صفحه 101 از 137 نخستنخست ... 51919293949596979899100101102103104105106107108109110111 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,001 تا 1,010 , از مجموع 1370

موضوع: همه چيز در مورد شهر ونكوور

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : همه چيز در مورد شهر ونكوور

نقل قول نوشته اصلی توسط mhrdd_ygnh نمایش پست ها
    اره متوجهش شدم
    به مدیرمجموعه ایمیل زدم و ماهیانه 665 تا 695 دلار اجاره محل هست

ممنون از اطلاعات خوبتون
    این قبیل تریلر پارک ها جای خوبی برای زندگی نیست. تیپ افرادی که اینجاها زندگی میکنند معمولا جالب نیستند.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Master of Educational Administration

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    این قبیل تریلر پارک ها جای خوبی برای زندگی نیست. تیپ افرادی که اینجاها زندگی میکنند معمولا جالب نیستند.
    راستش با توجه به شرایط کار الانم توی ایران که باید یکساعت برونم تا برسم سرکار و دوساعت تو ترافیک برگردم
    دیدم یکم دوری زیاد مساله ای نیست!

اما چیزی که واقعا برام اهمیت داره اینه که بتونم خونه بخرم تا یکم بجای اجاره دادن بتونم جمع کنم!
    البته با این شرایط این خونه ها بهتره زیاد روشون فکر نکنم!

اگه بخوام زمین بگیرم و یه موبایل هوم رو جابجا کنم در چه حدود باید هزینه کنم؟
    و یا خونه یا آپارتمانی تا 70 یا نهایت 80هزارتا گیرم میاد؟

توی ریچموند یه سری condo هست با همین قیمتها
    ویرایش توسط mhrdd_ygnh : August 10th, 2015 در ساعت 09:16 PM

Junior Member
    رشته و دانشگاه

دوستان اگر در مورد محله north delta اطلاعاتی دارن ممنون میشم در اختیارم بگذارن

Member
    رشته و دانشگاه
    B.A. in English Translation -Azad University Central Branch

راستش با توجه به شرایط کار الانم توی ایران که باید یکساعت برونم تا برسم سرکار و دوساعت تو ترافیک برگردم

اما چیزی که واقعا برام اهمیت داره اینه که بتونم خونه بخرم تا یکم بجای اجاره دادن بتونم جمع کنم!

دوست عزیز اصلا" با این قیمت هایی که مد نظرتونه تو ونکوور و اطراف خانه نمی تونید پیدا کنید مگر اینکه همانطور که ghlobe عزیز گفتند یک مشکلی داشته باشه. اما در مورد هزینه اجاره بعد از چند ماه می توانید برای بی سی هاوسینگ اقدام کنید که البته بگم باید مدت زیادی تو نوبت باشید مگر اینکه خیلی خوش شانس باشید و راه بهتر اینکه بعد از یکسال برای کمک هزینه اجاره اقدام کنید که بسته به تعداد نفرات و شرایط ملکی که اجاره کردید ماکزیمم تا 800 دلار کمک هزینه می دهند. اینطوری یکم می توانید هزینه ها را پایین بیارید البته به شرطی که جزو قشر کم درآمد باشید.

تو ریچموند هم با این قیمت ها نمی توانید. به نظر من برای یک تازه وارد که پولش از پارو بالا نمی ره خرید خانه در ابتدای ورود کار اشتباهیه. شما اگر اینجا خوب کردیت خودت را بسازی و کار ثابتی داشته باشی می توانید از بانک وام بگیرید و خانه بهتری بخرید. البته تصمیم با خودتون هست.

