صفحه 178 از 186 نخستنخست ... 78128168169170171172173174175176177178179180181182183184185186 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,771 تا 1,780 , از مجموع 1855

موضوع: اوضاع واقعی کار و روش‌های سرمایه‌گذاری به روایت دوستان ساکن كانادا

پیش فرض پاسخ : اوضاع واقعی کار و روش‌های سرمایه‌گذاری به روایت دوستان ساکن كانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    اگر یک آپشن در شرق آسیا دارید و آپشنی در کانادا ندارید طبعا انتخابتون روشن است البته به محل آپشن تون هم بستگی داره. سنگاپور و هنگ کنگ بسیار خوب هستند ولی مالزی و اندونزی و مانند آنها را توصیه نمیکنم. در ضمن درنظر داشته باشید که پست داک در کانادا لزوما به اقامت دائم منجر نمیشه. همونطر که دوستمون فرمودند از شرق آسیا هم میتونید برای مهاجرت کانادا اقدام کنید.
    من برای Fall2018 یه آپشن خوب از جهت مچ بودن زمینهٔ تحقیقاتی، ریسرچ لب قوی و استادی که شناخته شده هست (حداقل توی شرق آسیا) و ارتباطات قوی بین المللی هم داره، دارم. طرف خیلی هم مشتاق هست که من به خاطر زمینهٔ تحقیقاتیم عضو ریسرچ لبش بشم (حداقلش اینه که عوض یه پست داک، پول یه دکتری رو بهم میده طبیعتا بهتره براش). به لحاظ مالی هم میتونم مقداری پس انداز داشته باشم. از جهت رشد علمی و رزومه هم فکر میکنم فرصت خوبی باشه (با توجه به شبکه‌ای که اون استاد داره و یه ریسرچ لب خوب هم داره).

در حال حاضر این آپشن رو دارم و جور شدن این آپشن هم صرفا فرصتی بوده که جلوی راهم قرار داده شده من هنوز اقدام به نامه‌نگاری با اساتید و جست و جوی پوزیشن نکردم (برای کانادا یا کشور مشابه) به همین خاطر یه آپشن دیگهٔ من میتونه یک سال صبر کردن و جست و جوی پوزیشن برای PhD باشه در کشور مقصد. آپشن فعلی من به طور مقطعی آپشن خوبی هست. شرایط علمی و مالی نسبتا خوبی رو برام فراهم میکنه منتهی میترسم دنبال کردن این هدف منو از هدف بلندمدترم که توی پست قبل شرحشو دادم دور کنه.

پ.ن: بازار کار کانادا رو نمیدونم ولی بازار کار شرق آسیا حداقل برای زمینهٔ کاری من خوبه (کامپیوتر، هوش مصنوعی). منتهی هدف اقامتی رو اونجا دنبال نمیکنم.
    ویرایش توسط Geek : December 18th, 2017 در ساعت 01:01 PM

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اوضاع واقعی کار و روش‌های سرمایه‌گذاری به روایت دوستان ساکن كانادا

با سلام و خسته نباشید خدمت دوستان
    بنده کارشناسی مهندسی شیمی رو از ایران دارم و در حال اقدام برای ارشد این رشته در کانادا هستم.
    سوالم این هست که به چه طریقی و با انتخاب چه فیلد یا دانشگاهی میتونم دوره ی ارشدی رو در کانادا سپری کنم که در انتها شانس بیشتری جهت وارد شدن به صنعت رو داشته باشه؟ علاقه ی خود بنده پتروشیمی و صنعت نفت و گاز هست. و در مورد اینکه استان آلبرتا مناسبترین بستر و زمینه ی کاری با این فیلد رو در بین سایر استان های کانادا داره هم زیاد شنیدم. (حالا از وضع این لحظه یا 3 سال بعدش خبری ندارم)
    نمی خوام اون مسیری رو که دوست عزیزمون در چند پست قبلی گفتن فقط یه مسیر اکادمیک و تئوری محور رو که دو یا سه سال رو پروپوزال و مقاله و جورنال گذاشته شده طی کنم و در آخر هم به همین دلیل نتونم وارد صنعت و کار تجربی بشم.
    اگر دوستان اطلاعات دقیق و صحیح هرچند اندکی رو در این زمینه دارند که میتونه راهنمای بنده بشه در جهت رسیدن به این هدف ممنون میشم کمکم کنند.
    با تشکر

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اوضاع واقعی کار درکبک ( به روایت دوستان ساکن کبک ) !

