صفحه 129 از 137 نخستنخست ... 2979119120121122123124125126127128129130131132133134135136137 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,281 تا 1,290 , از مجموع 1370

موضوع: همه چيز در مورد شهر ونكوور

پیش فرض پاسخ : همه چيز در مورد شهر ونكوور

نقل قول نوشته اصلی توسط Sabbatical نمایش پست ها
    سلام دوستان
    يك سئوال داشتم از كساني كه تجربه رفتن به ونكووررو دارن. من شنيدم هزينه خورد و خوراك و پوشاك در ونكوور گرونتر از جاهاي ديگر هست. آيا اين درسته؟ ممنون ميشم راهنمايي بفرماييد
    اختلاف هزینه های روزمره زندگی در همه شهرهای کانادا برای کسی که کار میکنه قابل چشم پوشی هست ولی هزینه های بزرگتر مثل اجاره یا خرید خانه در جاهایی مثل ونکوور یا تورنتو با شهرهای کوچکتر اختلاف زیادی داذه

Senior Member Beginner آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc In Civil Engineering

عرض ادب

از دوستان کسی اطلاع داره در مورد شعب بانکی ونکوور؟ دنبال شعب دارای کارمند ایرانی میگردم.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط Beginner نمایش پست ها
    عرض ادب

از دوستان کسی اطلاع داره در مورد شعب بانکی ونکوور؟ دنبال شعب دارای کارمند ایرانی میگردم.
    وارد سایت بانک ها (مثلا rbc) بشید و از قسمت جستجوی شعب استفاده کنید. میتونید زبانهایی که در شعبه کارمندان به اون صحبت میکنند رو انتخاب کنید. فارسی هم جزو انتخابها هست.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

نقل قول نوشته اصلی توسط Beginner نمایش پست ها
    عرض ادب

شعبات واقع در مناطق ایرانی نشین مانند North Vancouver اکثر کارمندان ایرانی هستند.

نقل قول نوشته اصلی توسط arash-iran نمایش پست ها
    دوستان من از دانشگاه بریتیش کلمبیا فاند به مبلغ 23800 دلار گرفتم که بعد از کسر tuition و student fees حدود 17500 دلار واسم میمونه. میدونم این پول، پول زیادی نیست. ولی آیا میشه یک زندگی خیلی خیلی ساده دانشجویی با این مبلغ در ونکوور داشت؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط gbahrein نمایش پست ها
    بله . بسته به وضعیت لایف استایل و نیز صرفه جویی امکانپذیر بوده و بسیاری افراد دانشجو نیز با همین فاندها زندگی میکنند. البته زندگی در آپارتمان شیک در نزدیک کمپ و تفریحات هفتگی و... با این فاندها امکانپذیر نیست که منظور شما هم نیست ولی زندگی دانشجویی در آپارتمان اشتراکی با قدری فاصله از کمپ و صرفه حویی معمول این امر را ممکن می سازد.
    موفق باشید
    البته زندگی داخل کمپس (on-campus) هم کاملا امکان پذیره در صورتی که در واحدهای چهار خوابه مستقر بشید.
    همچنین بسته به دپارتمانی که ازش پذیرش دارید ممکنه بتونید TA به عنوان درآمد اضافه هم انجام بدید.