Member
    رشته و دانشگاه
    B.A. in English Translation -Azad University Central Branch

دوستان اگر در مورد محله north delta اطلاعاتی دارن ممنون میشم در اختیارم بگذارن
    منطقه سوری و دلتا و اطراف آن را هم اگر خواستید وقتی آمدید برید پیگیری کنید اگر دوست داشتید ساکن آنجا شوید. من خودم یکبار سوری رفتم مشکلی هم نبود اما تو اخبار معمولا" خبرهای مربوط به تیراندازی و موارد امثال آن بیشتر مربوط به سوری است. خیلی ها را هم می شناسم آنجا زندگی می کنند و جمعیت حاکم آنجا هندی ها هستند. قبل از آمدن اصلا" به خرید فکر نکنید. اینجا تمام محله ها مثل همه خانه ها مثل همه بنابراین تا آنجا زندگی نکنید نمی دانید که آنجا را دوست دارید یا نه. آنچه هم که من و دوستان دیگر می گویند نظرات شخصی است که البته کمک می کنه اما به نظر من چیزی نیست که شما آن را ملاک تصمیم گیری قرار بدهید فقط تو تصمیمتون ازش استفاده کنید چون شما شخصیت منحصربه فرد خودتون را دارید مثل هر کس دیگر چیزی که برای من خوبه شاید برای شما بد باشه. این را هم بگم که اگر برای اجاره چک کنید می بینید که خانه های سوری و دلتا داخلش حتی شیک تره اما قیمت اجاره اش نسبت به جاهای دیگر مناسب تره.

ApplyAbroad Guru

با 70-80 هزار دلار اگر میشد آپارتمان خرید که همه خانه میخریدند تا جای اجاره جمع کنند و کسی دیگه دنبال اجاره ماهی1600-1300دلار مثلا نبود! البته اگر منظور خرید با وام و اعتباری باشد امکانپذیر است که آنهم نیاز به حضور و اقامت و داشتن و ساختن كرديت در دراز مدت و شغل با درآمد گواهی شده و سایر مدارک معمول خواهید داشت و در بدو ورود عموما پذیرفته نمیشود.
    معمولا زیر 300هزار دلار آپارتمان که دارای عیب ویژه ای نباشد پیدا نمیکنید.
    در مورد زمین و تریلرپارک و... هم کلا فراموش کنید چنین چیزی با تصوراتی که شما احتمالا از این مساله و جنبه مثبت قضیه دارید عموما بسیار دور و تقریبا به لحاظ مسایل خاصی که دوستان اشاره کردند، غیرعملی است.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط gbahrein نمایش پست ها
    با 70-80 هزار دلار اگر میشد آپارتمان خرید که همه خانه میخریدند و کسی دنبال اجاره نبود! البته اگر منظور خرید با وام و اعتباری باشد امکانپذیر است که آنهم نیاز به حضور و اقامت و داشتن و ساختن كرديت درذبلند مدت و شغل با درآمد گواهی شده و سایر مدارک معمول خواهید داشت و در بدو ورود عموما پذیرفته نمیشود.
    معمولا زیر 300هزار دلار آپارتمان که دارای عیب ویژه ای نباشد پیدا نمیکنید.
    والا منظورم پیدا کردن خونه یا اپارتمان توی دلتا و سوری و کوکیتلم بود
    مسلما توی مناطق خوب که نمیشه با همچین بودجه ای خرید! اما خب بالاخره یه تجربه مهاجرت نصف و نیمه قبلا داشتم
    راه جمع کردن پول رو توی داشتن یه جا و مکان برای 4-5 سال اول دیدم!
    حالا ممکنه یکم دور باشه و محلش سطح پایین تر! اما خب کمکم میکنه مثل دفعه قبل زمین نخورم! حداقل با یه کار جنرال ماهی 1200 دلار هم اتفاقی نمی افته

تو ایران خونه و ماشین دارم و استاد دانشگاهم! اما خب اینده روشنی پیش روم نیست!
    تصمیمم اینسری بسیار جدیه که مهاجرت کنم و شروع خوبی داشته باشم!
    توی سرچهایی که کردم خونه توی کوکیتلم بین 100هزارتا 150تا زیاد بود
    همینطور توی سوری و دلتا!

