صفحه 54 از 155 نخستنخست ... 4444546474849505152535455565758596061626364104154 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 531 تا 540 , از مجموع 1855

موضوع: اوضاع واقعی کار و روش‌های سرمایه‌گذاری به روایت دوستان ساکن كانادا

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی

پیش فرض پاسخ : اوضاع واقعی کار در كانادا (به روایت دوستان ساکن كانادا) + سوالات ديگر دوستان

سلام دوستان
    رشته من عمرانه، کسی از اوضاع کار و در آمد متوسط عمران اطلاعات داره؟
    برای کار در زمینه نرم افزار های مرتبط مثل3D MAX & AutoCAD هم باید عضو نظام مهندسی باشم یا نیازی نیست؟
    آیا کسی درامد این نرم افزارها هم مطلعه

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : اوضاع واقعی کار در كانادا (به روایت دوستان ساکن كانادا) + سوالات ديگر دوستان

نقل قول نوشته اصلی توسط behroozsa نمایش پست ها
    سلام دوستان
    رشته من عمرانه، کسی از اوضاع کار و در آمد متوسط عمران اطلاعات داره؟
    برای کار در زمینه نرم افزار های مرتبط مثل3D MAX & AutoCAD هم باید عضو نظام مهندسی باشم یا نیازی نیست؟
    آیا کسی درامد این نرم افزارها هم مطلعه
    بر اساس شنیده های من از دوستانم رشته عمران ایران در کانادا سخت کار پیدا میکنه چون اصول ساختمان سازی و مصالح و غیره متفاوت است. برای کارهای نرم افزاری احتیاجی ندارید عضو نظام مهندسی باشید.

ApplyAbroad Champion

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    بر اساس شنیده های من از دوستانم رشته عمران ایران در کانادا سخت کار پیدا میکنه چون اصول ساختمان سازی و مصالح و غیره متفاوت است. برای کارهای نرم افزاری احتیاجی ندارید عضو نظام مهندسی باشید.
    سلام
    سلام دوره های یکساله فوق M.Eng هست که بخونید می تونید کار پیدا کنید.

Junior Member

سلام دوستان
    من در رشته اويونيك هواپيما تحصيل كردم و كار مي كنم و رشته قبل از آن هم الكتروتكنيك بود و همسرم ليسانس مترجمي زبان انگليسي است و ترجمه هم زياد انجام داده ، البته تجربه كار خياطي و سوزن دوزي هم داره
    لطفا راهنمايي كنيد كه آيا براي ما كار هست و بايد چي كار كنيم؟ راهنمايي فرماييد.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط siro نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من در رشته اويونيك هواپيما تحصيل كردم و كار مي كنم و رشته قبل از آن هم الكتروتكنيك بود و همسرم ليسانس مترجمي زبان انگليسي است و ترجمه هم زياد انجام داده ، البته تجربه كار خياطي و سوزن دوزي هم داره
    لطفا راهنمايي كنيد كه آيا براي ما كار هست و بايد چي كار كنيم؟ راهنمايي فرماييد.
    اویونیک هواپیما رو اطلاع ندارم ولی در مورد همسرتون کار خیاطی و تعمیر لباس و پرده بازار خوبی داره اگر خودشون بیزنس شخصی در منزل راه بندازند یا با خشکشوئی ها (که معمولا کار تعمیر لباس هم انجام میدهند) همکاری کنند. لیسانس ترجمه شون به درد نمیخوره.

