صفحه 10 از 137 نخستنخست 123456789101112131415161718192060110 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 1370

موضوع: همه چيز در مورد شهر ونكوور

پیش فرض پاسخ : همه چيز در مورد شهر ونكوور

نقل قول نوشته اصلی توسط mina7 نمایش پست ها
    ریچموند و وست پندر (وست پندر با یه دروازه ای مثل دروازه قرآن china town شروع میشه!) مخصوص چینیهاست (برنابی هم آسیایی ها به نسبت بیشترند)، سوری بیشتر هندی، نورث و وست ونکوور هم که ایرونیا زیادند، کوکیتلام هم ایرونی و چینی زیاد داره.
    وست پندر میشه منطقه coal harbor و یکی از بهترین مناطق ونکووره
    اونی که توش چینیا هستن east pender هستش

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط .:HoDa:. نمایش پست ها
    وست پندر میشه منطقه coal harbor و یکی از بهترین مناطق ونکووره
    اونی که توش چینیا هستن east pender هستش
    دروازه قرآنش ! از توی وست پندر شروع میشه و حدودا یک سومش هم تو وست پندره و درست میگید بیشترش تو ایست پندر ادامه پیدا میکنه. کلا دقت کردین این خیابونای ونکوور یه جورایی همشون مثلا خیابون ولیعصر تهرانن، مثل این میمونه که آدرس بدیم فلان جا تو خیابون ولیعصر جنوبیه!
    Culture lives in everything we do

دروازه قرآنش ! از توی وست پندر شروع میشه و حدودا یک سومش هم تو وست پندره و درست میگید بیشترش تو ایست پندر ادامه پیدا میکنه. کلا دقت کردین این خیابونای ونکوور یه جورایی همشون مثلا خیابون ولیعصر تهرانن، مثل این میمونه که آدرس بدیم فلان جا تو خیابون ولیعصر جنوبیه!
    منم دفعه‌ی اول که دروازه رو دیدم گفتم عین دروازه قرآن شیرازه
    دقیقن همینجوریه... اینجا خیابون‌ها بسیااااااااار منظم و طولانی هستن... بقول شما مثل اینکه بگیم آدرس: خیابون شریعتی، پلاک 578... حالا ممکنه این پلاک تو پیچ‌شمرون باشه، ممکن هم هست تو الهیه باشه!
    بهترین روش همونطور که گفتم اینه که دوستان قبل از اومدن، با نقشه‌ی شهر و محله‌ها آشنا بشن که برای پیدا کردن محل سکونت (چه موقت و چه دائم) وقتشون بابت پیدا کردن محله‌ها اقلن تلف نشه

در ضمن، اینجا به همین دلیل طول و دراز بودن خیابون‌ها، معمولن آدرس‌ها رو با تقاطع‌ها می‌دن
    مثلن می‌گن خیابون Davie، تقاطع Granville، شماره فلان. این آدرس یعنی شما تو خیابون دیوی که داری می‌ری، وقتی رسیدی نزدیک تقاظع گرنویل، دنبال این پلاک بگرد

Member bahar2006 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ٣١١٣

آگهى بعضى خونه ها تو كريگ ليست مال يكماه پيش يا چندين روز پيشه،،
    اين يعنى اين خونه ها اجاره رفته ولى آگهيش هنوز باقى مونده
    يا يعنى اينقدر بد بوده يا صاحبخونه اش عوضى بوده كه خونه اجاره نرفته
    يا مساله ديگه اى هست كه من سر در نميارم؟

Junior Member ariansman آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    TUMS

من خودم از ایران هماهنگ کردم و صاف از فرودگاه رفتم تو خونه، البته من نظرم این بود که حتی اگه اونجا رو نپسندم چون وسایل زیادی ندارم میتونم یکی دو ماهه خوب بگردم و جایه دیگه ای پیدا کنم، یعنی به جای اینکه مثلا شبی 100 - 200 تا پول هتل بدم 600 تا میدم برای یک ماه. البته برای اینکار باید طرف short term هم موافقت کنه اجاره بده. اگه منظورتون +2 توی قسمت سرچش باشه فکر کنم یعنی تعداد اتاق خوابش بالای دو تاست
    سلام،
    عذر می‌خوام این جائی‌ که شما پیدا کردین کدوم محله بود؟ ازش راضی‌ هستین؟

