صفحه 132 از 137 نخستنخست ... 3282122123124125126127128129130131132133134135136137 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,311 تا 1,320 , از مجموع 1370

موضوع: همه چيز در مورد شهر ونكوور

پیش فرض پاسخ : همه چيز در مورد شهر ونكوور

نقل قول نوشته اصلی توسط pepsipersia نمایش پست ها
    منم متاسفانه همین مشکلو دارم 10 15 هزارتا بیشتر نمیتونم جور کنم با این وضعیت دلار به نظرتون کار جنرال چقدر طول میشکه گیرم بیاد و اینکه با این پول چند ماه میشه یه زندگی معمولی داشت؟؟؟
    ممنون
    کار به خودتون و شانستون بستگی داره شاید یکی دو هفتگی و شاید هم یکی دو ماه .
    چون هنگام مهاجرت معمولا یک سری هزینه های اولیه دارید مثل خرید لوازم منزل و ... بسته به قناعت خودتون از سه چهار ماه معمولی تا شش ماه همراه با کمی سختی با 10 هزار دلار کانادا

ApplyAbroad Guru

منم متاسفانه همین مشکلو دارم 10 15 هزارتا بیشتر نمیتونم جور کنم با این وضعیت دلار به نظرتون کار جنرال چقدر طول میشکه گیرم بیاد و اینکه با این پول چند ماه میشه یه زندگی معمولی داشت؟؟؟
    ممنون
    اگر مجرد هستید و شرایط زندگی صرفه جویانه در هر شرایطی را دارید می توانید روی این مساله حساب کنید. در عیر این صورت ممکن است برای زندگی با خانواده و در شرایط شهری مثل ونکوور با مشکلاتی در صورت پیدا نکردن منبع درآمدی مواجه شوید. توصیه من اینستکه در هر صورت اگر دنبال کار جنرال هستید و منبع درآمدی محدودی هم دارید شهری به جز ونکوور را انتخاب کنید. شهرهای کوچک عموما هزینه کمتری برای اجاره که عمده هزینه اقامتی است دارند. ونکوور به لحاظ هزینه های اقامت ممکن است حز بالاترین گزینه های ممکن برای شخصی به عنوان مهاحر باشد و عمدتا فرصتهای شغلی نیز ممکن است با رقابت بیشتری نسبت به حتی شهرهایی مثل تورنتو و مونترال همراه باشد. برای افرادی که دارای سرمایه مطمینتری هستند و برایشان عموما رفاه اولیه و شرایط آب و هوایی و وجود امکانات شهری بزرگ مطرح است می تواند گزینه مناسبی برای حتی شروع باشد وگرنه با 10-15هزار دلار بدون داشتن منبع درآمدی چندان انتخاب مناسبی نیست به ویژه اینکه در ابتدای مهاجرت هزینه هایی اولیه برای خرید و استقرار نیاز است که بخش عمده ای از آن در صورت نیاز به جابجایی بین استانی و .... ممکن است در دسترس مجدد نباشد.
    موفق باشید
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

ممنون
    بعضی از صاحبخونه ها درخواست پرداخت چند ماه اجاره رو همون اول دارن به خاطر اینکه نیوکامرها میتونن ریسک پرداخت نکردن اجاره داشته باشن . البته بعضیهاشون . ولی خیلیها هم اجاره دو ماه رو میخوان که اجاره ماه اول و آخر هست . این هم یکی دیگه از هزینه ها هست که باید مد نظر داشته باشین .
    البته من دیدم یکی برای اینکه یه درآمد حداقلی داشته باشه برای همون کارهای جنرال پیشنهاد داد که دستمزد کمتر بگیره بعد دوباره دنبال کار مناسبتر بگرده ( هم کار با دستمزد بیشتر هم کار در حوزه تخصصی خودشون )

سلام، من و خانوادم عازم ونكوور هستيم، ميخواستم در خصوص طريقه و يا هزينه هاي مهد كودك براي كودك زير ٢ سال اطلاعات داشته باشم، لازم به ذكر است كه بنده در دانشگاه پذيرش گرفتم !

ApplyAbroad Veteran
    redalireza آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc- IT - Tehran Polytechnic

نقل قول نوشته اصلی توسط alboudwarej نمایش پست ها
    سلام، من و خانوادم عازم ونكوور هستيم، ميخواستم در خصوص طريقه و يا هزينه هاي مهد كودك براي كودك زير ٢ سال اطلاعات داشته باشم، لازم به ذكر است كه بنده در دانشگاه پذيرش گرفتم !
    You may find answers to your questions here.
    PR : NOV 2013

Junior Member

دوست عزیز مهد کودک ها اینجا قیمت های مختلفی دارن. با توجه به اینکه در کدام شهر هستن و آیا ناهار میدن یا چقدر معروف هستن قیمت های مختلفی دارن. چون یک بیزنس خصوصی هست. اما بازه ی قیمتی برای کودکان زیر دوسال از ماهی 950 دلار تا 1500 دلار کانادا می باشد.
    بعضی از کالج ها یا دانشگاه ها هم مهدکودک دارن که کمی قیمتش مناسبتر هست. از دانشگاهتون سوال بفرمایید.

دوستان با سلام

می خواستم ببینم چطور میشه از ایران تو ونکوور برای چند ماه خونه سابلت کرد؟ میشه اعتماد کرد و پول به حساب صاحب اتاق ریخت؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط aralizadegan نمایش پست ها
    دوستان با سلام

می خواستم ببینم چطور میشه از ایران تو ونکوور برای چند ماه خونه سابلت کرد؟ میشه اعتماد کرد و پول به حساب صاحب اتاق ریخت؟
    سایتهایی مثل kijiji میتونید مواردی را پیداکنید و بررسی کنید تا پس از آمدن در صورتی که شرایطشان مناسب هست اقدام کنید. البته ریسک این که تا آن زمان اجاره رفته باشد هست ولی توصیه نمیکنم به جز موارد خاصی نظیر اشنایان یا افراد معرفی شده چنین کاری را انجام دهید که از ایران قراردادی را قطعی کنید و پولی راواریز کنید. بهتر است یکی دو روزه در هتل یا جایی مساقر شوید و حضوری محلها را ببینید و نهایی کنید یا اگر دوست و آشنایی دارید از همان طریق اقدام کنید.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

Junior Member

سلام خدمت دوستان
    سوالم این هست که برای افرادی که مسلط به کارهای فنی و تاسیساتی هستند با سطح زبان کم در شهر ونکوور کار پیدا میشه ؟ مثلا لوله کشی و وضعیت درامدش چطوره؟
    از چند جا سوال کردم میگن خوبه و درامدش هم خوبه .
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط azam1358 نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان
    سوالم این هست که برای افرادی که مسلط به کارهای فنی و تاسیساتی هستند با سطح زبان کم در شهر ونکوور کار پیدا میشه ؟ مثلا لوله کشی و وضعیت درامدش چطوره؟
    از چند جا سوال کردم میگن خوبه و درامدش هم خوبه .
    ممنون
    درآمد اینکار خوبه ولی برای کار رسمی باید لایسنس بگیرند، کسی که زبانش خیلی ضعیف هست تنها شانسی که داره اینه که بتونه یک کارفرمای ایرانی پیدا کنه تا بتونه مدتی کار کنه و پیشرفت کنه وگرنه در رقابت با سایر جویندگان کار نسبت به بقیه همیشه عقب میمونه.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)