صفحه 84 از 186 نخستنخست ... 34747576777879808182838485868788899091929394134184 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 831 تا 840 , از مجموع 1855

موضوع: اوضاع واقعی کار و روش‌های سرمایه‌گذاری به روایت دوستان ساکن كانادا

Member
    رشته و دانشگاه
    Dentistry

پیش فرض پاسخ : اوضاع واقعی کار در كانادا (به روایت دوستان ساکن كانادا) + سوالات ديگر دوستان

بچه ها سلام.
    دوستاني كه الان مدتي در كانادا هستند لطف ميكنند بگن اوضاع اين فرنچايز ها چطوره؟. منظورم اينه كه ايا مي صرفه و درامدش نسبت به سرمايه گذاري چقدره و ايا تضميني داره؟ ممنون ميشم راهنمايي كنين.
    NOC: 3113
    File no: June.14.2011,In process in Warsaw:sept.12.2011//Medical: Jan.25.2012//Passport request: April.4.2012
    Decision made:April.27.2012//passport delivery:May.7.2012
    landed:July.19.2012

پیش فرض پاسخ : اوضاع واقعی کار در كانادا (به روایت دوستان ساکن كانادا) + سوالات ديگر دوستان

سلام به همه دوستان

میخواستم یک دید واقع بینانه از اوضاع کاری در کانادا بدین !

من فکر کنم هرطور حساب کنیم ، احتمالا وضع بهتر از ایرانه ، اما چقدر بهتر؟

اگه مثلا من برای فوق لیسانس بیام و یک فوق مهندسی بگیرم ، سریع بعد تحصیل برام کار مناسب تحصیل و هزینه ای که کردم هست؟ درآمدم اینقدری هست که بتونم زندگی تشکیل بدم؟ ماشین بخرم و ....؟

توی ایران شاید یک نفر بعد فارق التحصیلی ، حداقل بین 5 تا 10 سال باید کار کنه که بتونه یه ماشینی بخره و یه خونه زندگی تشکیل بده ... اونجا وضع چطوره؟

و یک سوالی که فوووووووووق العاده واسم مهمه اینکه :

اونجا شان و مرتبه ما حفظ میشه؟ آیا در همه جهات با شهروندای اونجا برابریم ؟ (حداقل در زمینه کاری) یا به ما کارهای سطح پایینتر رو میدن و همیشه هم باید با ترس و لرز کار کنیم که فردا بیرونمون نکنن!!

Senior Member Gela آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer science-State university of New York at Buffalo

شما از اول شروع به خوندن تاپیک بکن، بعد از 2-3 صفحه به جوابت میرسی.

برای دانلود نرم افزار شبیه ساز بخش Listening TOEFL iBT کلیک کنید.
    سوال خود را در انجمن ارسال کرده و لینک را به پروفایل من بفرستید.
    درباره ی وضعیت فاند و پذیرش مستر/دکترا سوال نپرسید چون من اطلاعی ندارم.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_ نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان

اگه مثلا من برای فوق لیسانس بیام و یک فوق مهندسی بگیرم ، سریع بعد تحصیل برام کار مناسب تحصیل و هزینه ای که کردم هست؟ درآمدم اینقدری هست که بتونم زندگی تشکیل بدم؟ ماشین بخرم و ....؟
    اگر بتونید کار مناسب پیدا کنید بله درآمدش انقدری هست که بتونید یک زندگی اولیه رو شروع کنید و بتدریج بالا ببرید. اگر بتونید کار پیدا کنید.

و یک سوالی که فوووووووووق العاده واسم مهمه اینکه :

اونجا شان و مرتبه ما حفظ میشه؟ آیا در همه جهات با شهروندای اونجا برابریم ؟ (حداقل در زمینه کاری) یا به ما کارهای سطح پایینتر رو میدن و همیشه هم باید با ترس و لرز کار کنیم که فردا بیرونمون نکنن!!
    کاملا برابرید، یعنی عین خود کانادایی ها همیشه باید در ترس و لرز باشید که فردا بیرونتون نکنند

Member
    رشته و دانشگاه
    Urban Management (Erasmus University Rotterdam

سلام دوستان من دو ماه و نیمه اومدم کانادا خواستم بگم من فوق لیسانس معماری شهید بهشتی و ۱۳ سال سابقه کار در مشاور ‍پیمانکاری و اجرا دارم و قبل اومدن کانادا دو دوره رویت و یک دوره وی ری یاد \رفتم از وقتی اومدم برای بیشتر از ۶۰ تا کار اپلای کردم یکیشونم جواب ندادن خلاصه اینجا از شما سابقه کار کانادایی میخوان خانما از صندوقداری و آقایان از حمل با گاری در فروشگاه وال مارت شروع میکنند البته اگر انگلیسیشون در سطح عالی باشه چون رقابت شدیده
    Applied from NL through Berlin Aug 2004 - Sent to Damuscus Feb 2005
    Update Letter June 2009 Sent to Damuscus Aug 2009 Application sent ot Warsaw April 2010
    Medical Request 14th Sep 2011 Received to London 28 sep
    PassR 8 Nov - Visa 31 Dec =83 months

