صفحه 106 از 123 نخستنخست ... 65696979899100101102103104105106107108109110111112113114115116 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,051 تا 1,060 , از مجموع 1227

موضوع: یافتن هم‌خانه در کانادا

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ریاضی - دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه زنجان

پیش فرض پاسخ : یافتن هم‌خانه در کانادا

سلام
    من از سپتامبر امسال برای فرصت مطالعاتی ۶ یا احتمالا ۹ ماهه دارم میرم اتاوا
    خوشحال میشم اگر کسی در این بازه زمانی اونجا هست به من هم خبر بده که از تجربیاتشون استفاده کنیم

سلام
    من الان سه روزه اومدم ونکوور توی برنابی هتل گرفتم، هرچی توی سایت Craigslist و kijiji شماره یا ایمیل برای اجاره خنه پیدا میکنم و اس میدم و ایمیل میدم کسی جواب نمیده ، نگرانیم اینه که تا اخر ماه نتونم اصلا جایی رو پیدا کنم دیگه برام دردسر میشه
    دوستان راه دیگه ای رو سراغ دارن برای پیدا کردن خونه ؟
    ممنون میشم راهنماییم کنید چون وقتم خیلی محدوده

سلام
    من وينيپگ هستم و از ابتداى ماه August ميخوام اتاق مبله خودم رو واگذار كنم. اگر خانمى علاقه مند بود پيام بده.
    ممنون.

Junior Member

[QUOTE=i_am_parisa;2249974]با سلام
    من برای حدودای اوایل آگوست به بعد دنبال همخونه ای خانم میگردم برای شهر ونکوور ( در واقع برنابی - کوکویتلام).
    من الان در یک آپارتمان دو خوابه در نزدیکی دانشگاه سایمون فریزر ساکن هستم که نزدیک همه جور فروشگاه و بانک و ایستگاه قطار و اتوبوس ... هست. از اوایل آگوست یا کمی زودتر، یکی از اتاقها رو میخوام اجاره بدم. لطفا اگر علاقه مند هستید به من خبر بدید که اطلاعات بیشتر بدم.
    ممنون
    پریسا

سلام
    میخواستم بدونم هنوز خونتون available هست؟

سلام بجه ها
    من به یه مشورت فوری احتیاج دارم چون تا اخر جون باید خونه رو پیدا کنم، بعضی از صاحبخونه ها توی ونکوور نیستن، توی شهرهای دیگه یا بعضا توی کشور دیگه ای هستن، بعضیاشون میگن که ما کنتراکت و کلید رو برات ارسال میکنیم تو پول رو قبلش واریز کن، که به نظر من اصلا منطقی نمیاد، کلا چطوری میشه با اینایی که نیستن قرار داد بست؟ ایا راهی داره ؟

Senior Member fanta آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط hatef_8 نمایش پست ها
    سلام بجه ها
    من به یه مشورت فوری احتیاج دارم چون تا اخر جون باید خونه رو پیدا کنم، بعضی از صاحبخونه ها توی ونکوور نیستن، توی شهرهای دیگه یا بعضا توی کشور دیگه ای هستن، بعضیاشون میگن که ما کنتراکت و کلید رو برات ارسال میکنیم تو پول رو قبلش واریز کن، که به نظر من اصلا منطقی نمیاد، کلا چطوری میشه با اینایی که نیستن قرار داد بست؟ ایا راهی داره ؟
    بنظر کلاهبرداری میاد
    Don't feed the trolls

Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه تهران -زمين شناسي نفت

نقل قول نوشته اصلی توسط hatef_8 نمایش پست ها
    سلام بجه ها
    با سلام
    فكر كنم تعداد انهايكه هستند بيشترهست هميشه يا اكثر موارد براي تحويل خونه طرف بايد باشه.اين مشكوك هست.
    CIO: 7 - dec - 2009
    MED: 2 - jan - 2014
    P.R: 13 - oct - 2014

با سلام خدمت همه دوستان
    من دانشجوی دکتری هستم و برای اول سپتامبر (11 شهریور) برای یک فرصت تحقیقاتی 4 ماهه به کلگری خواهم آمد . از دوستان ( خانم ) که مایل به گرفتن هم خانه هستند ممنون میشوم به من پبام خصوصی بدهند .
    ممنون
    ویرایش توسط soltani598 : July 1st, 2016 در ساعت 12:54 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط soltani598 نمایش پست ها
    با سلام خدمت همه دوستان
    من دانشجوی دکتری هستم و برای اول سپتامبر (11 شهریور) برای یک فرصت تحقیقاتی 4 ماهه به کلگری خواهم آمد . از دوستان ( خانم ) که مایل به گرفتن هم خانه هستند ممنون میشوم به من پبام خصوصی بدهند .
    ممنون
    البته دوستانی هم که در ایران هستند و در همین زمان قصد سکونت در کلگری را دارند ممنونن میشوم پیامم بدهند که از همین جا برای گرفتن جا هماهنگ شویم
    باز هم ممنون

سلام به همه
    من توی ونکوور از اول آگوست دنبال خونه میگردم - کسی همخونه میخواست لطفا به من اطلاع بده

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)