صفحه 119 از 137 نخستنخست ... 1969109110111112113114115116117118119120121122123124125126127128129 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,181 تا 1,190 , از مجموع 1370

موضوع: همه چيز در مورد شهر ونكوور

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : همه چيز در مورد شهر ونكوور

نقل قول نوشته اصلی توسط hatef_8 نمایش پست ها
    ممنون از دوستان خوب که جواب بنده رو دادن
    من یه سوال در مورد موسسه BCIT دارم و اون اینه که انگار باید مدرک آیلتس یا معادل براشون بیاری تا بتونی توی دوره هاش ثبت نام کنی. من آیلتس جنرال دارم ایا میتونم برای ثبت نام اون رو ارایه بدم؟
    اگه کسی PR باشه (اسپانسری اومده باشه) و مدرک زبان نداشته باشه چطور ؟
    برای دانشگاه و کالج نمره آیلتس آکادمیک نیاز است و با یا بدون PR تفاوتی در این requirement نیست.
    BCIT نیز دقیقا آیلتس جنرال را از لیست مدارک مورد تایید استثنا کرده است:
    The following are NOT acceptable:
    IELTS General Training
    Online test results
    ویرایش توسط gbahrein : May 21st, 2016 در ساعت 11:04 PM
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering - PhD of Mechatronic Systems Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط baranshakeri نمایش پست ها
    بسیار ممنونم از شما و بقیه دوستانی که لطف کردند و نظر دادند...راستش برام بین تدریس یا ورود به صنعت فرقی نیست...فقط می خواهم بدونم که کدامیک شانس بالاتری برای گرفتن کار دارند...بین این موندم که الان برای مهاجرت تحصیلی اقدام کنم یا اسکیل ورکر...مساله هم شانس بالاتر برای گرفتن کار و اقامت دایم هست...
    خوب طبعا اگر به دنبال هیئت علمی شدن باشین، راه طولانیه و معمولا ممکنه منجر به مستقر شدن در شهری بشه که آدم اصلا فکرشو نمیکنه. و خیلی خیلی رقابتی تر از قبل شده و معمولا به چند سال دکترا خوندن هم نمیشه بسنده کرد و چند سالی پست داک هم میطلبه که رزومه رو بکشه بالا.
    گزینه های دیگه ای ممکنه باشه مثل تدریس دروس همین رشته توی همون BCIT توی دوره Operation Management مثلا. اون دستیابی بهش ممکنه راحت تر باشه (البته اول ورودتون به کانادا منظورم نیست، بلکه بعد از گرفتن جابی در صنعت و کسب سابقه کار کانادایی، و یا گرفتن مدرکی از خود کانادا). در هرحال، اولا لزوما یه استخدام رسمی و دائمی نیست و به صورت sessional instructor ممکنه هر از چند ترمی یه بار، و یا هر ترم بسته به پوزیشنی اگه باز باشه، یه درس رو بدن به کسی درس بده. ولی مث هر چیز دیگه ای، کانکشن ها و مسیر خودش رو لازم داره برای اینکه اونقدری شما رو بشناسن که بهتون مصاحبه بدن وقتی یه پوزیشن باز شد. یعنی کانکشن ها واقعا بلیط مصاحبه هستن و نقش دیگه ای در بالا بردن شانس و احتمال جذب کسی ندارن انصافا. بخصوص هرچی جای جدی تر و بزرگتری اپلای کنید.
    البته خوبی این نوع کار اینه که میتونید همزمان که دارین توی صنعت کار میکنید، تدریس هم بکنید اگر به صورت full time lecturer استخدام نشده باشید.

راه سوم هم که همون صنعته و داستان خودش رو داره. معمولا افراد با اومدن به اینجا در خلال جستجو برای کار و فرستادن رزومه، دو تا کار خیلی بهشون کمک میکنه که یکیش برداشتن درس های مرتبط از همون بی سی آی تی هست (برای رشته های مهندسی البته)، و دومی که احتمالا زیاد در موردش شنیدین، ایجاد کانکشن های سازنده با افراد در صنعت. که خوب هر دوی این ها زمان بر هست ولی زمان در هر حالت میگذره، حالا چه اینکارها رو انجام بدیم، چه هی استرس بدیم به خودمون که یه هفته و چند هفته و چند ماه دیگه هم گذشت و پس چرا من جاب نگرفتم و چرا از هیچکدوم از شرکت ها خبری نشد.
    (اینا رو برای شخص شما نمیگم لزوما، یه راهنمایی عمومیه برای همه دوستان).

