صفحه 130 از 137 نخستنخست ... 3080120121122123124125126127128129130131132133134135136137 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,291 تا 1,300 , از مجموع 1370

موضوع: همه چيز در مورد شهر ونكوور

Junior Member

پیش فرض پاسخ : همه چيز در مورد شهر ونكوور

نقل قول نوشته اصلی توسط PyGentleman نمایش پست ها
    بستگی به سبک زندگی خودتون داره
    اگر بخواید یه اتاق بگیرید و دانشجویی زندگی کنید میانگین هزینه ماهانه تقریبا 1000 تا 1500 دلار (تاکید کنم دلار کانادا هست ؛ که توی حساب کتاب دچار اشتباه نشید ) اگر بخواید یه بیسمنت یا آپارتمان اجاره کنید 1800 تا 2500 دلار .

هزینه خورد و خوراک 250 تا 400 دلار (واقعا بستگی به سبک زندگی داره )
    هزینه رفت و آمد 120 دلار اگر نزدیک به مترو باشید
    هزینه موبایل و اینترنت حدودا 75 دلار
    هزینه پوشاک که سرشکن میشه روی هزینه ماههای سال بستگی به خودتون داره
    و هزینه مسکن

چندتا سایت بهتون پیشنهاد میکنم ببینید تا بتونید بهتر درمورد هزینه ها مطلع بشید
    https://vancouver.craigslist.ca/search/roo
    https://vancouver.craigslist.ca/search/apa
    میتونید روی نقشه هم ببینید

https://www.yellowpages.ca/flyers/loc/vancouver-bc

سلام ، تشکر بلابت اطلاعات مفیدتون خونه ای که فرمودین ۱۰۰۰تا۱۵۰۰ دلار کدوم منطقه ها گیر میاد منظورم اینه که از کالجا یا وسایل نقلیه عمومی دور هست یا خیر . بعد میخواستم بدونم فردی که تازه وارد میشه در ماه اول شانس پیدا کردن کار رو داره و حدودا با کار پاره وقت چقد میتونه در بیاره و کار تمام وقت وضعیتش چطوره . در مورد برنامه نویسی وب هم اگه اطلاعاتی دارین ممنون میشم لطف کنید .

Junior Member

Thumbs up پاسخ : همه چيز در مورد شهر ونكوور

بستگی به سبک زندگی خودتون داره
    اگر بخواید یه اتاق بگیرید و دانشجویی زندگی کنید میانگین هزینه ماهانه تقریبا 1000 تا 1500 دلار (تاکید کنم دلار کانادا هست ؛ که توی حساب کتاب دچار اشتباه نشید ) اگر بخواید یه بیسمنت یا آپارتمان اجاره کنید 1800 تا 2500 دلار .

هزینه خورد و خوراک 250 تا 400 دلار (واقعا بستگی به سبک زندگی داره )
    هزینه رفت و آمد 120 دلار اگر نزدیک به مترو باشید
    هزینه موبایل و اینترنت حدودا 75 دلار
    هزینه پوشاک که سرشکن میشه روی هزینه ماههای سال بستگی به خودتون داره
    و هزینه مسکن

چندتا سایت بهتون پیشنهاد میکنم ببینید تا بتونید بهتر درمورد هزینه ها مطلع بشید
    https://vancouver.craigslist.ca/search/roo
    https://vancouver.craigslist.ca/search/apa
    میتونید روی نقشه هم ببینید

https://www.yellowpages.ca/flyers/loc/vancouver-bc

سلام و تشکر بابت اطلاعات مفیدتون ، خونه ای که فرمودین 1000 تا 1500 دلار کدوم منطقه میشه تقریبا ؟ مثلا برنابی خونه های چه قیمتی گیر میاد
    نکته بعدی اینکه امکان پیدا کردن شغل در ماه اول برای فردی که تازه وارد شده هست یا خیر ، بنده به قصد تحصیل در کالج ITD ( ممکنه بشناسید و اگر میشناسید ممنون میشم اطلاعاتی دربارش بدین ) میخوام بیام و میخواستم بدونم حقوق ماهانه برای کارای پاره وقت و تمام وقت چقد هست حدودا ، تشکر .

