صفحه 66 از 123 نخستنخست ... 16565758596061626364656667686970717273747576116 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 651 تا 660 , از مجموع 1227

موضوع: یافتن هم‌خانه در کانادا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : یافتن هم‌خانه در کانادا

سلام
    از دوستان کسی هست تو کلگری دنبال همخونه باشه از اواسط می....

Junior Member

سلام

یک اتاق در خونه بزرگ با امکانات کامل از تاریخ ۱۹ جولای تا ۲۴ اگوست در ونکوور خیابان دانبار (Dunbar) بسیار نزدیک به یو بی سی (۵ دقیقه با اتوبوس) -- خودم ۱ماه مسافر ایران هستم ---

برای یک تازه وارد که دنبال هم خونه در یک ماه اول ورود هست یا مسافر بسیار مناسب هست. اگر کسی علاقه مند بود لطفا پیام خصوصی بده. ممنون

Junior Member

سلام

من واسه ترم 3 سپتامبر 2014 از دانشگاه ویکتوریا پذیرش دارم . دنبال همخانه ی دختر می گردم .

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mina91127081 نمایش پست ها
    سلام
    من برای سپتامبر 2014 از دانشگاه ويکتوريا(UVic) پذيرش دارم اگر کسی دنبال هم خونه هست لطفاً بگه.
    سلام

منم واسه این دانشگاه پذیرش دارم . خوشحال میشم آشنا بشیم.

من برای ماه جولای در شهر ادمونتون دنبال جایی برای همخونه شدن هستم اگر کسی همخونه میخواد خبر یده لطفا

Junior Member

سلام دوستان
    من 9 جولاي ميرسم مونترال . براي مدت حدود يكماه به دنبال همخونه خانم هستم. و بعد از اون حدود نيمه آگوست به بعد تورنتو خواهم بود. براي تورنتو هم اگر كسي همخونه خانم سراغ داره لطفا پيام خصوصي بگذاره.

Junior Member

سلام

یک اتاق در خونه بزرگ با امکانات کامل از تاریخ ۱۹ جولای تا ۲۴ اگوست در ونکوور خیابان دانبار (Dunbar) بسیار نزدیک به یو بی سی (۵ دقیقه با اتوبوس) -- خودم ۱ماه مسافر ایران هستم ---

برای یک تازه وارد که دنبال هم خونه در یک ماه اول ورود هست یا مسافر بسیار مناسب هست. اگر کسی علاقه مند بود لطفا پیام خصوصی بده. ممنون

Senior Member

آيا كسي در كلگري از تاريخ 17 جولاي به مدت دو هفته تا يه ماه نيازي به همخونه ندارههههههههههههههه؟

https://docs.google.com/spreadsheet/...rive_web#gid=0
    ويزا نما-آنكارا
    فايل نامبر كبك:نوامبر 2010-مصاحبه:نوامبر 2012-فايل نامبر فدرال: 14فوريه 2013- مديكال 28 فوريه 2014

Junior Member

Xman عزيز
    ميشه راهنمايي كني به چه نحوي از صحيح بودن اطلاعات مطمئن بشيم . در ايران ما به واسطه آژانس مسكن به افراد اعتماد ميكنيم . اونجا به چه شكلي هست . مثلا اگه با آگهي يه جاي مناسب پيدا كرديم چه مراحلي رو براي چك اينكه طرف واقعا صاحب خونه هست و داريم اونجا رو فقط ما اجاره ميكنيم بايد طي كنيم؟ ممنون ميشم راهنمايي كني من بزودي دارم ميرم مونترال و در اين مورد نگرانم

نقل قول نوشته اصلی توسط bahar321 نمایش پست ها
    Xman عزيز
    ميشه راهنمايي كني به چه نحوي از صحيح بودن اطلاعات مطمئن بشيم . در ايران ما به واسطه آژانس مسكن به افراد اعتماد ميكنيم . اونجا به چه شكلي هست . مثلا اگه با آگهي يه جاي مناسب پيدا كرديم چه مراحلي رو براي چك اينكه طرف واقعا صاحب خونه هست و داريم اونجا رو فقط ما اجاره ميكنيم بايد طي كنيم؟ ممنون ميشم راهنمايي كني من بزودي دارم ميرم مونترال و در اين مورد نگرانم

دوست عزیز در این زمینه مقالات زیادی نوشته شده است شما با یک جستجوی ساده میتونید منابع بسیاری بدست بیارید.

توصیه میکنم لینک های زیر رو هم چک کنید :
    https://www.facebook.com/groups/montrealhome/
    https://www.facebook.com/groups/185325951599466/
    https://www.facebook.com/groups/Ads.Montreal/
    ضمناً سایت Kijiji.ca میتونه مفید باشه .
    در انتها مقاله ای رو به اشتراک گذاشتم که توصیه میکنم مطالعه بفرمائید.
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست
    First interview : APR 2011 , Second interview : FEB 2012, FFN : April2012 , Update Req. : Apr 2013
    Medical : 25 Nov. 2013 , Inprocess : 1 Apr. 2014 , DM : 7 Apr. 2014 , PR : 9 Apr. 2014

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)