صفحه 126 از 137 نخستنخست ... 2676116117118119120121122123124125126127128129130131132133134135136 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,251 تا 1,260 , از مجموع 1370

موضوع: همه چيز در مورد شهر ونكوور

Junior Member

پیش فرض پاسخ : همه چيز در مورد شهر ونكوور

نقل قول نوشته اصلی توسط PyGentleman نمایش پست ها
    نورث شور ( که نورث ونکوور و وست ونکوور را شامل میشه ) و برنابی و کوکیتلام و سوری به ترتیب به نظر شخصی من خوبن

مناطقی که شما فرمودین رو بررسی کردم ، نورث ونکوور و ... برنابی خیلی تفوت چشمگیری نداشتند ولی coquitlam پایین تر بود.که البته دورتر هم هست

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sh00ca نمایش پست ها
    ببینید, رفت و آمد بستگی به محل کارتون داره. چه بسا اگر در ونکوور زندگی کنید و محل کارتون مثلا سوری باشه باید کلی هزینه رفت و آمد بدید در صورتی که اگر خود سوری باشید این هزینه کمتره. شهر اطراف که میگم به معنی حومه نیست. مثلا شمیران خودش یک شهرستان جدا محسوب میشه ولی در واقع جزو تهران بزرگه. یا کسی پونک رو جدای از تهران نمیدونه. ولی در ونکوور چون این شهرها استقلال بیشتری دارند بیشتر این تمایز به چشم میاد.
    به نظر من رابطه تهران بزرگ - کرج مثل رابطه ونکوور بزرگ - لنگلی یا حتی آبتسفورد میمونه. ولی رابطه تهران - پونک مثلا رابطه ونکوور و برنابی.
    شما باید اول ببینید کجا کار پیدا میکنید بعد از بین شهرهای نزدیک ببینید کدوم مناسبتره براتون.

درسته ولی مشکل اینجاست که در ابتدای ورود به کانادا (حالا هر شهری) کاری وجود نداره

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidneda نمایش پست ها
    درسته ولی مشکل اینجاست که در ابتدای ورود به کانادا (حالا هر شهری) کاری وجود نداره
    خوب همین یک دلیل کافیه که آدم از سکونت در محله ها گرون در بدو ورود اجتناب کنه
    وقتی آدم کار نداره دوری و نزدیکی خیلی مفهومی نداره چون تا اونجا که دلتون بخواد وقت داره.

مناطقی که شما فرمودین رو بررسی کردم ، نورث ونکوور و ... برنابی خیلی تفوت چشمگیری نداشتند ولی coquitlam پایین تر بود.که البته دورتر هم هست
    یک پیشنهاد دیگه
    نقشه اسکای ترین رو بگیرید و سعی کنید خانه ها رو نزدیک به آنها انتخاب کنید و مقایسه کنید
    همچنین فروشگاه ها رو در سایت فلایر زیر بررسی کنید و محل این فروشگاه ها رو نیز روی نقشه ببینید که اگر امکانش بود نزدیک به فروشگاه ها خانه خود رو انتخاب کنید . چون هزینه های خرید هم میتونه دومین هزینه بزرگ شما باشه که خیلیها معمولا به دلیل دوری از فروشگاه های بزرگ ترجیح میدهند خریدهاشون رو از فروشگاه های کوچک با هزینه بیشتر انجام بدن .

https://www.yellowpages.ca/flyers/loc/vancouver-bc

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sh00ca نمایش پست ها
    خوب همین یک دلیل کافیه که آدم از سکونت در محله ها گرون در بدو ورود اجتناب کنه
    وقتی آدم کار نداره دوری و نزدیکی خیلی مفهومی نداره چون تا اونجا که دلتون بخواد وقت داره.

بله فقط نکته ای که می مونه ، مساله مهدکودک پسرم هستش.

