صفحه 122 از 123 نخستنخست ... 2272112113114115116117118119120121122123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,211 تا 1,220 , از مجموع 1227

موضوع: یافتن هم‌خانه در کانادا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : یافتن هم‌خانه در کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط aralizadegan نمایش پست ها
    سلام دوستان

بنده احتمالا تا یکی دو ماه دیگه بیام ونکوور. دنبال سابلت یا هم اتاق برای مدت 1-3 ماه میگردم. لطفا اگه مورد مناسبی هست به بنده اطلاع بده

متشکرم

سلام،

من هم همون تاریخ ونکوور هستم. فقط من نفهمیدم شما آقایید یا خانم!

سلام. به دنبال همخونه اقا در دانشگاه یورک هستم (چه از سپتامبر چه از تابستون).ممنون

Junior Member

سلام
    من از 5 می تورنتو هستم. دنبال همخونه یا جایی برای اسکان تا آخر می هستم. لطفا اگر موردی هست بفرمایید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    HRS at FDU

من برای دسامبر ونکوور هستم برای اشتراک گذاشتن منزل اگر موردی بود بگند ممنون میشم
    اقا و ۳۰ ساله هستم

سلام امیر هستم 14 June ونکوور هستم میخواستم بدونم کسی از دوستان به دنبال همخونه ای نیست ممنون میشم اگر موردی بود خبرم کنه و دراخر ۱۹ سالم هست خیلی ممنون

Junior Member

سلام من آخر هفته اتاوام ۱۷ می
    کسی هست برا اتاوا دنبال خوبه بگرده
    ممنون

سلام. به دنبال همخونه آقا در دانشگاه کنکوردیا از اول ماه سپتامبر هستم. باتشکر

Junior Member

سلام
    در ماه نوامبر دو هفته در مونترال هستم. دو هفته در تورنتو. هر دوdowntown. نزدیک دانشگاه های تورنتو و مک گیل.
    دنبال یک جای کوچیک و تمیز برای هم خونه شدن هستم. ( نیاز به اتاق ندارم.بیشتر بیرون هستم) و بودجه بر اساس کیفیت هر کدوم از شهرها ( برای دو‌هفته)در حد ۲۰۰/۳۰۰ دلار.
    خانم هستم ۲۹ ساله.
    ضمانا من با کوله میام و در صورتی که همخونه قطعی شد میتونم کل بارم رو برای ایشون از ایران بیارم ( وسایل مطمین و مشخص در حد ۱۴/۱۶ کیلو) و در این صورت نیاز به پیکاپ از فرودگاه خواهم داشت.

Junior Member

پیکاپ بدون ماشین البته. در حدی که من کوله خودم رو بیارم و ایشون چمدان خودشون رو.

نقل قول نوشته اصلی توسط na_fa نمایش پست ها
    سلام
    در ماه نوامبر دو هفته در مونترال هستم. دو هفته در تورنتو. هر دوdowntown. نزدیک دانشگاه های تورنتو و مک گیل.
    دنبال یک جای کوچیک و تمیز برای هم خونه شدن هستم. ( نیاز به اتاق ندارم.بیشتر بیرون هستم) و بودجه بر اساس کیفیت هر کدوم از شهرها ( برای دو‌هفته)در حد ۲۰۰/۳۰۰ دلار.
    خانم هستم ۲۹ ساله.
    ضمانا من با کوله میام و در صورتی که همخونه قطعی شد میتونم کل بارم رو برای ایشون از ایران بیارم ( وسایل مطمین و مشخص در حد ۱۴/۱۶ کیلو) و در این صورت نیاز به پیکاپ از فرودگاه خواهم داشت.
    شما ار بی ان بی رو چک کردی؟ اون هم قیمت های اروزنی در میاد و دیکه هم نیاز نیس با کسی هم خونه باشی.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)