروشگاه ها و مغازه ها تا جا بیافتی یا اینکه اگر احساس می کنی توانائی فروش خوبی داری بری دنبال گرفتن مدرک کارهائی مثل مشاور املاک یا حتی استخدام در نمایشگاه های ماشین و غیره. یا بری دنبال کارهای فنی که مدتی طول می کشه مجوزشون را بگیری و باید درس بخونی ولی درآمد بدی ندارند. مغازه به اون شکل که در ایران رایج هست اینجا جواب نمی ده. شعبه و نمایندگی، پست، نانوائی، .... بهتر هست. خلاصه کار خیلی آسونی نیست و سختی زیاد خواهید داشت.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

Member
    رشته و دانشگاه
    شیمی کاربردی بوعلی

نقل قول نوشته اصلی توسط uxmal09 نمایش پست ها
    واقعا نمی شه پاسخ دقیق داد. به فرض اینکه کار تخصصی بلد نیستی اگه ربانت خوب باشه می تونی بری دنبال کار در فروشگاه ها و مغازه ها تا جا بیافتی یا اینکه اگر احساس می کنی توانائی فروش خوبی داری بری دنبال گرفتن مدرک کارهائی مثل مشاور املاک یا حتی استخدام در نمایشگاه های ماشین و غیره. یا بری دنبال کارهای فنی که مدتی طول می کشه مجوزشون را بگیری و باید درس بخونی ولی درآمد بدی ندارند. مغازه به اون شکل که در ایران رایج هست اینجا جواب نمی ده. شعبه و نمایندگی، پست، نانوائی، .... بهتر هست. خلاصه کار خیلی آسونی نیست و سختی زیاد خواهید داشت.
    ممنون از پاسخهای شما

برای مشاور املاک و ماشین دوره ها چند ماهه هستش؟؟هزینه دوره ها چطوره؟؟

ماه های اول میشه کار تو فروشگاه ها پیدا کرد ؟؟زندگی معمولی 2 نفره ماهی چند هزار در میاد؟؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اوضاع واقعی کار و روش‌های سرمایه‌گذاری به روایت دوستان ساکن كانادا

سلام بنده لیسانس آی تی دارم و از سال 86 در زمینه طراحی و برنامه نویسی وب سایت فعالیت میکنم
    سابقه کارم با بیمه و نامه رسمی شرکتها برای ارائه و ترجمه هستش
    میخواستم بدونم میتونم کانادا مشغول بکار بشم ؟
    زبان انگلیسی ام برای مکالمه ضعیف در حد خواندن متون فنی هستش
    ممنون

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اوضاع واقعی کار و روش‌های سرمایه‌گذاری به روایت دوستان ساکن كانادا

عزیزان بازار کار معماری و عمران چطوره؟ اگر افتضاح تشریف دارد من از الان تغییر رشته بدم برم مهندسی صنایع بخونم چون برای مهاجرت و اقامت دائم میخوام برم کانادا و کار پیدا نکنم نمیتونم بمونم و استرس گرفتم. یه کاری پیدا کنم حداقل برای گرفتن اقامت بعد گرفتن اقامت یک فکری میکنم.
    ما آزموده ایم در این شهر بخت خویش
    بیرون کشید باید از این ورطه رخت خویش

Moderator
    alifasihy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مکانیک - ساخت و تولید-Real esatate Orea Collage

نقل قول نوشته اصلی توسط leo90 نمایش پست ها
    سلام بنده لیسانس آی تی دارم و از سال 86 در زمینه طراحی و برنامه نویسی وب سایت فعالیت میکنم
    سابقه کارم با بیمه و نامه رسمی شرکتها برای ارائه و ترجمه هستش
    میخواستم بدونم میتونم کانادا مشغول بکار بشم ؟
    زبان انگلیسی ام برای مکالمه ضعیف در حد خواندن متون فنی هستش
    ممنون
    مشاغل مرتبط با ای تی و برنامه نویسی اوضاعش بد نیست و خوبه ، ولی کار پیدا کردن در کانادا به یک سری از عوامل بستگی داره و و تنها اینکه رشته تحصیلی شما چی بود کافی نیست ، سابقه کار با بیمه رسمی و نامه رسمی سابقه کار هم
    بیشتر به درد پرونده مهاجرتیتتون میخوره برای کار پسدا کردن اینها رو ازتون نمیخوان ، مهمترین عوامل برای کار پیدا کردن زبان خوب ، رابطه و اشنا، تسلط واقعی به کار ، و بر اومدن از پس مصاحبه های کاری پیچیده و گاهی مسخره کارفرما های اینجاست عموما کاری ندارند که مدرک شما چی هست و از کجا گرفتین و... فقط باید متقاعد بشند که کاررو میتونین درست انجام بدید پیشنهاد میکنم بیشتر روی تفاوت های تجربه کاری خودتون با
    روش کار تو کانادا تمرکز کنید ببینید ایا میتونید دقیقا همون کاری رو که انجام میدادید اینجا هم انجام بدبد اگر نه تفاوت رو پیدا کنید و روی تقویتش کار کنید ، مهمترین مساله اینجا کار مناسب پیدا کردنه که خب واقعا سخت و طاقت فرساست

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)