نقل قول نوشته اصلی توسط Mojola نمایش پست ها
    سلام دوستان من دو ماه و نیمه اومدم کانادا خواستم بگم من فوق لیسانس معماری شهید بهشتی و ۱۳ سال سابقه کار در مشاور ‍پیمانکاری و اجرا دارم و قبل اومدن کانادا دو دوره رویت و یک دوره وی ری یاد \رفتم از وقتی اومدم برای بیشتر از ۶۰ تا کار اپلای کردم یکیشونم جواب ندادن خلاصه اینجا از شما سابقه کار کانادایی میخوان خانما از صندوقداری و آقایان از حمل با گاری در فروشگاه وال مارت شروع میکنند البته اگر انگلیسیشون در سطح عالی باشه چون رقابت شدیده
    شوخی میکنی
    شما با فوق لیسانس معماری رفتی اونجا و باید با گاری فروشگاه کارت رو شروع کنی؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!
    مخم هنگ کرد

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    اگر بتونید کار مناسب پیدا کنید بله درآمدش انقدری هست که بتونید یک زندگی اولیه رو شروع کنید و بتدریج بالا ببرید. اگر بتونید کار پیدا کنید.

کاملا برابرید، یعنی عین خود کانادایی ها همیشه باید در ترس و لرز باشید که فردا بیرونتون نکنند
    پس اوضاع کار در کانادا هم در حد آمریکا داغونه؟!!
    اینهمه تلوزیون ما میگه بحران جهانی شده و اینقد نفر هر روز بیکار میشن و تظاهرات میشه و .... پس داره راست میگه!!

نمیدونم الان این برداشتی که من داشتم چقدر درست بودش؟؟ من اولین اولویتم واسه مهاجرت کار هستش و اونم یک کاری که مثلا من تو ایران نتونم بدست بیارمش!! نه اینکه برم گاری فروشگاه هل بدم و ....!!

ApplyAbroad Guru

پس اوضاع کار در کانادا هم در حد آمریکا داغونه؟!!
    اینهمه تلوزیون ما میگه بحران جهانی شده و اینقد نفر هر روز بیکار میشن و تظاهرات میشه و .... پس داره راست میگه!!

نمیدونم الان این برداشتی که من داشتم چقدر درست بودش؟؟ من اولین اولویتم واسه مهاجرت کار هستش و اونم یک کاری که مثلا من تو ایران نتونم بدست بیارمش!! نه اینکه برم گاری فروشگاه هل بدم و ....!!
    اوضاع کار در کانادا و امریکا الآن چندان هم بد نیست. منتهی بازار کار امریکای شمالی اصولا خیلی رقابتی است. حتی در اوج بازار کار هم یک شرکت ممکنه صد نفر رو اخراج کنه و همزمان دویست نفر جدید بجاشون استخدام کنه. باید همیشه اسکیل ست خودتون رو آپدیت نگهدارید.

مهاجرت عموما به معنی از اول شروع کردن است و سابقه کاری شما معمولا در خارج به دردی نمیخورد. این تاپیک رو از صفحه اول بخونید یک دید کلی از موضوع دستتون میاد.

پس میشه اینطور نتیجه گرفت که کار هست ، اگر شما تخصصش رو داشته باشید .... درسته؟

اما در مورد از صفر شروع کردن و هل دادن گاری !! من توی همین فروم خوندم که phd ها واسه پیدا کردن کار مشکل دارند چون overqualified میشن اگر درست بگم و باید حتما کاری در سطح مدرکشون پیدا کنن که کم هستش ... بعد چطور این دوستمون با فوق لیسانس ........

اینو متوجه نمیشم من؟!

ApplyAbroad Guru

پس میشه اینطور نتیجه گرفت که کار هست ، اگر شما تخصصش رو داشته باشید .... درسته؟

اما در مورد از صفر شروع کردن و هل دادن گاری !! من توی همین فروم خوندم که phd ها واسه پیدا کردن کار مشکل دارند چون overqualified میشن اگر درست بگم و باید حتما کاری در سطح مدرکشون پیدا کنن که کم هستش ... بعد چطور این دوستمون با فوق لیسانس ........

اینو متوجه نمیشم من؟!
    ایشون سابقه کار کانادایی ندارند و مسئله زبان هم مشکل عمده ای است. همین صفحه ها را از اول مطالعه کنید دوستان اطلاعات مفصلی داده اند.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)