سختی چندسال اول رو به جون میخرم! اما خب دیگه تحمل شکست دوباره رو ندارم

ApplyAbroad Guru

والا منظورم پیدا کردن خونه یا اپارتمان توی دلتا و سوری و کوکیتلم بود
    مسلما توی مناطق خوب که نمیشه با همچین بودجه ای خرید! اما خب بالاخره یه تجربه مهاجرت نصف و نیمه قبلا داشتم
    راه جمع کردن پول رو توی داشتن یه جا و مکان برای 4-5 سال اول دیدم!
    حالا ممکنه یکم دور باشه و محلش سطح پایین تر! اما خب کمکم میکنه مثل دفعه قبل زمین نخورم! حداقل با یه کار جنرال ماهی 1200 دلار هم اتفاقی نمی افته

تو ایران خونه و ماشین دارم و استاد دانشگاهم! اما خب اینده روشنی پیش روم نیست!
    تصمیمم اینسری بسیار جدیه که مهاجرت کنم و شروع خوبی داشته باشم!
    توی سرچهایی که کردم خونه توی کوکیتلم بین 100هزارتا 150تا زیاد بود
    همینطور توی سوری و دلتا!

سختی چندسال اول رو به جون میخرم! اما خب دیگه تحمل شکست دوباره رو ندارم
    حتی اگر به این نتیجه رسیدید که خونه (آپارتمان) بخرید به نظرم منطقی ترین کار این هست که مدتی(هرچندکوتاه) در مناطق مختلف سر بزنید و با همه جوانب آن آشنا شوید و سپس اقدام کنید. یک راه برای کم کردن زمان اینستکه در نزدیکی زمان پرواز(مثلا یکی دو ماهه) سرچ کاملی روی سایتها و حتی چند مورد مکاتبه یا تماس اولیه با کیسهای مناسب داشته باشید ولی لیست کاملی از موارد مورد نظر تهیه نمایید تا بلافاصله پس از اقدامات اولیه بتوانید به جستجوی موارد بپردازید.
    این که عرض شد با این قیمت آپارتمان(البته از نوع مناسب حداقلی) ممکن است نتوانید گیربیاورید به مفهوم این نیست که اصلا شاید امکانپذیر نباشد، بلکه به مفهوم درنظر گرفتن موقعیت و مزایا و معایب احتمالی آن بود که در مقایسه با شرایط شاید به نتیجه دیگری برسید. اصولا شاید فردی ترجیح دهد در هر شرایطی خرید را به جای اجاره اولویت دهد یا برخی موارد استثنا قایل گردد.
    اینکه یک مقدار دور یا محله پایین تری انتخاب شود از نظر من هم اصولا مساله ای غیر قابل انکار و بعضا اجتناب ناپذیر است اما اینکه تا چه حد این دامنه را تعریف کنید خود به خصوصیات و ویژگیهای فردی و اجتماعی و استانداردهای شما و ما برمیگردد که نمی تواند محدوده خاص همگانی برای آن مشخص نمود. اما چیزی که در جمع بندی افراد با سطوح مختلف از جامعه ایرانی دریافته ام اینکه برای اغلب یا درصد زیادی از جامعه ایرانی و نسل اول آن تاحدودی، فارغ از وضعیت مالی و اقتصادی برخی مسایل و موارد در هرسطحی قابل اغماض نیست و در چنین شرایطی شاید نتوان از یک سطح مشخص پایین تر رفت. با وجود آنکه به دلیل برخی ملاحظات نمی توان مساله را خیلی باز کرد ولی در همین حد اشاره می نمایم که هرچند همه ایرانی ها یا اغلب آنها که در این پروسه مهاجرت قرار میگیرند به نوعی به مساله عدم تبعیض نژادی و همسطحی افراد با هرعقیده و مسلک و اعتقادی، تا حدودی اعتقاد داشته یا پیدا می کنند اما در عمل به ویژه برای همان افراد حداقل نسل اول کمتر موردی را دیده ام که با برخی جنبه های خاص این موضوع (نه البته جنبه های جنرال آن) به راحتی کنار بیایند.
    مثلا اینکه بتوانید هرنوع کلونی افرادی با سطوح فرهنگی متفاوت و بعضا آداب و رسوم و شکل و ماهیت سنتها، اعتقادات ، پوشش، بهداشت، روابط خاص و ... را در کنار و همسایگان خود به شکل تمرکز یافته تحمل و با آن کنار بیایید مساله ای است که به سختی حداقل در عمل برای طیف وسیعی از افراد قابل دست یابی اولیه است.
