صفحه 104 از 137 نخستنخست ... 454949596979899100101102103104105106107108109110111112113114 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,031 تا 1,040 , از مجموع 1370

موضوع: همه چيز در مورد شهر ونكوور

پیش فرض پاسخ : همه چيز در مورد شهر ونكوور

اونقدر خوب راهنمایی می کنین که فقط می تونم بگم امیدوارم همیشه نتیجه خوبی هاتون رو بگیرید

بله برای انتخاب همخونه ..خوب ترجیح میدم برای آشنایی بیشتر بدونم با کی همخونه میشم و از اون ملیت هایی که خودتون می دونین تمیز نیستن نباشه که من 1 روزه فرار کنم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Master of Educational Administration

دوستان محله new westminster رو چطور ارزیابی میکنید؟
    برای ساکن شدن!

سلام دوستام

برای کسی که با ویزای PR میاد ...اگه بخواد درس بخونه ، کدوم استان وام های بهتری میده بین انتاریو و BC ؟

می دونم اگه اولین Land در انتاریو باشه از همون ابتدا osap تعلق می گیره اما اگه اولین لند در اسانی غیر انتاریو باشه باید 1 سال از اقامت در انتاریو گذشته باشه!
    آیا BC هم همین شرط اولین Land یا 1 سال اقامت ..رو داره ؟

اینجا چیزی متوجه نشدم راجع به لند
    انگار تنها شرط اینه که حتما باید 1 سال از اقامت گذشته باشه ؟ و مثل انتاریو لند در اون استان واجد شرایط دریافت وام نمی کنه؟؟https://studentaidbc.ca/apply/eligibility#residency

اگه لند کردن در BC هیچ مزیتی در این خصوص نداره ، حداقل در انتاریو لند کنم و بعد برم ونکوور که حداقل اگه ونکوور به نتیجه نرسیدم برگردم تورنتو از OSAP استفاده کنم ؟؟؟ در این مورد نطری دارید؟ یا مقایسه بین وام های تحصیلی این دو استان ؟

Member
    رشته و دانشگاه
    B.A. in English Translation -Azad University Central Branch

نقل قول نوشته اصلی توسط vicky نمایش پست ها
    اونقدر خوب راهنمایی می کنین که فقط می تونم بگم امیدوارم همیشه نتیجه خوبی هاتون رو بگیرید

بله برای انتخاب همخونه ..خوب ترجیح میدم برای آشنایی بیشتر بدونم با کی همخونه میشم و از اون ملیت هایی که خودتون می دونین تمیز نیستن نباشه که من 1 روزه فرار کنم
    خوب یکی از راهها اسم طرفه هر چند که این عمومیت نداره چون خیلی ها بخصوص چینی ها اسمش را عوض می کنند. ولی بین مکاتبات می توانید یکم از شخصیت طرف دستتون بیاد، گاهی اوقات هم خود شخص می گوید که کجایی هست. ولی همه چیز برحسب یک اعتماد دوطرفه است و اینکه صرفا" متعلق به کشور بودن خیلی شاید کمک نکنه چون شاید شانستون بزنه و برعکس درآد ولی می توانید مواردی را انتخاب کنید که مثل قرارداد و غیره درگیرتون نمی کنه درنتیجه بعد از یک مدت اگر احساس کردید دوست ندارید شرایط را بتوانید راحت جابجا شوید و یا حتی دنبال سابلت بگردید که برای یک مدت کوتاه اجاره می کنید و مواردی هست که دانشجویی است و ارزان بعد وقتی آمدید برای دائمی بگردید و چون در این حالت خانه را می بینید هم متوجه تمیزی آن می شوید و هم همخانه اتون را می بینید و باهاش صحبت می کنید و راحتتر هم تصمیم می گیرید.