Member azadeh89 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع غذائی

سلام دوستان .... من رشته صنایع غذایی هستم و همسرم هم مکانیک موتور های دریایی... لطفا اگر اطلاعی از زمینه های کاری و بازار کار در کبک در این دو رشته دارید منو راهنمایی کنید.
    فايل نامبرdec/2011
    سي اس كيو:Nov/2015
    ويزاdeco/2016
    لندينگ:Feb/2017

Junior Member

سلام مجدد
    لطفا به موضوع پست 617 هم پاسخي دقيق ارايه دهيد.
    ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Geotechnical engineering , IUST

اینجور که اینجا نوشتید آدم از زندگیش سیر میشه. فرانسه بلد باشی، مدرکتو که قبول ندارن. اگه قرار باشه دوباره درس بخونیم که کلا میریم اپلای مکنیم . کارم که نمیدن. پس تکلیف چیه؟؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Geotechnical engineering , IUST

ای بابا بسه دیگه. هر چی می خونیم اینه "نمیشه، نمی ذران، قبول ندارن، نمیتونین، ارزش نداره، " پس چطور خودتون رفتید؟؟ واقعا چند نفر اینجا مقیم کانادا هستن؟ بجای اینکه به ماها امید بدین دائم دارین آیه یاس میخونین. اگه سخته چطور خودتون زندگی می کنید؟ خب راستشو بگید مگه چی میشه؟ حداقل بگید مثلا 3 سال خانوادمون از ایران ساپورتمون کردن. اینجوری که شما می گین طرف دکترا هم داشته باشه با 10 سال سابقه کار بره اونجا باهاش مثل یه گاو بیسواد برخود میشه که تازه باید فرانسه یاد بگیره، دانشگاه بره، مدرک بگیره دنبال کار بگرده و خدا رحمتش کنه. اینطوری این بنده خدا 50 سالش میشه. اینه رویای کانادایی؟؟ از این چاله دربیایم و بیفتیم تو اون چاه؟ پس اینهمه از درامدای آنچنانی میگن از وضع زندگی و خونه و ماشین میگن همش چرته؟ همه دارن خالی میبندن؟ خواهش میکنم درست جواب بدید و شرایط کار و زندگیو بگید. نه مثل کسایی که فکر می کنن اگه 4 تا ایرانی بیان جاشون تنگ میشه. انصاف داشته باشید. ایران هر روز داره شرایطش برای زندگی غیر قابل تحمل تر میشه. اگه کانادا یا هر جای دیگه ای امیدی برای زندگی هست حق همه ماهاست. چرا با تعاریف و سخت نشون دادن شرایط برای من و امثال من فقط نا امیدی رو بیشتر میکنین؟؟ خواهشا درست و کامل جواب بدید. کسی که با مدرک فوق لیسانس عمران میاد اونجا باید چیکار کنه؟؟ مدرک مارو قبول ندارن؟ باشه. قبول. میریم اونجا درس میخونیم دوباره. اما تو این مدت تحصیل با چی زندگی کنیم؟؟ نکنه کار هم نمیشه کرد؟ پس باید با هوا زندگی کنیم؟ معذرت می خوام واقعا حالم از دیدن بحثتون بد شد. وقتی از کسی تنها امیدشو بگیری دیگه هیچ چیزی براش نمی مونه. من و مطمئنا خیلیای دیگه به امید یه زندگی بهتر از این جهنمی که الان توشیم دوست دارم مهاجرت کنیم. اما اینجوری که شما میگین ما الان داریم تو بهشت زندگی می کنیم. فقط موندم شماهایی که درین جواب میدین اگه اونجا بده چرا اونجایین؟ بیاین ایران تا باهم از این بهشت لذت ببریم.

Junior Member

سلام،این که بچه‌ها اینجا زحمت میکشن می‌نویسند دلیلش اینکه شما با آگاهی‌ بیاید من اکثر کس‌های که به قول شما با رویای کانادایی آمدن دیدم که بیشتر بهشون فشار میاد تا کسیکه میدونه چه خبره. رویا رویا است مهاجرت تازه یه شروع تازه یه دورهٔ سخته که اگه تحملش کنی‌ و راه درست رو بری هر روز راحتتر می‌شه شما اگر می‌خوای در رشتهٔ خودت فعالیت کنی‌ یه کم باید یه مقدماتی رو بگذرونی و تو اون دوران هم میتونی‌ یه کار معمولی‌ داشته باشی‌
    vive le québec

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)