Junior Member ariansman آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    TUMS

نقل قول نوشته اصلی توسط .:HoDa:. نمایش پست ها
    منم دفعه‌ی اول که دروازه رو دیدم گفتم عین دروازه قرآن شیرازه
    دقیقن همینجوریه... اینجا خیابون‌ها بسیااااااااار منظم و طولانی هستن... بقول شما مثل اینکه بگیم آدرس: خیابون شریعتی، پلاک 578... حالا ممکنه این پلاک تو پیچ‌شمرون باشه، ممکن هم هست تو الهیه باشه!
    بهترین روش همونطور که گفتم اینه که دوستان قبل از اومدن، با نقشه‌ی شهر و محله‌ها آشنا بشن که برای پیدا کردن محل سکونت (چه موقت و چه دائم) وقتشون بابت پیدا کردن محله‌ها اقلن تلف نشه

در ضمن، اینجا به همین دلیل طول و دراز بودن خیابون‌ها، معمولن آدرس‌ها رو با تقاطع‌ها می‌دن
    مثلن می‌گن خیابون Davie، تقاطع Granville، شماره فلان. این آدرس یعنی شما تو خیابون دیوی که داری می‌ری، وقتی رسیدی نزدیک تقاظع گرنویل، دنبال این پلاک بگرد
    پس بنظر شما کدوم منطقه هست که اروپایی و کلا نژادِ سفید بیشتری داره؟ تا اینجا که همش شد هندی و چینی‌ و ایرانی‌ !

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ariansman نمایش پست ها
    پس بنظر شما کدوم منطقه هست که اروپایی و کلا نژادِ سفید بیشتری داره؟ تا اینجا که همش شد هندی و چینی‌ و ایرانی‌ !
    اینهایی که گفته شد مناطقی هستند که بطور تقریبا خالص ساکنینشون چینی و هندی و... هست، اما در بقیه جاهای ونکوور تلفیقی هست از اکثرا چشم بادومیها + وایت و سایر نژادها که در کنار هم زندگی میکنند. کیتسیلانو و وست ونکوور وایتهای مایه دار زیادند. یه سری محله های وایت ها هم هستن اطراف ونکوور مثلا لنگلی و وایت راک که از مرکز شهر به دورند و به قولی بهشون white trash میگن فکر کنم، یعنی خیلی سطح زندگی بالایی ندارند.

Senior Member

سلام،
    عذر می‌خوام این جائی‌ که شما پیدا کردین کدوم محله بود؟ ازش راضی‌ هستین؟
    من برنابی بودم. جام بد نبود اما به خاطر نزدیکی به محل کار جابجا شدم. برنابی در صورتی خوبه که کار و زندگیتون همونجا باشه و مجبور به رفت و آمد نشید که هم هزینه میبره هم زمان. البته جای آرومیه و هیاهوی دان تان رو نداره و به قول یکی از بچه ها boringbe هست تا burnaby.

نقل قول نوشته اصلی توسط bahar2006 نمایش پست ها
    آگهى بعضى خونه ها تو كريگ ليست مال يكماه پيش يا چندين روز پيشه،،
    اين يعنى اين خونه ها اجاره رفته ولى آگهيش هنوز باقى مونده
    يا يعنى اينقدر بد بوده يا صاحبخونه اش عوضى بوده كه خونه اجاره نرفته
    يا مساله ديگه اى هست كه من سر در نميارم؟
    خیلیاشون اجاره رفته، ولی بعضیا هم ممکنه اون موارد دیگه باشه
    البته اینجا صاحبخونه عوضی به اون معنی که تو ایران بود نیست، مخصوصن اگر ساختمون رنتال باشه
    اما در هر صورت چک کردنشون ضرری نداره

توی خود شهر ونکوور اکثرن وایت هستن... مناطقی مثل رایلی پارک، شانسی، کیتسیلانو، مارپول و....
    من کلن 5-6 تا محله رو اسم بردم، به جز اونا بیشتر وایت هستن و البته دقت کنید، همین محله ها هم وایت کم ندارن.... مثلن من تو نورث ونکوور هم کم کانادایی ندیدم، بالاخره یکی از بهترین مناطق شهره

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)