صفحه 73 از 123 نخستنخست ... 23636465666768697071727374757677787980818283 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 721 تا 730 , از مجموع 1227

موضوع: یافتن هم‌خانه در کانادا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : یافتن هم‌خانه در کانادا

دوستان عزيز براي دانستن جزييات بيشتر به من بيغام خصوصي بدهيد تا عكسها را نشون بدم ،ابارتمان در تورنتو هست و اماده أجاره بصورت موقت و دائم ،

Junior Member

سلام

من دانشجوی دکترا دانشگاه وسترن انتاریو در لندن هستم. برای ماه دسامبر اگه کسی همخونه خانم می خواد لطفا پیغام بذاره.

سلام
    از دوستان اگر کسی برای زندگی در ونکوور دنبال همخونه هست لطفا پیام خصوصی بفرسته

نقل قول نوشته اصلی توسط mahboubej نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من دارم می رم اوتاوا و دنبال یه هم خونه ای دختر هستم اگر کسی مایلهلطفا پیام خصوصی بده

سلام
    مي خواستم بدونم شما الان اتاوا هستيد. من هم تا چند وقت ديگه انشا... مي خواهم بيام اتاوا. دنبال همخونه هستم.

لطفا اگر اطلاعات داريد بفرماييد.

سلام دوستان کسی در شهر کلگری خونه برای اسکان موقت و یا دائم و یا همخونه سراغ داره؟
    من دارم می رسم کلگری (در هفته آینده) و جایی برای موندن ندارم و هزینه هتل هم تا جا پیدا کردن برام مقدور نیست
    کسی محلی موقت و یا دائم و یا همخونه سراغ داره (خانم)

Junior Member

با سلام.
    من دانشجوی دکتری ایران هستم و برای فرصت مطالعاتی می خوام به دانشگاه تورنتو برم. احتمالا 11 nov به تورنتو می رم . دنبال خونه برای حداقل شش ماه هستم. در صورتی که کسی هم خونه بخواد یا پیشنهادی برای من داشته باشه از تماسش ممنون می شم.

سلام من برای یو بی سی پذیرش گرفتم و برای حدود 16 نوامبر دنبال هم خونه هستم برای ونکوور. اگه کسی هست لطفا به من پیام دهید

همخونه: خانم
    جهت: همراهی هنگام پرواز و اقامت
    مقصد: مونترال
    پرواز: اواخر فوریه یا اوایل مارچ
    رشته تحصیلی: زبان فرانسه
    جهت هماهنگی لطفا پیام بگذارید.

Junior Member

سلام دوستان

من و همسرم برای اوسط نوامبر میریم کلگری.دنبال سوئت مبله و یا سابلت با شرایط خوب هستم.اگه میتونید کمک کنید لطفا دریغ نکنید.
    هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستیم!!!!!!!!!!!!

دوستان توجه داشته باشن که در صورت داشتن همراه و همخانه (برای اقامت در مونترال) هزینه ها واقعا معقول درمیاد. من تو سایت های مختلف دارم سرچ می کنم و سوئیت های خیلی خوب و مناسبی پیدا می کنم که همگی نزدیک مترو واقع شده و خیلی تمیز و مجهزه ولی فقط می مونه یک یا دو همخونه که هزینه اقامت نصف بشه یا حتی کمتر واقعا پرداخت کردن هزینه ها به تنهایی کار سختیه پس دوستانی که محدودیت مالی دارن لطف کنن این مورد رو درنظر بگیرن و پیغام بذارن
    ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)