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mhrdd_ygnh نمایش پست ها
    دوستان محله new westminster رو چطور ارزیابی میکنید؟
    برای ساکن شدن!
    واقعیتش من خودم آنجا زندگی نکردم و اصلا" هم نرفتم اما شنیدم با توجه به بافت جمعیتش خیلی قوی نیست. اما فکر کنم ساختمانهاش بیشترش نوسازند و چند تا دوست هم دارم که خیلی آدم های خوبی هستند و آنجا زندگی می کنند. فقط یک نکته چون مشکل خود دوست من بود می گویم مراقب باشید خانه ای که می گیرید نزدیک خط راه آهن نباشه _ البته فکر نکنید که این خط از خارج از شهر می ره نه از وسط شهره و اصلا" به این معنی نیست که خانه های اطراف آن بد هستند - چون شبها تا صبح که قطارها رد می شوند بوق می کشند که بسیار گوش خراشه و خواب نازنین را حسابی از سرتون می پرانه. یک نکته دیگر هم می خواستم بگم در ارتباط با خانه نزدیک اسکای ترین اگر خانه خیلی نزدیک اسکای ترین هم باشه مثل همین قضیه قطارها می شه با این تفاوت که در کل شبانه روز یعنی ساعت کاری آن هر 5 دقیقه صداش را دارید
    اگر منظورتون خرید هست انتخاب بدی نباید باشه چون آنجا نسبت به خیلی قسمت ها قیمتش بهتره ولی باید ببینید اطراف ساختمانی که می خواهید خرید کنید چطوریه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Master of Educational Administration

نقل قول نوشته اصلی توسط Vicutopia نمایش پست ها
    واقعیتش من خودم آنجا زندگی نکردم و اصلا" هم نرفتم اما شنیدم با توجه به بافت جمعیتش خیلی قوی نیست. اما فکر کنم ساختمانهاش بیشترش نوسازند و چند تا دوست هم دارم که خیلی آدم های خوبی هستند و آنجا زندگی می کنند. فقط یک نکته چون مشکل خود دوست من بود می گویم مراقب باشید خانه ای که می گیرید نزدیک خط راه آهن نباشه _ البته فکر نکنید که این خط از خارج از شهر می ره نه از وسط شهره و اصلا" به این معنی نیست که خانه های اطراف آن بد هستند - چون شبها تا صبح که قطارها رد می شوند بوق می کشند که بسیار گوش خراشه و خواب نازنین را حسابی از سرتون می پرانه. یک نکته دیگر هم می خواستم بگم در ارتباط با خانه نزدیک اسکای ترین اگر خانه خیلی نزدیک اسکای ترین هم باشه مثل همین قضیه قطارها می شه با این تفاوت که در کل شبانه روز یعنی ساعت کاری آن هر 5 دقیقه صداش را دارید
    اگر منظورتون خرید هست انتخاب بدی نباید باشه چون آنجا نسبت به خیلی قسمت ها قیمتش بهتره ولی باید ببینید اطراف ساختمانی که می خواهید خرید کنید چطوریه؟
    اها ممنون
    نقشه یا سایتی هست که بتونم مسیر قطار و اسکای ترین رو چک کنم؟
    اره دقیقا روی خرید فکر میکنم! بعد از مشورت با دوستان و اشنایان و همین انجمن قرار شد 5-6ماه اول رو اجاره کنم و بعد اقدام کنم واسه خرید، که خب همگی باتوجه به بودجه ای که داشتم کوکویتلم و نیو وست مینستر رو پیشنهاد دادن! که خب کوکویتلم بنظر میاد جای مناسبتری باشه!

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mhrdd_ygnh نمایش پست ها
    اها ممنون
    نقشه یا سایتی هست که بتونم مسیر قطار و اسکای ترین رو چک کنم؟
    اره دقیقا روی خرید فکر میکنم! بعد از مشورت با دوستان و اشنایان و همین انجمن قرار شد 5-6ماه اول رو اجاره کنم و بعد اقدام کنم واسه خرید، که خب همگی باتوجه به بودجه ای که داشتم کوکویتلم و نیو وست مینستر رو پیشنهاد دادن! که خب کوکویتلم بنظر میاد جای مناسبتری باشه!
    دقیقا" درسته. از سایت زیر می توانید مسیرها را پیدا کنید. حتی گوگل مپ هم بهتون نشون می ده.
    www.translink.ca

