صفحه 13 از 137 نخستنخست ... 3456789101112131415161718192021222363113 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 1370

موضوع: همه چيز در مورد شهر ونكوور

پیش فرض پاسخ : همه چيز در مورد شهر ونكوور

سلام خدمت دوستان عزیز یه سوال راجع به بیمه درمانی دارم،من خودم دانشجو هستم در ونکوور و بیمه دارم اما اگر بخوام برای همسرم که ویزای ویزیتوری داره بیمه درمانی بگیرم،حداقل هزینه اش چقدر میشه؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط more نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان عزیز یه سوال راجع به بیمه درمانی دارم،من خودم دانشجو هستم در ونکوور و بیمه دارم اما اگر بخوام برای همسرم که ویزای ویزیتوری داره بیمه درمانی بگیرم،حداقل هزینه اش چقدر میشه؟
    باید همون بیمه درمانی خودتون رو به خانوادگی تبدیل کنید. از اداره امور دانشجویان بین الملل دانشگاهتون سوال کنید براتون توضیح میدن.

Junior Member

سلام

برای اقامت یک تا دو ماه کدوم قسمت ونکوور مناسبه که حداکثر اجارش 1100 تا باشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط liz نمایش پست ها
    سلام

برای اقامت یک تا دو ماه کدوم قسمت ونکوور مناسبه که حداکثر اجارش 1100 تا باشه؟
    بستگی داره چه خونه ای بخواین
    اگر خونه مبله بخواین با این قیمتها توی منطقه commercial drive راحت گیرتون میاد.... ممکنه توی داون تاون هم استودیو با این قیمتا باشه
    از قیمتای نورث ون اطلاع ندارم اما اونجا هم اگر گیر بیاد خوبه
    متروتاون هم جای خوبیه برای اقامت
    تو سایت craigslist قسمت سابلت و اجاره کوتاه مدت رو ببینید، حدود قیمتا دستتون میاد

سلام بر دوستهایه ندیده
    راجب ارسال بار کسی در مورد پست کردن بار تحقیق کرده؟
    جایی خوندم که میشه وسایل را پست کرد با هزینه حدود 5000 تومان در هر کیلو و حدوداً دوماهه میرسه، درسته؟
    اگر دوماهه برسه و هزینه اش هم کم باشه خیلی مناسبه. چون تا جا بی افتیم باروبندیل هم رسیده، فکر کنم با پست دم خونه بیاد
    فایل نامبر اول : جون 2009 - فایل نامبر دوم : سپتامبر 2009 - اینپراسس با اطلاعات قبلی : نوامبر 2011 - ارسال فایل به ورشو : دسامبر 2011
    اینپراسس : ژانویه 2009 - مدیکال : آگوست 2012 - پاس ریکوئست : مارچ 2013 ویزا : آپریل 2013 لند :جون 2013

Member bahar2006 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ٣١١٣

آیا در ونکوور جایی هست که آخر شب آدم با خانواده بره چرخ بزنه؟ یا ملت بدتر از مرغ ساعت هفت شب میرن خونه؟ چون وقتی هوا خوبه ما تو تهران خیلی شبها میریم پارک تا دیروقت
    مسافر ونكوور به اميد يك زمستان گرم

نقل قول نوشته اصلی توسط bahar2006 نمایش پست ها
    آیا در ونکوور جایی هست که آخر شب آدم با خانواده بره چرخ بزنه؟ یا ملت بدتر از مرغ ساعت هفت شب میرن خونه؟ چون وقتی هوا خوبه ما تو تهران خیلی شبها میریم پارک تا دیروقت
    والا ونکوور که همه‌ش درواقع یه پارک بزرگه که وسطش 4 تا خونه هم ساختن
    ولی اگر اهل چرخ زدن هستید یکی از جاهای مورد علاقه خود من Beach Avenue هست که از تقاطع خیابون Denman به سمت استنلی پارکش یکی از بهترین نقاط قدم زدنه... یه جاده باریک بین جنگل و دریاست که سمت جنگلش میز و نیمکت و جای نشستن‌های خیلی خوبی داره... سمت دریاش هم که ساحل ماسه‌ای و جون می‌ده برای قدم زدن آخر شب! خو استنلی پارک رو ولی شب‌ها توش نرفتم من، فک کنم یه کم خوفناک باشه!

برای خیابون‌گردی آخر شب هم مخصوصن مخصوصن آخر هفته‌ها، خیابون Granville خیلی خوبه و تمام بارها و کلاب‌های معروف شهر اونجاست و یه جوریه که آخر هفته‌ها کلن می‌بندنش و ماشین توش نمی‌ره، فقط آدمه که اون وسط داره می‌چرخه! البته جاهای دیگه هم به جز خیابون گرنویل هست، ولی خب این معروفه شونه، ولی مثلن توی Yale Town هم یه خیابون هست اسمش الان یادم نیست، توش سرتاسر بار و رستورانه و شبها تا دیروقت ملت اونجا می‌شینن و گپ می‌زنن

البته خیلی جاهای شهر هم همون 7 شب تعطیل می‌شه، ولی اینکه جایی برای گشتن نباشه، نه... بالاخره آدم اهلش، جاش‌و هم پیدا می‌کنه

راستی این هم بگم که از دیروز رسمن زمستون اینجا تموم شد و هوا بقدری عالی شده که دیگه همه با تاپ و تی‌شرت تو خیابونن... آسمون هم که آفتابیه و طبق پیش‌بینی آفتابی هم می‌مونه
    اینهفته دما به 24 درجه هم قراره برسه و خلاصه هر کی می‌خواد بیاد ونکوور الان وقتشه!

Junior Member

دوستان عزیز سوالی داشتم راجع به بیسمنت ها و گروند لولها . باتوجه به اینکه اکثر اینها در ساختمانهای قدیمی هستند و ونکور هم شهری بارانی آیا از نظر رطوبت و نم مشکلی ندارند؟

Junior Member

دوستان آیا در داون تاون ونکور میتوان در حدود 1100 آپارتمان 2 خوابه خوب پیدا کرد ؟ ممنون از وقتی که میگذارید.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)