سلام وقت همگی بخیر میخواستم از همه دوستان که وقت میزارن و جواب میدن کمال تشکر رو کنم میخواستم یه سوال کنم که یخورده به نظر غیر منطقی میاد اگر میشه بگید یه بیزینس زنجیره ای مثل رستوران و فروشگاه و (پیزا هات دالرز کانادا ....... )با سرمایه 300 هزار تا 400 هزار تا به صورت حدودی چقد میتونه درامد داشته باشه اگر پیشنهاد میکنید فکر میکنید کدوم شهر ها مناسب باشن و اگر رد میکنید این سرمایه گذاری رو بجاش چه پیشنهادی میدید؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط alii7416 نمایش پست ها
    سلام وقت همگی بخیر میخواستم از همه دوستان که وقت میزارن و جواب میدن کمال تشکر رو کنم میخواستم یه سوال کنم که یخورده به نظر غیر منطقی میاد اگر میشه بگید یه بیزینس زنجیره ای مثل رستوران و فروشگاه و (پیزا هات دالرز کانادا ....... )با سرمایه 300 هزار تا 400 هزار تا به صورت حدودی چقد میتونه درامد داشته باشه اگر پیشنهاد میکنید فکر میکنید کدوم شهر ها مناسب باشن و اگر رد میکنید این سرمایه گذاری رو بجاش چه پیشنهادی میدید؟؟؟
    عوامل خیلی زیادی هستند که روی جواب این سوال تاثیر میگذارند. از تعداد افراد شاغل گرفته تا محل و ابعاد و ظرفیت محل سرمایه گذاری بعلاوه میزان مالیات در صورتیکه بخواهید به استانهای مختلف فکر کنید.
    ویرایش توسط alikanosala : January 11th, 2018 در ساعت 06:40 AM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alikanosala نمایش پست ها
    عوامل خیلی زیادی هستند که روی جواب این سوال تاثیر میدارند. از تعداد افراد شاغل گرفته تا محل و ابعاد و ظرفیت محل سرمایه گزاری بعلاوه میزان مالیات در صورتیکه بخواهید به استانهای مختلف فکر کنید.
    اگر بخوایم همه چیز رو استاندارد و نرمال در نظر بگیریم حدودی به چ میزان درامدری میریسیم مثلا در مونترال

اگر بخوایم همه چیز رو استاندارد و نرمال در نظر بگیریم حدودی به چ میزان درامدری میریسیم مثلا در مونترال
    من یک آمار قدیمی دیدم در مورد درآمد متوسط یک شعبه تیم هورتون که حدودا دویست هزار در سال بود بعد از پرداخت همه هزینه ها و مالیات ها ولی مسلما عوامل زیادی هست که میتونه این عدد رو تغییر بده.

Junior Member

من یک آمار قدیمی دیدم در مورد درآمد متوسط یک شعبه تیم هورتون که حدودا دویست هزار در سال بود بعد از پرداخت همه هزینه ها و مالیات ها ولی مسلما عوامل زیادی هست که میتونه این عدد رو تغییر بده.
    راستش یه سایت راهنما سرمایه گذاری بود که من از همین جا دیدم و محدوده سرمایه گذاری داشت مثل دالر استور ام اند ام فود مارکت یا چاپد لیف و چندین تای دیگه که میشد داخلشون سرمایه گذاری کرد من هم خودم میخام بدونم داخل مونترال ایجاد یک شعبه میتونه مفید باشه یا کار هایی مثل باسازی خونه های قدیمی بهتر هست کلا در مورد سرمایه گذلری در مونترال نظرتون چیه چه کار هایی می شود کرد که یه درامد منطقی داشت ممنون

ApplyAbroad Superstar

تیم هورتون سرمایه میلیونی میخواد و چند سالی باید در نوبت بمونید.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

ApplyAbroad Superstar

راستش یه سایت راهنما سرمایه گذاری بود که من از همین جا دیدم و محدوده سرمایه گذاری داشت مثل دالر استور ام اند ام فود مارکت یا چاپد لیف و چندین تای دیگه که میشد داخلشون سرمایه گذاری کرد من هم خودم میخام بدونم داخل مونترال ایجاد یک شعبه میتونه مفید باشه یا کار هایی مثل باسازی خونه های قدیمی بهتر هست کلا در مورد سرمایه گذلری در مونترال نظرتون چیه چه کار هایی می شود کرد که یه درامد منطقی داشت ممنون
    این سایت ها را ملاحظه کنید

https://www.cfa.ca/
    http://www.canadafranchiseopportunities.ca/

هر وقت تشریف آوردید اینجا و قصد سرمایه گذاری داشتید با یک گروه متشکل از مشاور املاک، وکیل، حسابدار و کارشناس بانک مشورت کنید.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط uxmal09 نمایش پست ها
    تیم هورتون سرمایه میلیونی میخواد و چند سالی باید در نوبت بمونید.
    کلا کارای مشابه این رو پیشنهاد می کنید ؟....استقبال میشه ؟شعبه گرفتن منظورم هستش

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)