Junior Member

بچه ها چند تا سؤال دارم، البته همه 104 صفحه رو خوندم و ممنون از نظرات همگییییی
    1. یه برآورد واسه سال 2015-2016 به من می دید تخمینی واسه یه مجرد کم خرج که بخواد یه جای مطمئن و خوب البته مبله توی برنابی بگیره (نه فوق العاده باشه نه بیسمنت و نه جایی که سریع پشیمون بشم و افسرده). من احتمالاً فوریه یا مارچ 2016 ونکوور لند می کنم. به نظرتون با ماهی 1500 دلار کانادا می تونم سر کنم؟ با احتساب بیمه و اینترنت و خوردو خوراک؟ همه چیز دیگه.... توی سایت هایی که همگی معرفی کردن تا 1200 یا 1300 ظاهراً جای مبله و قابل قبول هست، حالا اینکه چقدر عکس ها به واقعیت نزدیک باشه خدا داند.
    2. اینکه خونه ها اینترنت پرسرعت دارن یعنی از لحظه ای که وارد خونه می شم، اینترنت برقرار هست یا با وجودی که اینترنت داره بازم باید پیگیر کارهای وصل شدنش باشم که زمانبره؟
    3. و اگر هم ممکنه بگید زمستون کانادا توی فوریه-مارچ خیلی محسوس هست توی ونکوور (برنابی)؟ یعنی طوری هست که نتونم دنبال کارای اولیه اسکان و باقی کارا برم و خونه نشین می شم یه مدت؟
    4. اگر آشنایی کانادا داشته باشم که هزینه رو بهش بدم، اون می تونه از طرف من خونه رو اجاره کنه و قرارداد ببنده یا حتماً باید خودم حضور فیزیکی داشته باشم؟
    ممنون از همتونننن مرسی اگه تا جایی که حوصله دارید واسم توضیح بدید.

نقل قول نوشته اصلی توسط mariam80 نمایش پست ها
    2. اینکه خونه ها اینترنت پرسرعت دارن یعنی از لحظه ای که وارد خونه می شم، اینترنت برقرار هست یا با وجودی که اینترنت داره بازم باید پیگیر کارهای وصل شدنش باشم که زمانبره؟
    3. و اگر هم ممکنه بگید زمستون کانادا توی فوریه-مارچ خیلی محسوس هست توی ونکوور (برنابی)؟ یعنی طوری هست که نتونم دنبال کارای اولیه اسکان و باقی کارا برم و خونه نشین می شم یه مدت؟
    4. اگر آشنایی کانادا داشته باشم که هزینه رو بهش بدم، اون می تونه از طرف من خونه رو اجاره کنه و قرارداد ببنده یا حتماً باید خودم حضور فیزیکی داشته باشم؟
    ممنون از همتونننن مرسی اگه تا جایی که حوصله دارید واسم توضیح بدید.
    من جواب این دو سه تا رو می‌دونم
    ۲- اگر اینترنت توی اجاره include باشه یعنی وصله و نیازی به این نیست که شما کاری بکنید. مگر اینکه از این آپارتمان‌هایی باشه که اینترنت توی ساختمون هست و شما باید برای واحدتون وصل کنید
    ۳- زمستون lower mainland در مقایسه با باقی جاهای کانادا، جوکه! نه دما اونقدر پایین میاد، نه برف میاد، نه شما خونه نشین می‌شید! تنها چیزی که ۱۰۰٪ لازم دارید یه چتر خوبه!
    ۴- خیر. برای قرارداد اجاره خونه شما باید خودتون حضور داشته باشید

Junior Member

سلام دوستان. میشه لطفا درمورد لنگلی اطلاعات بدین؟
    1: کسی هست که لنگلی ساکن باشه؟
    2: لنگی یه شهر کامل هست یا نه شهرک و جای کوچیک با امکانات کم؟
    3: اگر بخوام لنگلی برم دانشگاه میتونم ونکور خونه بگیرم ؟یا از نظر زمان و هزینه رفت و آمد نمی صرفه؟
    4: سایت دانشگاه لنگی زده فاصله تا دون تاون ونکور 40 دقیقه . درسته؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)