Junior Member

دوستان عزیز
    کسی در مورد شهر New Westminster اطلاعاتی داره ؟

توی سایت Welcome center برای شهر تورنتو عنوان شده ، کلاسهای آموزش زبان انگلیسی برای تازه واردین رایگان هستش ولی برای شهر ونکوور چنین چیزی رو ندیدم فقط عنوان شده تخفیف داره و هزینه اش کمه.
    کسی اطلاعاتی در مورد این مرکز و دوره هاش داره؟

ApplyAbroad Hero

دوستان عزیز
    کسی در مورد شهر New Westminster اطلاعاتی داره ؟

توی سایت Welcome center برای شهر تورنتو عنوان شده ، کلاسهای آموزش زبان انگلیسی برای تازه واردین رایگان هستش ولی برای شهر ونکوور چنین چیزی رو ندیدم فقط عنوان شده تخفیف داره و هزینه اش کمه.
    کسی اطلاعاتی در مورد این مرکز و دوره هاش داره؟
    نیو وست مینستر یک شهر کوچیک در داخل ونکوور بزرگ هست. داون تاون اون با اسکای ترین نیم ساعت با داون تاون ونکوور فاصله داره. چه اطلاعاتی مد نظرتونه؟
    کلاسهای آموزش زبان "لینک" در ونکوور رایگان هست. فقط از سطح هفت و بالاتر همه جا تشکیل نمیشه و یک مقدار پیدا کردن مکان مناسبش سخته!

ApplyAbroad Guru

حرف شما کاملا متین هستش. اگه اشتباه نکرده باشم ، شما (یا یکی دیگه از دوستان) در چند تا پست قبل تر زیر کامنت یکی از دوستان توضیحاتی رو داده بودید که شاید برای تازه واردین برای شروع ، شهرهایی با هزینه کمتر مناسب تر باشه.
    حالا در کنار بررسی شرایط ونکوور ، دارم مونترال رو هم بررسی میکنم. چون برای من که متاهل هستم و یه پسر 2،3 ساله دارم ، قطعا بعد از هرینه اجاره ، هزینه مهدکودک بالاترین هزینه خواهد بود.
    مونترال هزینه خانه و رنت به مراتب پایین تر از ونکوور و تورنتو به عنوان نمونه هست (باز در مقایسه کلی و نه منطقه به منطقه که متفاوت است). ونکوور کلا به لحاظ هزینه در سطح بالاتری است.
    هزینه شهرهای کوچک به ویژه اجاره در مقایسه با شهرهای بزرگتر مثلا واترلو در مقایسه با تورنتو یا کلونا در مقایسه با ونکوور بسیار پایین تر است و اگر شغل مناسبی پیدا شود بسیاری از هزینه ها قابل صرفه جویی است. هزینه Childcare عموما بالاست و در همه جا چنین روندی وجود دارد. برخی ایالتها نظیر اونتاریو از 4سالگی در مدرسه ثبت نام و شرکت میکنند. بنابراین ممکن است با توجه به سن بچه شرایط دقیقتر را بسته به ایالت مرور کنید.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط gbahrein نمایش پست ها
    مونترال هزینه خانه و رنت به مراتب پایین تر از ونکوور و تورنتو به عنوان نمونه هست (باز در مقایسه کلی و نه منطقه به منطقه که متفاوت است). ونکوور کلا به لحاظ هزینه در سطح بالاتری است.
    هزینه شهرهای کوچک به ویژه اجاره در مقایسه با شهرهای بزرگتر مثلا واترلو در مقایسه با تورنتو یا کلونا در مقایسه با ونکوور بسیار پایین تر است و اگر شغل مناسبی پیدا شود بسیاری از هزینه ها قابل صرفه جویی است. هزینه Childcare عموما بالاست و در همه جا چنین روندی وجود دارد. برخی ایالتها نظیر اونتاریو از 4سالگی در مدرسه ثبت نام و شرکت میکنند. بنابراین ممکن است با توجه به سن بچه شرایط دقیقتر را بسته به ایالت مرور کنید.

کاملا موافقم دوست عزیز.یکی از اصلی ترین هزینه های مورد بررسی ما ، هزینه Childcare هستش.
    باز هم ممنونم

Senior Member Ramtin228 آواتار ها

دوستان عزیز ساکن ونکوور،اگر کسی به کار نیاز داشت لطفا به من پیغام خصوصی بده.محل کار وست ونکوور هستش.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)