صفحه 121 از 137 نخستنخست ... 2171111112113114115116117118119120121122123124125126127128129130131 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,201 تا 1,210 , از مجموع 1370

موضوع: همه چيز در مورد شهر ونكوور

پیش فرض پاسخ : همه چيز در مورد شهر ونكوور

خیلی ممنون از توضیحاتتون
    من تصمیم دارم رشته pharmacy technician رو بخونم. نمیدونم دوستان اطلاعی از بازار کار این رشته دارن یانه؟ ولی ما شرایطمون طوری هست که زودتر از یکسال دیگه نمیتونیم بیایم ونکوور.

نقل قول نوشته اصلی توسط i_am_parisa نمایش پست ها
    سلام
    سوالتون کلی هست و ذکر نکردین چه رشته ای میخواین بخونین. در حالت خیلی کلی باید بگم که به نظر من اگر میخواین ونکوور کار کنین : 1- واقع بین باشین، ببینین اصلا در ونکوور چه جور کاری گیر میادو در اون راستا کالج برین. به نظر من با شرایطی که در ونکوور میبینم، علاقه خیلی ملاک نیست و باید ببینین چه کاری وجود داره، برین برای اون کار رزومه بسازین برای خودتون.2- بسته به اینکهکی میخواین بیاین ونکوور، شاید بهتره که تو خود ونکوور برین کالج.یه دلیلش اینه که با حضور در اینجا به شبکه اجتماعی (نت ورک) از افرادی وصل میشین که در اون زمینه کاری اطلاعات دارن. بعد معمولا در این کالج ها، Job fair برگزار میشه برای کمپانی های محلی و میتونین توش شرکت کنین و دنبال کار بگردین.
    من مطمئن نیستم گواهینامه جی 2 چیه ولی در حالت کلی اگر گواهینامه رانندگی یه استان رو داشته باشین، تو استان های دیگه لازم نیست امتحان بدین، فقط میرین اداره ICBC و تبدیلش میکنین به گواهینامه اون استان. (گواهینامتون رو میگیرن، مال استان جدید رو میدن، بدون امتحان مجدد). جزییاتش رو اینجا ببینین:
    http://www.icbc.com/driver-licensing...in-Canada.aspx
    نمیدونم وقتی از یه استان دیگه بیاین چه جوریه، ولی کلا اینجوریه که یک سال باید از پی آر شدنتون گذشته باشه که بتونین تقاضا بدین برای اینکه پول بیمه ازتون نگیرن یا کمتر بگیرن. یه جدولی داره که بر اساس فرم مالیاتی سال قبلتون مشخص میشه در چه دسته ای قرار میگیرین و تخفیف شاملتون میشه یا نه. جزییاتش اینجاست:
    http://www2.gov.bc.ca/gov/content/he...ium-assistance

موفق باشین.
    12 امتیازی
    فایل نامبر فدرال: 20 فوریه 2013 ، اینپراسس: 7 فوریه 2014
    مدیکال : 3 آوریل 2014 ، مدیکال ریسیود: 27 آوریل 2014 ، پاس ریکوئست: 14 می 2014

Member khashijan آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    chemical Engineering

من تو شاپرز کار میکنم البته تو بیوتی بوتیک ولی همکارام میگن برای pharmacy اگه میخواستم برم دوره نمیخواست همینطوری استخدام میکن یاد میدن خودشون اگرم بخواین برین کالج دورش 6 ماهست طولانی نیست
    من خودم 25 جون وارد کانادا شدم یکماه اول دنبال کار نبودم ولی بعدش شروع کردم تو اینترنت اپلای کردم دیدم هیچکس زنگ نمیزنه خلاصه به خودم گفتم اینطوری نمیشه رفتم چندتا پیرینت از رزومم گرفتم چون مهندسی شیمی خونده بودم و سابقه کار تو شرکت دارویی داشتم ترجیح میدادم برم تو شاپرز و لاندن دراگ رو شاپرز تمرکزمو گذاشتم دومین جایی که رفتم و گفتم میخوام فرمای استخدامتون پر کنن اکی شد منیجرشونم پرسید کدوم بخش دلت میخواد بری که من بیوتی بوتیک و ترجیح میدادم خلاصه اگر دنبال کارای جنرال اینطوری هستین فقط حضوری برین اینا آگهی نمیدن
    کار همسرمم یکی از بچه های همین سایت تو همین تاپیک زحمت کشید و پیدا کرد اونم یکماهه رفت سر کار جنرال
    ویرایش توسط khashijan : August 22nd, 2016 در ساعت 12:26 PM

