نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 , از مجموع 8

موضوع: افتتاح حساب در یک بانک خارجی؟

پیش فرض افتتاح حساب در یک بانک خارجی؟

سلام

من به یه مشکلی بر خوردم و باید یک حساب در یکی از بانک های خارجی مثلا( در دبی یا اروپا) باز کنم و مقداری پول به اون واریز کنم. کسی میدونه چجوری میشه این کار رو انجام داد؟ یعنی در حالی که در ایرانی در یک بانک خارجی حساب باز بکنی. از صرافی ها پرسیدم اما کاری نتونستن بکنن. لطفا اگر کسی راهی میشناسه بگه.

موفق باشین

Junior Member

پیش فرض پاسخ : افتتاح حساب در یک بانک خارجی؟

سایت های زیادی هستند که این کار رو انجام میدن. یه سرچ کوچولو تو گوگل!
    البته قبل از هر اقدامی از اعتبار آن سایت اطمینان حاصل کنید. چون سایت کلاهبردار در این زمینه کم نیست!

شاد باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط hesamk
    سایت های زیادی هستند که این کار رو انجام میدن. یه سرچ کوچولو تو گوگل!
    البته قبل از هر اقدامی از اعتبار آن سایت اطمینان حاصل کنید. چون سایت کلاهبردار در این زمینه کم نیست!

شاد باشید.
    والا ما که هرچی گشتیم نبود. اونایی هم که بود باید سیتیزنه یه سری کشورای خاص باشی, مثلا تو انگلیس یکی بوک که مثلا باید سیتیزنه استرالیا یا کانادا یا اتحادی اروپا باشی. اگر شما جایی میشناسی بگو لطفا.

نقل قول نوشته اصلی توسط amir32002 نمایش پست ها
    سلام

من به یه مشکلی بر خوردم و باید یک حساب در یکی از بانک های خارجی مثلا( در دبی یا اروپا) باز کنم و مقداری پول به اون واریز کنم. کسی میدونه چجوری میشه این کار رو انجام داد؟ یعنی در حالی که در ایرانی در یک بانک خارجی حساب باز بکنی. از صرافی ها پرسیدم اما کاری نتونستن بکنن. لطفا اگر کسی راهی میشناسه بگه.

موفق باشین

بله،شما ميتوانيد در کشور های ديگر ،به خصوص آذربايجان و قبرس حساب باز کنيد.اين کشور ها از لحاظ تحريم ها مناسبتر هستند وريسکشان کمتر است.

من آشنایی دارم که مقیم سوئد هست. ازش پرسیدم. میتونه 1 حساب باز کنه و کارت بگیره. آیا میشه من از ایران از طریق صرافی به اون حساب پول بریزم و در عوض از کارتی که اون شخص میگیره (و مشخصاتشو به من میده) استفاده کنم؟ مشکلی پیش نمیاد؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Master of IP Law - Beheshti Uni

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsanicoba نمایش پست ها
    من آشنایی دارم که مقیم سوئد هست. ازش پرسیدم. میتونه 1 حساب باز کنه و کارت بگیره. آیا میشه من از ایران از طریق صرافی به اون حساب پول بریزم و در عوض از کارتی که اون شخص میگیره (و مشخصاتشو به من میده) استفاده کنم؟ مشکلی پیش نمیاد؟
    نه مشکلی پیش نمیاد ولی یادتون باشه موقع پرداخت یا خرید اینترنتی وقتی از ایران به اینترنت متصل می شید حتما از وی پی ان استفاده کنین!! چون در غیر اینصورت برای دفعه اول برای چند روز و برای دفعات بعدی کارت رو بلاک میکنند به دلیل تحریم ها....
    موفق باشید

Junior Member

سلام
    درود
    من هفته بعد دارم میرم دبی،
    با این ویزاهای توریستی میشه حساب بانکی باز کرد و ویزا کارت گرفت یا یا انواع دیگه اش مثل debit card یا Prepaid card ؟
    کدام بانک(ها) ؟
    چقدر باید هزینه کدام و معمولا چه مدارکی لازم داره ؟

سپاس

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mdasdar نمایش پست ها
    سلام
    درود
    من هفته بعد دارم میرم دبی،
    با این ویزاهای توریستی میشه حساب بانکی باز کرد و ویزا کارت گرفت یا یا انواع دیگه اش مثل debit card یا Prepaid card ؟
    کدام بانک(ها) ؟
    چقدر باید هزینه کدام و معمولا چه مدارکی لازم داره ؟

سپاس

با اطلاعاتی که من دارم امکان افتتاح حساب با یه ویزای توریستی وجود نداره
    قوانین بانک های خارجی خیلی سخت گیرتره، با چهار روز موندن تو اون کشور خارجی ، حساب بانکی باز نمیشه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)