ولی سوالی که من دارم اینه که الان شما آیا دوتا گزینه ای که فرمودین رو بررسی کردین؟ یعنی مثلا میدونید آیا از طریق سکیلد ورکر الان میتونید اپلای کنید؟ چون در حال حاضر من فکر میکنم قانونا به شکلی نیست که مثلا تا پارسال بود. اگر با آگاهی از آخرین قوانین میفرمایید که بین دو گزینه مرددید، که صحبتهای بنده شاید بتونه کمک کنه. وگرنه، ممکنه بعد از کسب اطلاع از امکان پذیری یا ناپذیری یه راه، کل تصمیمات رو بهتر باشه (و یا مجبور بشید) بازببینی کنید و راه های محدودتری (من جمله فقط پذیرش تحصیلی) جلوی روتون بمونه.

نقل قول نوشته اصلی توسط gbahrein نمایش پست ها
    برای دانشگاه و کالج نمره آیلتس آکادمیک نیاز است و با یا بدون PR تفاوتی در این requirement نیست.
    BCIT نیز دقیقا آیلتس جنرال را از لیست مدارک مورد تایید استثنا کرده است:
    The following are NOT acceptable:
    IELTS General Training
    Online test results
    خیلی ممنون از جوابتون
    اما برای دورهای پاره وقت یا کورس های کوتاه هم باید آیلتس ببریم یا اینکه خودش امتحان ورودی زبان برای اون کورس به خصوص رو داره ؟

ApplyAbroad Guru

خیلی ممنون از جوابتون
    اما برای دورهای پاره وقت یا کورس های کوتاه هم باید آیلتس ببریم یا اینکه خودش امتحان ورودی زبان برای اون کورس به خصوص رو داره ؟
    عموما برای دوره های تک کورس unclassified معمولا سختگیری روی مدرک زبان نیست. این مساله را با توجه به کورس مورد نظر از اینجا باید چک کنید. هرچند داشتن شرایط جنرال زبان در این مورد هم توصیه شده است اما عموما اگر شرایط ویژه ای برای کورس مربوطه ذکر نشده است ممکن است بتوانید با مکاتبه برای دوره های تک درس این شرط را ویو کنید.
    If your course or program does not have a specific English requirement, two years of education in English in an English-speaking country and English 12 are strongly recommended for success.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    pharmacy

سلام عزیزان.ایا در سیستم حمل و نقل ونکوور مترو (light rail) در سطح شهر مثل شهر تورنتو هم هست یا فقط sky train و اتوبوس هست؟ با تشکر.

ApplyAbroad Veteran
    redalireza آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc- IT - Tehran Polytechnic

نقل قول نوشته اصلی توسط dream74 نمایش پست ها
    سلام عزیزان.ایا در سیستم حمل و نقل ونکوور مترو (light rail) در سطح شهر مثل شهر تورنتو هم هست یا فقط sky train و اتوبوس هست؟ با تشکر.
    اتوبوس، اسکای ترین و سی باس.
    برای اطلاعات بیشتر اینجا را ببینید.
    PR : NOV 2013

Junior Member

سلام من فوق دیپلم علوم ازمایشگاهی هستم برای ادامه تحصیل ولیسانس در ونکور ایلتس جند باید بیارم.البته من مونترال هستم.ممتون

سلام
    میخواستم بدونم دلاری که توی سایت http://vancouver.craigslist.ca/ میزنه، برای خونه و اینا، به دلار کاناداست یا آمریکا؟
    از کجا میشه فهیمد ؟ من هرچی گشتم پیدا نکردم.

سلام
    میخواستم بدونم دلاری که توی سایت http://vancouver.craigslist.ca/ میزنه، برای خونه و اینا، به دلار کاناداست یا آمریکا؟
    از کجا میشه فهیمد ؟ من هرچی گشتم پیدا نکردم.
    بله دلار کانادا CAD هست . مردمی که میخوان برای یه منطقه آگهی بدهند که از واحد پولی جای دیگه استفاده نمیکنند مگر اینکه توی توضیحات اعلام کنند
    راستش توی توضبحاتش ندیدم ولی معمولا مردم در این سایت با پسوند .ca با دلار کانادا اعلام میکنند

نقل قول نوشته اصلی توسط PyGentleman نمایش پست ها
    بله دلار کانادا CAD هست . مردمی که میخوان برای یه منطقه آگهی بدهند که از واحد پولی جای دیگه استفاده نمیکنند مگر اینکه توی توضیحات اعلام کنند
    راستش توی توضبحاتش ندیدم ولی معمولا مردم در این سایت با پسوند .ca با دلار کانادا اعلام میکنند
    ممنونم از جوابتون
    اخه حتی توی تبلیغلشون هم این گزینه ca رو ندیدم برای همین شک کردم

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)