سلام به همه دوستان. همه اطلاعات رو كامل خوندم. سوالم درباره بيمه در بريتيش كلمبياست. اينطور كه سايتهاي مهاجرتي و اطلاعات كانادا نوشتن، خدمات بيمه توي كل كانادا رايگانه (بيمه درماني بيشتر) به جز دندانپزشكي و يه سري موارد ديگه.. آيا فقط بريتيش كلمبيا استثنا هست و رايگان نيست؟؟ دليلش چيه، ؟ و اگه بيمه هزينه داره ، ايا با توجه به درامد هزينه زيادي محسوب ميشه يا نه؟ كلا چه امكاناتي توي بقيه ايالتها مجاني هست و در ونكوور بايد براش پرداخت كرد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Raha18 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان گرامی
    از اونجایی که من شخصا خیلی به این انجمن مدیون هستم و دیدم در این تاپیک خیلی ها نگران خونه هستند گفتم تجربه شخصی خودم براتون بگم من و همسرم ماه نوامبر 2013 وارد ونکوور شدیم قبل از ورود قصد داشتیم به خاطر هزینه ها در منطقه متروتون برنابی ساکن بشیم اما باز هم ترجیح دادیم که از یک جای ارزون تر شروع کنیم و در حال حاضر در کوکیتلام هستیم که کرایه خونه 720 هست البته باید بگم که این از مدل خونه های Low-rise هست ولی خب به نسبت مبلغی که پرداخت میکنیم میشه گفت خونه اوکی هست ( من شخصا از کوکیتلام خوشم نمیاد ولی به خاطر هزینه فعلا اینجا هستیم ) اگر کسی از دوستان در این مورد سوالی داشت خوشحال میشم که بتونم جواب بدهم
    مرسي كه تجربه تون رو به اشتراك ميگذاريد. ميشه لطفا بفرماييد چرا از كوكيتلام خوشتون نمياد؟ و اينكه اگه تجربه ديگه اي داريد براي كسي كه تازه داره اقدام به مهاجرت ميكنه و ونكوور رو انتخاب كرده، بفرماييد، خيلي ممنونم

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط sara_gozin نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان. همه اطلاعات رو كامل خوندم. سوالم درباره بيمه در بريتيش كلمبياست. اينطور كه سايتهاي مهاجرتي و اطلاعات كانادا نوشتن، خدمات بيمه توي كل كانادا رايگانه (بيمه درماني بيشتر) به جز دندانپزشكي و يه سري موارد ديگه.. آيا فقط بريتيش كلمبيا استثنا هست و رايگان نيست؟؟ دليلش چيه، ؟ و اگه بيمه هزينه داره ، ايا با توجه به درامد هزينه زيادي محسوب ميشه يا نه؟ كلا چه امكاناتي توي بقيه ايالتها مجاني هست و در ونكوور بايد براش پرداخت كرد؟
    هزینه بیمه در بریتیش کلمبیا ماهانه باید پرداخت شود که ماهانه و براساس تعداد افراد تحت پوشش در سال اول اقامت پرداخت میکنید. از سال دوم به بعد بر اساس درآمد ممکن است شامل تخفیف در این پرمیوم شوید. دلیل تفاوت ایالتهای مختلف است و قوانین وگرنه به لحاظ استادنداردها و موارد تحت پوشش تفاوت چندانی بین ایالتهای مختلف نیست.
    https://www2.gov.bc.ca/gov/content/h...m-changes-2018
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

Junior Member

سلام دوستان کسی هست که در ونکور زندگی کنه و بگه که هزینه کرایه خونه و خوردو و خوراک و پوشاک و اینا در حد نرمال چقده ، یه جورایی حداقل و زندگی دانشجویی منظورمه ، مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط Nothing99 نمایش پست ها
    سلام دوستان کسی هست که در ونکور زندگی کنه و بگه که هزینه کرایه خونه و خوردو و خوراک و پوشاک و اینا در حد نرمال چقده ، یه جورایی حداقل و زندگی دانشجویی منظورمه ، مرسی
    بستگی به سبک زندگی خودتون داره
    اگر بخواید یه اتاق بگیرید و دانشجویی زندگی کنید میانگین هزینه ماهانه تقریبا 1000 تا 1500 دلار (تاکید کنم دلار کانادا هست ؛ که توی حساب کتاب دچار اشتباه نشید ) اگر بخواید یه بیسمنت یا آپارتمان اجاره کنید 1800 تا 2500 دلار .

هزینه خورد و خوراک 250 تا 400 دلار (واقعا بستگی به سبک زندگی داره )
    هزینه رفت و آمد 120 دلار اگر نزدیک به مترو باشید
    هزینه موبایل و اینترنت حدودا 75 دلار
    هزینه پوشاک که سرشکن میشه روی هزینه ماههای سال بستگی به خودتون داره
    و هزینه مسکن

چندتا سایت بهتون پیشنهاد میکنم ببینید تا بتونید بهتر درمورد هزینه ها مطلع بشید
    https://vancouver.craigslist.ca/search/roo
    https://vancouver.craigslist.ca/search/apa
    میتونید روی نقشه هم ببینید

https://www.yellowpages.ca/flyers/loc/vancouver-bc

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)