Junior Member

نشگر بایت اطلاعات مفیدتون ، خونه ای که فرمودین 1000 تا 1500 کدوم منطقه میشه حدودا مثلا در برنابی با چه قیمتی گیر میاد؟ بعد اینکه امکان پیدا کردن شغل برای تازه واردین در ماه اول هست یا خیر و اینکه حقوق کارهای پاره وقت و تمام وقت حدودا چقده و آیا اون شخص از پس مخارجش بر میاد . تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط Nothing99 نمایش پست ها
    نشگر بایت اطلاعات مفیدتون ، خونه ای که فرمودین 1000 تا 1500 کدوم منطقه میشه حدودا مثلا در برنابی با چه قیمتی گیر میاد؟ بعد اینکه امکان پیدا کردن شغل برای تازه واردین در ماه اول هست یا خیر و اینکه حقوق کارهای پاره وقت و تمام وقت حدودا چقده و آیا اون شخص از پس مخارجش بر میاد . تشکر
    راستش من درست متوجه نشدم که خونه با قیمت اجاره 1000 تا 1500 میفرمایید یا خونه ای که با هزینه های زندگی اینقدر بشه؟؟ ... اگر خونه ای با هزینه زندگی توی این قیمت میخواید توی ساری و لانگلی که راحت بیسمنت یا سوئیت یکخوابه گیرتون میاد و توی برنابی هم بگردید هست ولی توی ونکوور و داون تاون معمولا میتونید یک اتاق پیدا کنید .
    تا وقتی که کار مناسبتون پیدا نکردید کارهای جنرال میتونید پیدا کنید . کار نیمه وقت کمک هزینه شماست یعنی همه هزینه رو نمیتونه تامین کنه ولی با کار تمام وقت اگر شما زندگی صرفه جویی داشته باشید شاید بتونید مبلغ کمی رو هم ذخیره کنید

الان از توی همین سایتها که لینکشو گذاشتم براتون ، چک میکردم حتی توی ونکوور هم میونید یه خونه نقلی یک خوابه ارزون پیدا کنید یعنی بگردید پیدا میکنید .
    این هم لینکش https://vancouver.craigslist.ca/van/...693264217.html
    نکته دیگه ای که ممکن هست پیش بیاد این هست که بعضی از صاحبخونه ها از تازه واردها درخواست میکنن اجاره چند ماه رو همون اول بدن .

Junior Member

راستش من درست متوجه نشدم که خونه با قیمت اجاره 1000 تا 1500 میفرمایید یا خونه ای که با هزینه های زندگی اینقدر بشه؟؟ ... اگر خونه ای با هزینه زندگی توی این قیمت میخواید توی ساری و لانگلی که راحت بیسمنت یا سوئیت یکخوابه گیرتون میاد و توی برنابی هم بگردید هست ولی توی ونکوور و داون تاون معمولا میتونید یک اتاق پیدا کنید .
    تا وقتی که کار مناسبتون پیدا نکردید کارهای جنرال میتونید پیدا کنید . کار نیمه وقت کمک هزینه شماست یعنی همه هزینه رو نمیتونه تامین کنه ولی با کار تمام وقت اگر شما زندگی صرفه جویی داشته باشید شاید بتونید مبلغ کمی رو هم ذخیره کنید
    نه من همون قیمت اجاره رو فقط گفتم هزینه های دیگه که شامل خوردوخوراکو و اینترنت و اینا میشه جدا ، منظورم همون قیمت اجاره بود . چون من میخوام برای کالج itd ونکوور اقدام کنم میخواستم تا حدودی نزدیک باشه که برنابی تقریبا نمیشه گفت نزدیک اما خوبه، یعنی با کار های نیمه وقت جنرال ماهانه تا ۱۰۰۰ دلار امکان کار هست یا خیر . تشکر

Junior Member

آره ممنون لطف کردین خودمم که نگاه کردم مثلا تو برنابی خونه های خوبی بود که حدود ۷۰۰،۸۰۰ دلار هم پیدا میشدن و بسیار هم تمیز بودن
    فقط نکته ای که هست خونه هارو مبله تحویل میدن یا خالیش میکنن چون عکسا که گذاشتن با وسایل هست.

آره ممنون لطف کردین خودمم که نگاه کردم مثلا تو برنابی خونه های خوبی بود که حدود ۷۰۰،۸۰۰ دلار هم پیدا میشدن و بسیار هم تمیز بودن
    فقط نکته ای که هست خونه هارو مبله تحویل میدن یا خالیش میکنن چون عکسا که گذاشتن با وسایل هست.
    توی توضیحات اگه عنوان شده باشه فرنیش مبله به شما تحویل میدن در غیر این صورت خالی هست که البته تفاوتی که با ایران داره یخچال و گاز و بعضا ماشین لباسشویی و خشک کن و مایکروفر در منزل هست .و شما باید مبل و تلویزیون و تخت و تشک و وسائل پخت و پز و ... رو تهیه کنید

با 1500 دلار توی ونکوور هم میتونید جاهای مناسب خوبی رو پیدا کنید .
    در مورد کار نیمه وقت اطلاعی ندارم بهتر هست دیگر دوستان راهنمایی کنن تا بنده شمارو به اشتباه راهنمایی کنم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران - دانشگاه گیلان

با عرض سلام و وقت بخیرخدمت دوستان عزیز

همسرم برای تحصیل اومده ونکوور..دخترم( 17 سالشه) وخودم تادو یا سه ماه دیگه میایم..ایا درشهرکهای اطراف ونکوور مدارس مناسبی برای تحصیل (دخترم ) وجود داره؟
    ممنون که جواب میدین.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران - دانشگاه گیلان

سلام دوست عزیز
    خونه با این قیمت رو توی چه سایتی پیدا کردی؟ چون هرچی میگردم قیمت ها خیلی بالاترن.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)