صفحه 56 از 123 نخستنخست ... 6464748495051525354555657585960616263646566106 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 551 تا 560 , از مجموع 1227

موضوع: یافتن هم‌خانه در کانادا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : یافتن هم‌خانه در کانادا

من به دنبال همخونه ای خانم (ترجیحا دانشجو) از اول سپتامبر در مونترآل هستم. آپارتمان من یک خوابه ½ 3 واقع در مرکز شهر خیابان Mackay به فاصله 3 دقیقه ای دانشگاه کنکوردیا (دانشکده مهندسی و هنر) هست. بسیار تمیز، در طبقه 10 ساختمان با دید خیلی خوب هستش. نزدیک به بسیاری از امکانات مثل مترو (Guy Concordia) ، اتوبوسهای خط 165، 166،24 و... و فروشگاههای بزرگ و رستورانها.
    اجاره 500 دلار ماهیانه شامل همه هزینه ها ( برق ، گرمایش، آب گرم ...) به غیر از اینترنت ( که بین هر دو ما تقسیم خواهد شد) است. من در living room هستم بنابراین اتاق برای اجاره است.
    Address: 2150 Mackay
    Post code: H3G 2M2
    برای اطلاعات بیشتر و هماهنگی پیغام بگذارید.

از 25 آگوست دنبال هم خانه خانم در ونکوور هستم (برای دانشگاه UBC). دوخوابه (2 نفر) یا سه خوابه (3 نفر)
    لطفا پ خ بدین.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : یافتن هم خانه ای در کانادا

سلام
    من به زودی از تورونتو تغییر مکان خواهم داد و اتاق خودم در خانه ای دو خوابه مستقر در داون تاون تورونتو را برای دو ماه (سپتامبر و اکتبر) سابلت می کنم .
    خانه طبقۀ چهاردهم ، دارای استخر، باشگاه ورزشی و لاندری می باشد. همچنین بسیار نزدیک به دانشگاه رایرسون (فاصلۀ 5 دقیقه پیاده روی ) و دانشگاه تورونتو ( 30 دقیقه پیاده، با اتوبوس 15 دقیقه) می باشد. هم خانه ای من دختری دانشجوی در دانشگاه تورونتو هست. قیمت سابلت برای هر ماه 680 دلار می باشد و همه چی در این مبلغ اینکلود می باشد به غیر از اینترنت. اگر مایل باشید لطفاً هر چه سریعتر به بنده پیغام بدید.خانه بسیار نزدیک به مراکز خرید از جمله : no-frills,fresh.co,eaton centerاست.
    ویرایش توسط Bernadot : September 7th, 2013 در ساعت 05:43 PM دلیل: درج ایمیل خلاف مقررات

Junior Member

پیش فرض پاسخ : یافتن هم خانه ای در کانادا

Hi, I am looking for a female student who is going to study in Toronto. I am renting one bedroom in a two-bedroom unit. please contact me if you are interested .
    Thank you

Junior Member

sسلام من 2 هفته دیگه میرم ساسکاتون. اصلا نمیدونم چطوری خونه اجاره کنم؟ لطفا کمکم کنید ازتهران چطوری باهاشون ارتباط برقرار کنیم؟

من یک سوئیت بزرگ دو خوابه در کلگری دارم و فقط برای ماه سپتامبر میتونم هم خانه بیاورم.. برای دانشجویانی که تازه می رسند گزینه ی خوبی است چون فرصت می کنند خانه خودشان را پیدا کنند.
    یوتیلیتی + اینترنت + تی وی شامل می باشد.
    واقع در 49st nw T3A 0k2 دسترسی خیلی خوبی به دانشگاه داره.
    قیمت 500 دلار

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. at Industrial Marketing

دوستان سلام
    من برای 24 نوامبر اگر خدا خواهد بخواهد دارم می ایم ونکوور. اگر کسی از دوستان ساکن انجا مایله که بنده را به عنوان هم خانه قبول کنه لطفا پیام خصوصی بگذارد. ضمنا بنده آقا هستم و برای من جنسیت مهم نیست زیرا هر کس زندگی خودشو داره و اصلا نمی خواهم مزاحم کسی باشم.
    ارادتمندم.

سلام
    من ونکوور هستم و جایی موقتا ساکنم. برای اکتبر دنبال خونه و هم خونه ام (خانم)

Junior Member

به يك همخانه خانم در تهران نيازمنديم. از افرادي كه قصد مهاجرت به كانادا دارند

Member
    رشته و دانشگاه
    Engineering , University of Alberta

من از اول اکتبر دنبال هم خونه خانم هستم در ادمونتون...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)