    از طرفی برخی نقاط علیرغم محدود بودن این مناطق البته، به لحاظ امنیتی و آرامش روانی ناشی از تجمع افراد بی خانمان، قشرهای خاص زندگی مشترک و نظایر آن ممکن است قیمت بسیار پایین تری در خرید آپارتمان دیده شود ولی اصولا با نگاهی دقیق شاید از لیست مواردی که با دیدگاه حداقلهای لازم شما در مناطق سطح پایین تر در نظر گرفته ایند نیز نخواند. با این حال به نظرم مطمین ترین کار بررسی دقیق در منطقه است ضمن اینکه شهرهای دیگر کانادا ممکن است به لحاظ قیمت خرید آپارتمان و هزینه های اولیه زندگی گزینه های مناسب تری نسبت به ونکوور باشند اگر مزیت نسبی خاصی و ویژه ای برای شما در این شهر وجود نداشته باشد. مخصوصا اگر سختی چند سال اول را تحمل میکنید.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط gbahrein نمایش پست ها
    حتی اگر به این نتیجه رسیدید که خونه (آپارتمان) بخرید به نظرم منطقی ترین کار این هست که مدتی(هرچندکوتاه) در مناطق مختلف سر بزنید و با همه جوانب آن آشنا شوید و سپس اقدام کنید. یک راه برای کم کردن زمان اینستکه در نزدیکی زمان پرواز(مثلا یکی دو ماهه) سرچ کاملی روی سایتها و حتی چند مورد مکاتبه یا تماس اولیه با کیسهای مناسب داشته باشید ولی لیست کاملی از موارد مورد نظر تهیه نمایید تا بلافاصله پس از اقدامات اولیه بتوانید به جستجوی موارد بپردازید.
    این که عرض شد با این قیمت آپارتمان(البته از نوع مناسب حداقلی) ممکن است نتوانید گیربیاورید به مفهوم این نیست که اصلا شاید امکانپذیر نباشد، بلکه به مفهوم درنظر گرفتن موقعیت و مزایا و معایب احتمالی آن بود که در مقایسه با شرایط شاید به نتیجه دیگری برسید. اصولا شاید فردی ترجیح دهد در هر شرایطی خرید را به جای اجاره اولویت دهد یا برخی موارد استثنا قایل گردد.
    اینکه یک مقدار دور یا محله پایین تری انتخاب شود از نظر من هم اصولا مساله ای غیر قابل انکار و بعضا اجتناب ناپذیر است اما اینکه تا چه حد این دامنه را تعریف کنید خود به خصوصیات و ویژگیهای فردی و اجتماعی و استانداردهای شما و ما برمیگردد که نمی تواند محدوده خاص همگانی برای آن مشخص نمود. اما چیزی که در جمع بندی افراد با سطوح مختلف از جامعه ایرانی دریافته ام اینکه برای اغلب یا درصد زیادی از جامعه ایرانی و نسل اول آن تاحدودی، فارغ از وضعیت مالی و اقتصادی برخی مسایل و موارد در هرسطحی قابل اغماض نیست و در چنین شرایطی شاید نتوان از یک سطح مشخص پایین تر رفت. با وجود آنکه به دلیل برخی ملاحظات نمی توان مساله را خیلی باز کرد ولی در همین حد اشاره می نمایم که هرچند همه ایرانی ها یا اغلب آنها که در این پروسه مهاجرت قرار میگیرند به نوعی به مساله عدم تبعیض نژادی و همسطحی افراد با هرعقیده و مسلک و اعتقادی، تا حدودی اعتقاد داشته یا پیدا می کنند اما در عمل به ویژه برای همان افراد حداقل نسل اول کمتر موردی را دیده ام که با برخی جنبه های خاص این موضوع (نه البته جنبه های جنرال آن) به راحتی کنار بیایند.
    مثلا اینکه بتوانید هرنوع کلونی افرادی با سطوح فرهنگی متفاوت و بعضا آداب و رسوم و شکل و ماهیت سنتها، اعتقادات ، پوشش، بهداشت، روابط خاص و ... را در کنار و همسایگان خود به شکل تمرکز یافته تحمل و با آن کنار بیایید مساله ای است که به سختی حداقل در عمل برای طیف وسیعی از افراد قابل دست یابی اولیه است.
    از طرفی برخی نقاط علیرغم محدود بودن این مناطق البته، به لحاظ امنیتی و آرامش روانی ناشی از تجمع افراد بی خانمان، قشرهای خاص زندگی مشترک و نظایر آن ممکن است قیمت بسیار پایین تری در خرید آپارتمان دیده شود ولی اصولا با نگاهی دقیق شاید از لیست مواردی که با دیدگاه حداقلهای لازم شما در مناطق سطح پایین تر در نظر گرفته ایند نیز نخواند. با این حال به نظرم مطمین ترین کار بررسی دقیق در منطقه است ضمن اینکه شهرهای دیگر کانادا ممکن است به لحاظ قیمت خرید آپارتمان و هزینه های اولیه زندگی گزینه های مناسب تری نسبت به ونکوور باشند اگر مزیت نسبی خاصی و ویژه ای برای شما در این شهر وجود نداشته باشد. مخصوصا اگر سختی چند سال اول را تحمل میکنید.
    بابا یخورده مراعات حال ما بیسوادا رو بکنین!
    ممنونم دوست عزیز

