صفحه 107 از 123 نخستنخست ... 757979899100101102103104105106107108109110111112113114115116117 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,061 تا 1,070 , از مجموع 1227

موضوع: یافتن هم‌خانه در کانادا

Member
    رشته و دانشگاه
    فارغ التحصیل دکترای الکترونیک - UBC Canada

پیش فرض پاسخ : یافتن هم‌خانه در کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط hatef_8 نمایش پست ها
    سلام بجه ها
    من به یه مشورت فوری احتیاج دارم چون تا اخر جون باید خونه رو پیدا کنم، بعضی از صاحبخونه ها توی ونکوور نیستن، توی شهرهای دیگه یا بعضا توی کشور دیگه ای هستن، بعضیاشون میگن که ما کنتراکت و کلید رو برات ارسال میکنیم تو پول رو قبلش واریز کن، که به نظر من اصلا منطقی نمیاد، کلا چطوری میشه با اینایی که نیستن قرار داد بست؟ ایا راهی داره ؟
    این یه کلاهبرداری مرسوم هست و خیلی هم همیشه پلیس تاکید میکنه که گول اینها رو نخورین. مواظب باشید تا خونه رو ندیدین پولتون رو دست کسی ندین.
    این شروع ماجراست ...

سلام. من برای چند هفته اتاق می خوام در اتاوا.ترجیحا هم نزدیک دانشگاه اتاوا هم باشه. اگه کسی هست لطفا پیغام بدید.ممنون
    آنکه دایم هوس سوختن ما می کرد کاش می آمد و از دور تماشا می کرد

Junior Member

سلام دوستان، من اواخر آگوست واترلو خواهم بود، خوشحال میشم اگر کسی دنبال هم خونه در این شهر هست اطلاع بده تا یه هماهنگی داشته باشیم. یا اگر کسی برای چند هفته هم خونه موقت می خواد باز اطلاع بده. ممنون

* اگه کسی هم ادرس تلگرام یا واتساپ ایرانیای دانشگاه واترلو داره ممنون میشم به صورت خصوصی ارسال کنه)
    ویرایش توسط gitandgik : July 11th, 2016 در ساعت 11:45 AM

سلام دوستان من برای آگوست به ادمنتون خواهم رفت ایا کسی هست با من هم خانه بشه یا نیاز به هم خانه داشته باشه
    ممنون میشم همکاری کنید با دادن پیام خصوصی.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مدیریت بازرگانی - دانشگاه پیام نور تهران

دوستان من اگوست می خوام برم وینی پگ برای یکماه نیاز به خونه دارم کسی هست که اطلاعات داشته باشه در این خصوص ؟

سلام دوستان، یه اتاق یا هم خونه ای برای 1 آگوست به بعد تو شهر کینگستون میخام. ممنون میشم کسی اگر هست پیام بده.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghazal_nhy نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من دنبال یه همخونه هستم,دختر,الان توی یه اپارتمان توی خیابون یانگ هستم,برای ماه اگوست,اگر کسی دنبال همخونه بود خوشحال میشم بهم پیغام بده با هم اشنا بشیم,و میتونیم همین اپارتمان بمونیم یا جای دیگه رو داخل تورنتو پیدا کنیم,برای من محدوده مسیری که به تی تی سی یا وای ار تی بخوره فرقی نداره
    سلام من برای اکتبر میام تورنتو خانم هستم میشه لطفا شرایط خونه رو بگید

Junior Member

سلام دوستان من خانم هستم برای اکتبر میام تورنتو دنبال همخونه خانم هستم اگه موردی هست ممنون میشم خبر بدید

Junior Member

سلام دوستان. اپارتمان در کلگری برای 11 ماه اجاره در مرکز شهر از اول اگوست موجود هست. 1 خوابه 1000 دلار ماهی شامل تمام یوتیلیتی (اب و برق و گرمایش).

با سلام.
    یک اتاق تمام مبله در کلگری (15 دقیقه پیاده روی تا دانشگاه کلگری) برای ماه آگوست و هفته اول سپتامبر به یک خانم سابلت داده می شه. منزل به طور کلی سه خوابه هست و دو خانم دانشجوی ایرانی دیگه ساکن خونه هستن. اجاره ماهی 480 دلار شامل تمام یوتیلیتی و اینترنت هست. درصورت تمایل و دیدن عکس ها به بنده اطلاع بدین. با تشکر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)