رشته و دانشگاه
    chemical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط hatef_8 نمایش پست ها
    ممنون از دوستان خوب که جواب بنده رو دادن
    من یه سوال در مورد موسسه BCIT دارم و اون اینه که انگار باید مدرک آیلتس یا معادل براشون بیاری تا بتونی توی دوره هاش ثبت نام کنی. من آیلتس جنرال دارم ایا میتونم برای ثبت نام اون رو ارایه بدم؟
    اگه کسی PR باشه (اسپانسری اومده باشه) و مدرک زبان نداشته باشه چطور ؟
    BCIT خیلی کالج معتبریه و برای کار پیدا کردن عالیه شما اگر متولد کانادا هم بورین بازم برای ثبت نام ازتون مدرک زبان میخواستن که اون مدرک یا آیلس آکادمیک هستش یا مدرک انگلیش 12 /این مدرک انگلیش 12 همون مدرک زبانی هست که بچه ها وقتی مدرسه رو تمام میکنن اینجا بهشون میدن بهتون پیشنهاد میکنم همین انگلیش 12 رو بگیرین همسر من ه ثبت نام کرده تو bcit برای انگلیش 12 بهش گفتن 6 ماه کلاس ریدینگ رایتینگ بیا فقط که رو متون ادبی مثل شکسپیر اینا کار میکنن ... این خیلی آسون تر از آیلس آکادمیک هستش کلاساشم شنبه یکشنبست برا شهریشم که وام میدن از مشاورشون وقت بگیرین کاملا راهنماییتون میکنن حتی انقدر باهات حرف میزنن که ببینن این دوره واقعا بهش نیاز دارین یا براتون اتلاف وقته
    ویرایش توسط khashijan : August 22nd, 2016 در ساعت 12:40 PM

[QUOTE=khashijan;2327478]من تو شاپرز کار میکنم البته تو بیوتی بوتیک ولی همکارام میگن برای pharmacy اگه میخواستم برم دوره نمیخواست همینطوری استخدام میکن یاد میدن خودشون اگرم بخواین برین کالج دورش 6 ماهست طولانی نیست
    من خودم 25 جون وارد کانادا شدم یکماه اول دنبال کار نبودم ولی بعدش شروع کردم تو اینترنت اپلای کردم دیدم هیچکس زنگ نمیزنه خلاصه به خودم گفتم اینطوری نمیشه رفتم چندتا پیرینت از رزومم گرفتم چون مهندسی شیمی خونده بودم و سابقه کار تو شرکت دارویی داشتم ترجیح میدادم برم تو شاپرز و لاندن دراگ رو شاپرز تمرکزمو گذاشتم دومین جایی که رفتم و گفتم میخوام فرمای استخدامتون پر کنن اکی شد منیجرشونم پرسید کدوم بخش دلت میخواد بری که من بیوتی بوتیک و ترجیح میدادم خلاصه اگر دنبال کارای جنرال اینطوری هستین فقط حضوری برین اینا آگهی نمیدن
    کار همسرمم یکی از بچه های همین سایت تو همین تاپیک زحمت کشید و پیدا کرد اونم یکماهه رفت سر کار جنرال

خیلی لطف کردید
    معمولا پارت تایم کار میدن یا فول تایم؟ یا بسته به انتخاب خودمونه؟
    12 امتیازی
    فایل نامبر فدرال: 20 فوریه 2013 ، اینپراسس: 7 فوریه 2014
    مدیکال : 3 آوریل 2014 ، مدیکال ریسیود: 27 آوریل 2014 ، پاس ریکوئست: 14 می 2014

رشته و دانشگاه
    chemical Engineering

خواهش میکنم سه ماه اول چون همش میفرستن دوره پارت تایم بعد فول تایم میشه بعد 30 درصد تخفیف دارن پرسنل رو مواد غذایی و بهداشتی وآرایشی. .. و از همه بهتر کامیشن 6 درصدیش هستش 6 درصد خیلی زیاده واقعا چون راحت میشه روزی 800 -900 دلار فروخت تو روزای معمولی تازه هر سه ماه یکبارم افزایش حقوق دارن

Member
    رشته و دانشگاه
    فارغ التحصیل دکترای الکترونیک - UBC Canada

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_darabadi نمایش پست ها
    سلام دوستان
    يه سوال دارم اگه لطف كنيد جواب بديد ممنون ميشم. من وقتي اقامت گرفتم متاهل بودم. حدود 2 سال پيش. جديدا از خانومم جدا شدم. به نظرتون اينو به دولت كانادا بايد اعلام كنم يا نيازي نيست؟ با تشكر
    من اینو مطمئن نیستم اما حدسم این هست که به خاطر فرم های مالیاتی و بیمه شما باید به دولت خبر بدین در چه استاتوسی هستین. فکر کنم بد نیست زنگ بزنین از CRA بپرسین: Canada Revenue Agency
    http://www.cra-arc.gc.ca/menu-eng.html
    این شروع ماجراست ...

Senior Member Ramtin228 آواتار ها

سلام،دوستان عزیز ساکن ونکوور یا تازه واردین اگه کسی به کار نیاز داشت به من پیغام خصوصی بده.

Member
    رشته و دانشگاه
    فارغ التحصیل دکترای الکترونیک - UBC Canada

نقل قول نوشته اصلی توسط Ramtin228 نمایش پست ها
    سلام،دوستان عزیز ساکن ونکوور یا تازه واردین اگه کسی به کار نیاز داشت به من پیغام خصوصی بده.
    چه جور کاری؟ در چه زمینه ای؟
    این شروع ماجراست ...

Junior Member

سلام دوستان

تو ونکوور آرایشگاه خوب با هزینه مناسب برای کوتاه کردن ، رنگ کردن مو و ... می شناسید؟ اگه ممکن باشه شماره و آدرس رو برام پیام بزنین ممنون میشم

Junior Member

سلام دوستان میخواستم بپرسم زایمان در کانادا چگونه هست؟ چه تمهیداتی برای یک خانم باردار دارند؟ اگر بچه در آنجا بدنیا بیاد آیا شهروند کانادا میشود؟ پدر و مادرش شهروند میشوند؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)