واسه همین پرسیدم
    دوستان اگر در مورد محله north delta اطلاعاتی دارن ممنون میشم در اختیارم بگذارن!
    فکر میکنم شمال سوری، غرب کوکیتلم و نورت دلتا باتوجه به بودجم و نیازم مناسب باشن!

البته سعی میکنم یه سفر اواخر پاییز به ونکوور داشته باشم! هم از نزدیک ببینم! هم شرایط رو لمس کنم

ApplyAbroad Guru

بابا یخورده مراعات حال ما بیسوادا رو بکنین!
    ممنونم دوست عزیز

واسه همین پرسیدم
    دوستان اگر در مورد محله north delta اطلاعاتی دارن ممنون میشم در اختیارم بگذارن!
    فکر میکنم شمال سوری، غرب کوکیتلم و نورت دلتا باتوجه به بودجم و نیازم مناسب باشن!

البته سعی میکنم یه سفر اواخر پاییز به ونکوور داشته باشم! هم از نزدیک ببینم! هم شرایط رو لمس کنم
    در خصوص اون مناطق به طور خاص تجربه عینی ندارم متاسفانه . امیدوارم دوستان که تجربه زندگی در آن مناطق را به طور خاص دارند، راهنمایی دقیقتری داشته باشند.
    فقط در مورد گزینه های ارائه شده، کوکیتلام را یک سطح بالاتر از سایر مناطق ذکر شده در نظر بگیرید. (درحالت جنرال و نه محله خاص که ممکن است در همان ناحیه نیز وجود داشته باشد)
    کوکیتلام منطقه ای با امکان دسترسی مناسب به مناطق مختلف از طریق اسکای ترین و با حضور کامیونیتیهای مناسب و از جمله ایرانی است که اگر محل مناسبی در این منطقه پیداکنید به نظرم ارزش خرید یا اجاره(با توجه به شرایط خودتان و محل) خواهد داشت. دلتا، لانگلی و مناطق دورتر اگر در محلی نظیر ونکوور کار داشته باشید به لحاظ رفت و آمد و زمان ممکن است مناسب نباشد(سایر موارد بحث جداگانه ای دارد). نورث دلتا از این لحاظ بهتر است ولی باز کوکیتلام را بیشتر توصیه میکنم. اگر هم بتوانید بورنابی یا نورث یورک مورد مناسبی پیداکنید که قطعا بهتر خواهد شد.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)